Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A spróbuj zadzwonić i zapytać czy jest :kwasny:

Ostatnia dostawa z hurtowni w marcu :wallbash:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A spróbuj zadzwonić i zapytać czy jest :kwasny:

Ostatnia dostawa z hurtowni w marcu :wallbash:

Ja tam bym dzwonił na celny :gwizdanie: Skoro ekozbiry zablokowali sprzedaż to pewnie jakies zamowione partie leza na cle.

Opublikowano

co juz do mnie :decayed:

jezeli lek jest zablokowany czyli niedostepny w polsce to go nie kupisz u nas. najlepiej odezwac sie do kogos kto mieszka przy jakiejs granicy zeby skoczyl do naszych sasiadow i sprawdzil czy maja albo pogadac z kims kto jedzie w trase po europie. innej opcji nie ma chyba ze gdzies na bazarze.

jezeli jest tak jak mowisz ze zostal zablokowany do sprzedarzy w polsce to zadna apteka ci go nie sprzeda nawet jak maja na magazynie bo musza sie z niego rozliczyc (oddac).

najlepiej szukac kogos przy granicy z czechami. moja baba jak chciala tabletki odchudzajace to tak zalatwilem bo oczywiscie w polsce sa zabronione a w czechach normalnie mozna kupic

Opublikowano

oja baba jak chciala tabletki odchudzajace to tak zalatwilem bo oczywiscie w polsce sa zabronione a w czechach normalnie mozna kupic

Powiedz od razu, że viagrę Ci zamówiła :D:decayed:

Opublikowano

AndyN, jesli ten lek jest np. w DE, to dzwon do Roberta.

Opublikowano

uderzcie do tych co sprowadzają "odżywki" dla sportowców :wink4: Oni maja z całego swiata towar :naughty: Nie wiem jak :co:

Opublikowano

siema dziewczęta :hahaha:[br]Dopisany: 30 Lipiec 2010, 06:27_________________________________________________

Buba jest Ratownikiem a nie strażakiem :gwizdanie:

Opublikowano

no to kurier do Buby :D

a to calkiem mozliwe :rolleyes:[br]Dopisany: 30 Lipiec 2010, 10:37_________________________________________________

AndyN, jesli ten lek jest np. w DE, to dzwon do Roberta.

w niemczech podobno jest dostepny wiec warto zrobic zapas :naughty:

Opublikowano

Już mam, odkupiłem 3 opakowania.

Może wystarczy do pojawienia się nowej partii w hurtowniach.

Opublikowano

Już mam, odkupiłem 3 opakowania.

Może wystarczy do pojawienia się nowej partii w hurtowniach.

jezeli jest zablokowany przez komisje nadzoru farmaceutycznego to raczej szybko nie wroci do sprzedazy, chociaz 3 opakowania na troche starcza

Opublikowano

Nie jedzie ktos jutro w strone Radomia/Kielc ? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor
:siema:
Opublikowano
:siema::kawa:
Opublikowano

panowie kogo mijałem godzinke temu na drodze na Kazuń? Czerne b5 na ramkach klubowych[br]Dopisany: 31 Lipiec 2010, 10:43_________________________________________________oj coś tu u Was cicho dzisiaj.

Ok. 15-16 mijałem bordowe b5 na ramkach klubowych z FMICem na drodze z Kazunia

Opublikowano

:hi:

pany jaka pogoda u was w stolicy jest teraz :mysli:

pozdrowionka :tongue4:

Opublikowano

w Grodzisku pochmurno ale nie pada , słonce wychodzi co jakis czas , a co ????

Opublikowano

w Grodzisku pochmurno ale nie pada , słonce wychodzi co jakis czas , a co ????

cos mi tak po głowie chodziło żeby się bujnąć do wa-wy ale jednak nie dziś, może w którys wtorek znowu, może wkońcu sie spotkamy ziomek :naughty:

pozdrowionka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.