Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema ogony :kox:[br]Dopisany: 26 Lipiec 2010, 06:34_________________________________________________

Jak mnie Flyer lampami wkońcu obdaruje, to jeszcze parę zmian wskoczy :naughty:

malujesz czy zostawiasz w chromie ????

Na razie zostają seria. A z czasem zobaczymy. Co dzień to nowy pomysł, więc .. :blink:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Na razie zostają seria. A z czasem zobaczymy. Co dzień to nowy pomysł, więc .. :blink:

najlepiej jakbyś sie zdecydował teraz dopóki bedziesz miał lampy w domu , bedziesz miał czas zeby to ogarnąć bo co najmniej 2 dni z tym zejdzie. jak juz założysz lampy , wytniesz błotniki to praktycznie auto na czas malowania bedziesz miał unieruchomione. chyba ze mozesz 2-3 dni żyć bez samochodu :kox: :kox:

Opublikowano

no tylna szybe i tak robi sie z 2 pasków więc 50cm wysokości na spokojnie wystarczy :good:

ale ja ci mówie ze sie nie podejmuje :decayed:

Opublikowano

no tylna szybe i tak robi sie z 2 pasków więc 50cm wysokości na spokojnie wystarczy :good:

ale ja ci mówie ze sie nie podejmuje :decayed:

dlaczego z dwoch? jest jeszcze 75 wiec chyba na raz wystarczy :mysli:

wezme 5szt i bede probowal :decayed:

Opublikowano

dlaczego z dwoch? jest jeszcze 75 wiec chyba na raz wystarczy :mysli:

bo szyba jest półokrągła i z jednego kawałka za chója tego nie zrobisz :thumbdown:

musisz zrobić łączenie gdzies pośrodku na linii od ogrzewania szyby :wink4:

BTW taka folia za 9.90 nie pomaga w klejeniu :gwizdanie:

o ile boczne przednie/tylne jeszcze są do ogarnięcia gdyż są płaskie o tyle z tylna mozesz ,a napewno bedziesz miał problem :thumbdown:

Opublikowano

bo szyba jest półokrągła i z jednego kawałka za chója tego nie zrobisz :thumbdown:

Zrobi..ale folia musi byc termokurczliwa. Jakbym miał orać auto taką folią z allegro to wolałbym pieniądze przeznaczyć na coś innego.

Raz miałem na innym aucie..rysują się masakrycznie te tanie folie. :naughty:

Opublikowano

ale to ma byc na tylna szybe, klape mam zdjeta wiec nie bedzie zadnych kombinacji i probblemow z dojsciem, poloze na lozku i bede sie bawil.

to jaka folie mam kupic zeby byla dobra?

Opublikowano

ale to ma byc na tylna szybe, klape mam zdjeta wiec nie bedzie zadnych kombinacji i probblemow z dojsciem, poloze na lozku i bede sie bawil.

to jaka folie mam kupic zeby byla dobra?

Termokurczliwą :wink4:

Opublikowano

Zrobi..ale folia musi byc termokurczliwa

nawet z takiej przeważnie robią z 2 kawałków :wink4:

łączenie nie widać jak fachura robi :good:

Raz miałem na innym aucie..rysują się masakrycznie te tanie folie. :naughty:

w tym wypadku akurat folia idzie na tylna szybe więc sie nie porysuje , no chyba ze od wygładzania przy klejeniu :wink4:

ale to ma byc na tylna szybe, klape mam zdjeta wiec nie bedzie zadnych kombinacji i probblemow z dojsciem, poloze na lozku i bede sie bawil.

to jaka folie mam kupic zeby byla dobra?

zrozum ze szyba jest wyprofilowana w pionie i w poziomie , ciężko bedzie ci to zrobić ale zycze powodzenia :good:

to jaka folie mam kupic zeby byla dobra?

najlepiej oddaj gdzies , za 150pln ogarna ci temat moment :good:

Opublikowano
  • Autor

:siema:

Kolkov, to jak masz na zbyciu, to rzuć cenę na PW - jak mnie będzie stać, to biorę :decayed:

pogadamy jutro :)

Opublikowano

Ostatnio folię do firmy kupowałem tutaj.

http://www.warsfoll.com.pl/

Mają niezłe wyroby, ale co do samochodowych to nie mam pojęcia o jakości.

Opublikowano

Ostatnio folię do firmy kupowałem tutaj.

http://www.warsfoll.com.pl/

Mają niezłe wyroby, ale co do samochodowych to nie mam pojęcia o jakości.

Jaką kupiłeś i Kto Ci zakładał :wallbash: przecież ja to robię ..... :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Lipiec 2010, 20:02_________________________________________________

ale to ma byc na tylna szybe, klape mam zdjeta wiec nie bedzie zadnych kombinacji i probblemow z dojsciem, poloze na lozku i bede sie bawil.

to jaka folie mam kupic zeby byla dobra?

Rychu ... jaką potrzebujesz ???/ Ciemną ?

Opublikowano
  • Autor

już myślałem, że coś Ci się stało :blink: dzwoniłem pół soboty i nic...

Opublikowano

już myślałem, że coś Ci się stało :blink: dzwoniłem pół soboty i nic...

pil caly weekend bo sie odezwal w koncu :naughty:

Opublikowano

:hi:

:sick3:

Potrzebuję urlopu...

BTW: Nie wiem jak w trumniaku, ale znam człowieka co potrafi z jednego kawałka obkleić tylną szybę w sedanie - bez żadnych zagnieceń i bąbli... :tongue4:

PIXI :hi:

Opublikowano
  • Autor

Potrzebuję urlopu...

przecież na L4 ponoć jesteś :chytry:

BTW: Nie wiem jak w trumniaku, ale znam człowieka co potrafi z jednego kawałka obkleić tylną szybę w sedanie - bez żadnych zagnieceń i bąbli... :tongue4:

zapytaj ile chce za oklejenie avanta :naughty:

Opublikowano

to może jakoś grupowo ? bo bum evkę obkleił też

Opublikowano

Lukas , śmigam już na A :naughty::decayed:

mogłem wziąść litre , już brakuje :disgust::decayed:

Opublikowano

BTW: Nie wiem jak w trumniaku, ale znam człowieka co potrafi z jednego kawałka obkleić tylną szybę w sedanie - bez żadnych zagnieceń i bąbli... :tongue4:

dokladnie, popytaj

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.