Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Się chłopaki wstydzą tego co wożą w środku fury :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Się chłopaki wstydzą tego co wożą w środku fury :kox:

Na miejscu kierowcy czy pasażera? :mysli:

Opublikowano

Ale tak w ogóle to ten dywan na pół szyby to jest Specyficzny Mod :kox:

robi klimat :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Się chłopaki wstydzą tego co wożą w środku fury :kox:

Na miejscu kierowcy czy pasażera? :mysli:

good question :decayed:

Opublikowano

Się chłopaki wstydzą tego co wożą w środku fury :kox:

Na miejscu kierowcy czy pasażera? :mysli:

:polew::good:

Co Wy mi tu pitolicie moi drodzy, po swapie wiekszosc z Was nawet nie zdarzy zobaczyc, ktore mam szyby ciemne, a ktore nie :decayed::polew:

Opublikowano

Co Wy mi tu pitolicie moi drodzy, po swapie wiekszosc z Was nawet nie zdarzy zobaczyc, ktore mam szyby ciemne, a ktore nie :decayed

ciężko to ogarnąć patrząc w lusterko :gwizdanie:

Opublikowano

Co Wy mi tu pitolicie moi drodzy, po swapie wiekszosc z Was nawet nie zdarzy zobaczyc, ktore mam szyby ciemne, a ktore nie :decayed

ciężko to ogarnąć patrząc w lusterko :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Yo

cyce ile można wziąć za Audi A6 2006 rok. 2,0 TDI. 86 kkm przebiegu

grzane fotele + elektr. + pamiec ustawien w fotelu kierowcy

kierownica multi, skóra

xenon

system ostrzegania o przeszkodzie

skóra "Volterra"

multitronic

60 - 65.000 pln ?

Opublikowano

Co Wy mi tu pitolicie moi drodzy, po swapie wiekszosc z Was nawet nie zdarzy zobaczyc, ktore mam szyby ciemne, a ktore nie :decayed

ciężko to ogarnąć patrząc w lusterko :gwizdanie:

o c**j :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Co Wy mi tu pitolicie moi drodzy, po swapie wiekszosc z Was nawet nie zdarzy zobaczyc, ktore mam szyby ciemne, a ktore nie :decayed::polew:

O ile w ogóle ruszy po tych modach :naughty::kox::witch1:

Opublikowano

Co Wy mi tu pitolicie moi drodzy, po swapie wiekszosc z Was nawet nie zdarzy zobaczyc, ktore mam szyby ciemne, a ktore nie :decayed

ciężko to ogarnąć patrząc w lusterko :gwizdanie:

10/10 :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 27 Lipiec 2010, 12:52_________________________________________________

Co Wy mi tu pitolicie moi drodzy, po swapie wiekszosc z Was nawet nie zdarzy zobaczyc, ktore mam szyby ciemne, a ktore nie :decayed::polew:

O ile w ogóle ruszy po tych modach :naughty::kox::witch1:

żeby ruszył to musi odpalić :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kiedys odpali :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

Kiedys odpali :gwizdanie: :kox:

Kiedyś to Adamooo był dziewczynką :decayed:

Opublikowano

Kiedys odpali :gwizdanie: :kox:

Kiedyś to Adamooo był dziewczynką :decayed:

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

te ruchy mu zostały......... :decayed:

Opublikowano

Kiedys odpali :gwizdanie: :kox:

Kiedyś to Adamooo był dziewczynką :decayed:

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

te ruchy mu zostały......... :decayed:

kiedyś zwiewnie i powabnie

a teraz jak wóz z węglem :kox:

Opublikowano

Vag na iphone.

http://www.ot-2.com/

Teraz Oniak będzie mógł się wykazać! :naughty:

Opublikowano

wszystkie ciemne to podstawa

ktoś kto nie ma przednich przyciemnianych jest giejem

:naughty:

:polew:

Opublikowano

wszystkie ciemne to podstawa

ktoś kto nie ma przednich przyciemnianych jest giejem

:naughty:

W sumie patrzac na Was... fanow ciemnych szyb... to sie nie dziwie.

Tez bym sciemnial majac takie facjaty :decayed::polew:

Opublikowano

Ale się podniecacie tymi szybami :polew: ja będę miał przyciemniane szybki gratis, tylko muszę podjechać do wrocka. Szwagier siedzi w ściemnianiu ponad 15lat :gwizdanie:

Ale to pikuś, dzisiaj Heldze stuknęło 200k :good: wreszcie się dotarła :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.