Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

panowie

nie moge znalezc na forum autka

potrzebuje zdjecie jakiegos B5 z wycietym zderzakiem ori - nie "S" "RS" - pod FMIC

moze ktos pomoc ?

ostatnio widzialem ale nie pamietam u kogo :\

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

panowie

nie moge znalezc na forum autka

potrzebuje zdjecie jakiegos B5 z wycietym zderzakiem ori - nie "S" "RS" - pod FMIC

moze ktos pomoc ?

ostatnio widzialem ale nie pamietam u kogo :\

moskalowa parówa

Opublikowano

Ale się podniecacie tymi szybami :polew: ja będę miał przyciemniane szybki gratis, tylko muszę podjechać do wrocka. Szwagier siedzi w ściemnianiu ponad 15lat :gwizdanie:

Ale to pikuś, dzisiaj Heldze stuknęło 200k :good: wreszcie się dotarła :gwizdanie:

TO jak będziesz cisnął do szwagra to dawaj cynę. Załatwię Ci wjazd do miasta bez opłat :decayed:

Opublikowano

Adaś , fota :kox:

Opublikowano

siema bydlaki :hi:

potrzebuje zdjecie jakiegos B5 z wycietym zderzakiem ori - nie "S" "RS" - pod FMIC

wwwpokompr.jpg

Opublikowano

Całe audi bez czołowej 400 zł..cała Honda bez czołowej 400 zł (7 szyb) :decayed:

całe audi z połową czołowej 300 :decayed:

Jaką folią ? Papa z allegro się nie liczy :cwaniak1:

Opublikowano

Całe audi bez czołowej 400 zł..cała Honda bez czołowej 400 zł (7 szyb) :decayed:

całe audi z połową czołowej 300 :decayed:

Jaką folią ? Papa z allegro się nie liczy :cwaniak1:

odpowiem ci klasykiem : "nie widać różnicy a skoro nie widać różnicy to po co przepłacać"

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Całe audi bez czołowej 400 zł..cała Honda bez czołowej 400 zł (7 szyb) :decayed:

całe audi z połową czołowej 300 :decayed:

Jaką folią ? Papa z allegro się nie liczy :cwaniak1:

odpowiem ci klasykiem : "nie widać różnicy a skoro nie widać różnicy to po co przepłacać"

:polew: :polew: :polew:

Klasyk używany przez panów z calybra dwa lytra :decayed:

Różnicę widać :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Klasyk używany przez panów z calybra dwa lytra :decayed:

Różnicę widać :tongue4: :tongue4:

jak juz to dwa y pół :tongue4:

jak uważasz....

Opublikowano

dzieki moskal

tylko zebys tak nie zrobil :polew:

Opublikowano

dzieki moskal

tniesz ???? mój bedzie do wzięcia za jakis czas :bag:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2010, 10:23_________________________________________________

dzieki moskal

tylko zebys tak nie zrobil :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Pytacie się dlaczego nie wpadam na spoty do promki tylko wolę torwar :gwizdanie:

oskaroitaliano.jpg

dlatego :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2010, 11:11_________________________________________________mina Italiano bezcenna :decayed:

Opublikowano

Wszystkich bym podejrzewal... ale nie Oskara :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

Wszystkich bym podejrzewal... ale nie Oskara :shocked: :shocked: :shocked:

A co ? Mówił Ci, że to tylko takie kumplowskie głaskanko i że każdy tak robi ? :naughty:

Każdy...

ALE CHYBA W WIĘZIENIU ! :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ale h*jowy aparat ktoś ma! Widać że wszystko w photoshopie rezane. :bicz:

Opublikowano

Ale h*jowy aparat ktoś ma! Widać że wszystko w photoshopie rezane. :bicz:

Uśmiech na twojej twarzy widac wyraźnie, więc już się nie czepiaj :gwizdanie: :kox: :kox:

Opublikowano

Dawno mnie nie bylo ale nie wiedzialem ze juz takie rzeczy sie dzieja :shocked:

Ale widze ze kolejarz byl grany :polew:

Opublikowano

Ale h*jowy aparat ktoś ma! Widać że wszystko w photoshopie rezane. :bicz:

Uśmiech na twojej twarzy widac wyraźnie, więc już się nie czepiaj :gwizdanie: :kox: :kox:

Ja tam widze cos wiecej niz tylko usmiech :kox:

Opublikowano

Ja się śmiałem tylko z Oskara, bo przecież jak można czymś o długości poniżej 3 mm zdziałać coś :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.