Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

JEST JESZCZE 12 WOLNYCH MIEJSC NA ZLOT LETNI W JAROSŁAWCU

LOTNISKO ZAŁATWIONE,NIE POZWÓL ŻEBY OMINĘŁA CIĘ TA IMPREZA :naughty:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=137530.0

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

na zdjęciu wygląda jak by śnieżka była grana :naughty::decayed:

Opublikowano
  • Autor

:siema:

potrzebuje zdjecie jakiegos B5 z wycietym zderzakiem ori - nie "S" "RS" - pod FMIC

wwwpokompr.jpg

idealny przykład jak NIE rezać FMICa :tongue4:

na zdjęciu wygląda jak by śnieżka była grana :naughty::decayed:

dawno Cię nie było Marcin :cool1:

Opublikowano

idealny przykład jak NIE rezać FMICa :tongue4:

Racja, krzywo, za cienkie trytytki, i wystaje :polew:

Opublikowano

na zdjęciu wygląda jak by śnieżka była grana :naughty::decayed:

dawno Cię nie było Marcin :cool1:

Patrząc na zdjęcia boje się o swoją d*pę ... poza tym bez audiczki mnie na spota nie wpuścicie :confused4:

Urlopowałem się a teraz się ukrywam przed zielonymi :kox:

Opublikowano

na zdjęciu wygląda jak by śnieżka była grana :naughty::decayed:

dawno Cię nie było Marcin :cool1:

Patrząc na zdjęcia boje się o swoją d*pę ... poza tym bez audiczki mnie na spota nie wpuścicie :confused4:

Urlopowałem się a teraz się ukrywam przed zielonymi :kox:

why??

Opublikowano

potrzebuje zdjecie jakiegos B5 z wycietym zderzakiem ori - nie "S" "RS" - pod FMIC

wwwpokompr.jpg

idealny przykład jak NIE rezać FMICa :tongue4:

ale wy lamusy jesteśta , nie ogladaliśta szybkich i wściekłych ?? :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

szybki sie WSCIEKŁ :P[br]Dopisany: 29 Lipiec 2010, 09:11_________________________________________________Para w łóżku. Żona do męża:

- Kochanie, włóż od tyłu...

- Żółw.

Opublikowano

Jędruś..objadę wszystkie apteki u mnie, a jak nie będzie to zapytam się ciotki, która ma aptekę :wink4:

Ile Ci tego trza ?

Opublikowano

Ragga,

a ile możesz mieć?

Bo z tym lekiem jest problem przez p*** ekologów :evil:

Opublikowano

dzwoń do Buby

[br]Dopisany: 29 Lipiec 2010, 13:24_________________________________________________a to na recepte jest czy jak ???? czy po prostu trudno to dostać ???

Opublikowano

Bez recepty, ziołowy lek

Opublikowano

Ragga,

a ile możesz mieć?

Bo z tym lekiem jest problem przez p*** ekologów :evil:

te qrwy wszędzie maczają palce :wallbash:

Opublikowano

Ekolodzy to banda c**jow i tyle... wiadomo od dawna.

Tak samo jak niektore organizacje typu UNICEF - jak ktos zna szczegoly to wie na co idzie kasa :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Ragga,

a ile możesz mieć?

Bo z tym lekiem jest problem przez p*** ekologów :evil:

Nie wiem..jak nic nie wskóram w aptekach to pogonię żonę żeby do ciotki zadzwoniła z pytaniem.

Ile potrzebujesz ?

Opublikowano

Ze dwa opakowania.

====

W skład wchodzą koniki morskie. Eko***** się dopatrzyli, że koniki są pod ochroną i zablokowali import.

Co jakiś czas są problemy z tym lekiem :wallbash:

Powiedz tym biednym emerytom, że konik morski jest pod ochroną i mają się ...... :disgust:

Opublikowano
  • Autor

:siema:

Bo z tym lekiem jest problem przez p*** ekologów :evil:

Jeb... ekolodzy :disgust: popytam i ja

ragga jaki masz fajny avatar :wink4:[br]Dopisany: 29 Lipiec 2010, 13:59_________________________________________________

Andy nie mam dobrych wieści. Kolega, który prowadzi dość sporą aptekę w Wyszkowie, powiedział, że nie ma tego leku już kilka miesięcy, a ludzie non stop się o nie pytają...

Opublikowano

ragga jaki masz fajny avatar :wink4

Dzięki :decayed::kox:

Strona w przygotowaniu :naughty:

[br]Dopisany: Lipiec 29, 2010, 02:24:10 _________________________________________________AndyN

Patrzyłeś w tych sklepach ?

http://www.leku.pl/links/73,241

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.