Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie kazdy pije złotego JW, wiekszosc pije czerwonego.

zapomniałeś o niebieskim :dance2:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ciężka padaka 2.0tdi... ja nie wiem czy się ludzie kieruja kupując takie padło :mysli:

ja sie zastanawiam czym kieruje sie producent wkladając do tak ciężkiego auta tak kiblowaty silnik , tam gama powinna sie zaczynać od 2.7 :good:

Poziek wiesz dlaczego bo jak patrze na ciebie ze kupujesz rozpadjąca sie safrane :) po to żeby EVO stało i pachniało :) to wolalme 2.0 TDI :)

:polew: :polew: :polew:

i te przykłady można mnożyć i mnożyć ;-)))))))) jedyny solidny Oniak co się nie pier**li - kupuje i lata

ciężka padaka 2.0tdi... ja nie wiem czy się ludzie kieruja kupując takie padło :mysli:

ja sie zastanawiam czym kieruje sie producent wkladając do tak ciężkiego auta tak kiblowaty silnik , tam gama powinna sie zaczynać od 2.7 :good:

Moskal, to banalne -> badaniem rynku ... 2,0 sprzedaje się najwiecej :naughty: reszta dla koneserów

Opublikowano

wczoraj mówili ze za kilka miesięcy ropa będzie dużo droższa jak benzyna

Opublikowano

Ale ja nie rozumiem po co tak piszecie wy tym nie jezdzicie :):polew:

Każdy post to sztuka :polew: :polew:

to nabij w tym wątku choćby jednego :naughty:

Opublikowano

wczoraj mówili ze za kilka miesięcy ropa będzie dużo droższa jak benzyna

Spokojna rozczochrana PB też pójdzie w górę :decayed:

Opublikowano

wczoraj mówili ze za kilka miesięcy ropa będzie dużo droższa jak benzyna

a gaz będzie na kartki

Opublikowano

Ale ja nie rozumiem po co tak piszecie wy tym nie jezdzicie :):polew:

Każdy post to sztuka :polew: :polew:

to nabij w tym wątku choćby jednego :naughty:

Idź do poznaniaków zobaczysz jakie pierdy wypisują. Oni witają się rano w południe i wieczorem się żegnają :polew: :polew: :polew:

Dawać pisać bo trzeba ich gonić.

Opublikowano

wczoraj mówili ze za kilka miesięcy ropa będzie dużo droższa jak benzyna

a gaz będzie na kartki

do kuchenek :>

Opublikowano

wczoraj mówili ze za kilka miesięcy ropa będzie dużo droższa jak benzyna

a gaz będzie na kartki

do kuchenek :>

...mikrofalowych :decayed:

Opublikowano

uwielbiam was za takie kocopoły :kox:

Opublikowano

Poziek wiesz dlaczego bo jak patrze na ciebie ze kupujesz rozpadjąca sie safrane :)

safraną cie opierdole ze 4 długości jadac na LPG a w zimie jak nie będziesz mógł wyjechac ze sniegu to dzwoń, podajdę, 4x4 i cie wytargam

hak mam

spoko, rozumiem, kogos swieżego, kto zaczyna z audi

ale ty ? wiesz co to quattro i kupujesz strucla :kox: :kox:

Opublikowano
:quattro:
Opublikowano

Poziek wiesz dlaczego bo jak patrze na ciebie ze kupujesz rozpadjąca sie safrane :)

safraną cie opierdole ze 4 długości jadac na LPG a w zimie jak nie będziesz mógł wyjechac ze sniegu to dzwoń, podajdę, 4x4 i cie wytargam

hak mam

spoko, rozumiem, kogos swieżego, kto zaczyna z audi

ale ty ? wiesz co to quattro i kupujesz strucla :kox: :kox:

oj coś mi tu zazdrością zaleciało ... :decayed:

Opublikowano

Poziek wiesz dlaczego bo jak patrze na ciebie ze kupujesz rozpadjąca sie safrane :)

safraną cie opierdole ze 4 długości jadac na LPG a w zimie jak nie będziesz mógł wyjechac ze sniegu to dzwoń, podajdę, 4x4 i cie wytargam

hak mam

spoko, rozumiem, kogos swieżego, kto zaczyna z audi

ale ty ? wiesz co to quattro i kupujesz strucla :kox: :kox:

oj coś mi tu zazdrością zaleciało ... :decayed:

rozsądkiem

Opublikowano

rozsądkiem

To Ty wiesz co to jest rozsądek ? :naughty::kox::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

rozsądkiem

To Ty wiesz co to jest rozsądek ? :naughty::kox::polew: :polew: :polew:

Odinstalowany w zarodku :polew: :polew: :polew::naughty::kox:

Opublikowano

Poziek wiesz dlaczego bo jak patrze na ciebie ze kupujesz rozpadjąca sie safrane :)

safraną cie opierdole ze 4 długości jadac na LPG a w zimie jak nie będziesz mógł wyjechac ze sniegu to dzwoń, podajdę, 4x4 i cie wytargam

hak mam

spoko, rozumiem, kogos swieżego, kto zaczyna z audi

ale ty ? wiesz co to quattro i kupujesz strucla :kox: :kox:

oj coś mi tu zazdrością zaleciało ... :decayed:

rozsądkiem

kupił co chciał - po co łapać kocią morde :decayed:

Opublikowano

ciężka padaka 2.0tdi... ja nie wiem czy się ludzie kieruja kupując takie padło :mysli:

ja sie zastanawiam czym kieruje sie producent wkladając do tak ciężkiego auta tak kiblowaty silnik , tam gama powinna sie zaczynać od 2.7 :good:

ekonomią

nie kazdy pije złotego JW, wiekszosc pije czerwonego.

chciales powiedziec niebieskiego :decayed:
Opublikowano

Poziek wiesz dlaczego bo jak patrze na ciebie ze kupujesz rozpadjąca sie safrane :)

safraną cie opierdole ze 4 długości jadac na LPG a w zimie jak nie będziesz mógł wyjechac ze sniegu to dzwoń, podajdę, 4x4 i cie wytargam

hak mam

spoko, rozumiem, kogos swieżego, kto zaczyna z audi

ale ty ? wiesz co to quattro i kupujesz strucla :kox: :kox:

oj coś mi tu zazdrością zaleciało ... :decayed:

rozsądkiem

kupił co chciał - po co łapać kocią morde :decayed:

niech mu się dobrze sprawuje i zeby nie nawiedziła go zima stulecia :kox:

Opublikowano

rozsądkiem

To Ty wiesz co to jest rozsądek ? :naughty::kox::polew: :polew: :polew:

Odinstalowany w zarodku :polew: :polew: :polew::naughty::kox:

bueheheheheh :polew: :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.