Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Laska powinna schowac się pod kołdrę ze wstydu i nakryc pięcioma poduszkami, a nie udzielac wywiadu w TV :shocked:

myślisz, że $ nie dostała za występy przed kamerą ? :gwizdanie: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Laska powinna schowac się pod kołdrę ze wstydu i nakryc pięcioma poduszkami, a nie udzielac wywiadu w TV :shocked:

myślisz, że $ nie dostała za występy przed kamerą ? :gwizdanie: :cool1:

Tu mnie zastanawia kwestia ile dostała i czy zastanowiła się nad kwestią całkowitego zeszmacenia w oczach "męża" rodziców, sąsiadów i pani z warzywniaka :cool1:

...ale przecież jak komuś zwisa to czy jej brochę odwiedzi 4 czy 44 palce w ciągu wieczoru to kwestia poruszana wyżej jest małym pryszczem na lewym pułdupku :decayed:

Nie wiem jakie $ musiała dostać żeby pokazać jak 15 gości jej paluchy w pi... pcha.

Patrząc na to ile zarabia za taniec to stawka za wyjawienie sekretów życiowych nie musi byc wcale porażająca :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"... jak była enigma to (...) teraz jak jest nokaut to jest niebo a ziemia ..."

Aż boję się pomyśleć, co było w enigmie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ragguś a nie zastanawia cie to, że film jest ogólnodostępny a laska mówi, że może zostawi męża, a może nie :) I wyciąga wszystkie brudy na jaw ? I że niby mąż nie wie, że ona tańczy :):naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"... jak była enigma to (...) teraz jak jest nokaut to jest niebo a ziemia ..."

Aż boję się pomyśleć, co było w enigmie :kox:

motyw z bitą śmietaną byłby lajtowy :kox::polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ragguś a nie zastanawia cie to, że film jest ogólnodostępny a laska mówi, że może zostawi męża, a może nie :) I wyciąga wszystkie brudy na jaw ? I że niby mąż nie wie, że ona tańczy :):naughty:

To jest nierealne żeby chłop nie wiedział, że jego lejdi wali z gołym bobrem po całym klubie :decayed:

Korwa...w tych czasach pójdziesz do Tesko i będziesz wybierał durexy pół sekundy i przyczai Cię pół znajomych z liceum :polew: :polew: :polew:

I że niby mąż nie wie, że ona tańczy :):naughty:

Robi inwentaryzację w nocy :polew: :polew: :polew:

Ta..liczą jej włosy łonowe :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I że niby mąż nie wie, że ona tańczy :):naughty:

Robi inwentaryzację w nocy :polew: :polew: :polew:

a mąż też chce do takiej pracy :polew: :polew: :polew: :polew: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

na bank znaleźliby się tacy amatorzy co by i jemu bitą śmietanę wylizali z rowa :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie ze maja tam HaBeO i Jutuba ?

Ta..oni jeszcze ciągną neta z modemu i płacą 6 blach na godzinę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na bank znaleźliby się tacy amatorzy co by i jemu bitą śmietanę wylizali z rowa :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Ci w skórach co" jeżdżą na moto" ? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na bank znaleźliby się tacy amatorzy co by i jemu bitą śmietanę wylizali z rowa :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Ci w skórach co" jeżdżą na moto" ? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Korzeń...śpisz ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karwa i takie dziecko za pare lat w szkole zobaczy mamusie na iPhone kolegi , to dopoero kox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no film zacny.

ja tam jestem z malej wsi (jako jedyny sie "wyrwalem") i mnie uwazaja za niewiadomo kogo ...

takie jest pojecie o ludziach ktorzy chca.

chlopaki z mojego roku z ktorymi de facto prawie nie mam kontaktu - przesiaduja na przystanku ja te patalachy i nie wiedza co ze soba zrobic.

ze niby na wsi pracy nie mozna znalezc.

jak ktos chce to znajdzie.

moim zdaniem reportaz fajnie zrobiony i generalnie pokazujacy prawdziwe oblicze mlodziezy o ktorym wszyscy wiedza ale jakos boja sie czy wstydza mowic :)

film :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...