Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

biedny boberek, a mógł 3.0tdi jeździć :kox:

nie biedny tylko ja nie chciał 3.0 ani 2.7

nie chciał automatu i sedana :)

sedanów to na pęczki :) chciał czarny miał być s-line i manual :)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pierwszy raz od 2002

To bym się załamał :kox: albo złamał... dobra dalej nie brne

Ale fakt faktem auto odżyło :)

Opublikowano

FLY wziales te jarzma od speca?

Opublikowano

biedny boberek, a mógł 3.0tdi jeździć :kox:

nie biedny tylko ja nie chciał 3.0 ani 2.7

nie chciał automatu i sedana :)

sedanów to na pęczki :) chciał czarny miał być s-line i manual :)

jestes głupi jak but, żeby kupować FWD :disgust:

Opublikowano

btw: Specu ... Boberek lał roślinny do Twojego Avanta ... i to potwierdza regułe że 1,9 jest nie do zaajebania :naughty:

podobno tez psikal WD40 prosto w turbine zeby szybciej wstawala i nie przeladowywala :kox:

a zamiast filtra powietrza bawelniania chusteczka babci :good:

To ona się tam tak miota pod machą!!

Co do roślinnego to sam wyczułem :D wali frytami na kilometr

Opublikowano

Panu a regenerował ktoś lustra od xenonów?

Opublikowano

sporo osob to robilo - poszukaj na forum dyskusji

FLY wziales te jarzma od speca?

moj brat mial sie do wczoraj zdeklarowac... oczywiscie nie dzwonil - zaraz go pogodnie, jak nie wyjaji sie to bierz :good:

Opublikowano

biedny boberek, a mógł 3.0tdi jeździć :kox:

nie biedny tylko ja nie chciał 3.0 ani 2.7

nie chciał automatu i sedana :)

sedanów to na pęczki :) chciał czarny miał być s-line i manual :)

jestes głupi jak but, żeby kupować FWD :disgust:

może i tak moze i nie :) [br]Dopisany: 28 Październik 2010, 13:45_________________________________________________

Panu a regenerował ktoś lustra od xenonów?

szukaj na forum

Opublikowano

może i tak moze i nie :)

tu nie ma może...

:gwizdanie:

Opublikowano

biedny boberek, a mógł 3.0tdi jeździć :kox:

nie biedny tylko ja nie chciał 3.0 ani 2.7

nie chciał automatu i sedana :)

sedanów to na pęczki :) chciał czarny miał być s-line i manual :)

sedanow na peczki? chyba cos Ci sie pomylilo glownie widze A6 C6 w avancie, nie chciales 3.0 alo 2.7? dziwne podejscie ale jak kto woli ale dla mnie 2.0 tdi w tym aucie to pomylka
Opublikowano

ciężka padaka 2.0tdi... ja nie wiem czy się ludzie kieruja kupując takie padło :mysli:

Opublikowano

szukaj na forum

Szukam...

Mniej więcej już mam pojęcie, nawet widziałem kolego twoje wypowiedzi.

Ok ale mam jeszcze jedne temat, jak przekręcam kluczyk i komp robi test auta po którym pojawia się zielone OK słychać z kokpitu wredny odgłos trzeszczący/obcierajacy. I nie mam zbyt pojęcia z czym to jest związane, jedyne co mi się kojarzy to klapka klimy tylko co i jak?

Opublikowano

ciężka padaka 2.0tdi... ja nie wiem czy się ludzie kieruja kupując takie padło :mysli:

ja sie zastanawiam czym kieruje sie producent wkladając do tak ciężkiego auta tak kiblowaty silnik , tam gama powinna sie zaczynać od 2.7 :good:

Opublikowano

ciężka padaka 2.0tdi... ja nie wiem czy się ludzie kieruja kupując takie padło :mysli:

ja sie zastanawiam czym kieruje sie producent wkladając do tak ciężkiego auta tak kiblowaty silnik , tam gama powinna sie zaczynać od 2.7 :good:

bo to jest dla rezaczy, trzeba wykrzesac moc zeby ruszyc :gwizdanie:

Opublikowano

ciężka padaka 2.0tdi... ja nie wiem czy się ludzie kieruja kupując takie padło :mysli:

ja sie zastanawiam czym kieruje sie producent wkladając do tak ciężkiego auta tak kiblowaty silnik , tam gama powinna sie zaczynać od 2.7 :good:

Poziek wiesz dlaczego bo jak patrze na ciebie ze kupujesz rozpadjąca sie safrane :) po to żeby EVO stało i pachniało :) to wolalme 2.0 TDI :)

Opublikowano

ciężka padaka 2.0tdi... ja nie wiem czy się ludzie kieruja kupując takie padło :mysli:

ja sie zastanawiam czym kieruje sie producent wkladając do tak ciężkiego auta tak kiblowaty silnik , tam gama powinna sie zaczynać od 2.7 :good:

ekonomią

nie kazdy pije złotego JW, wiekszosc pije czerwonego.

Opublikowano

Ale ja nie rozumiem po co tak piszecie wy tym nie jezdzicie :):polew:

Opublikowano

Ale ja nie rozumiem po co tak piszecie wy tym nie jezdzicie :):polew:

Każdy post to sztuka :polew: :polew:

Opublikowano

nie kazdy pije złotego JW, wiekszosc pije czerwonego.

wole JD , JW to szit :thumbdown:

Opublikowano

bit za bitem :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.