Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No stara gwardia stawiać się, będziecie mieli okazję wujka w czółko ucałować :decayed:

:nabijasie:

Przyznaj się, że chcesz zVagować auto :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Przyznaj się, że chcesz zVagować auto :naughty:

Chyba nie myślisz, że przyjedzie tak ot dla towarzystwa ... pewnie, że coś chce :naughty::kox::polew:

Opublikowano

No stara gwardia stawiać się, będziecie mieli okazję wujka w czółko ucałować :decayed:

Ze starej gwardii to kilku pozostało, reszta to sierściuchy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

No stara gwardia stawiać się, będziecie mieli okazję wujka w czółko ucałować :decayed:

:boobs:

Opublikowano

Siema :hi:

Opublikowano

Przyznaj się, że chcesz zVagować auto

nikt nie ma wtyczki do BejEmWu :decayed:

Opublikowano

nikt nie ma wtyczki do BejEmWu :decayed:

Ale do RS4 jest :naughty:

Opublikowano

nikt nie ma wtyczki do BejEmWu :decayed:

Ale do RS4 jest :naughty:

a to wtyczki do A4/S4/RS4 sie czymś różnią , ze tak zaznaczyłeś RS4 ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Do Rsa jest karbonowa :D

Opublikowano

Do Rsa jest karbonowa :D

a to sory , nie wiedziałem :bag:

Opublikowano

Siema piz*eczki :hi:

bede i ja dzisiaj :) Dawno mnie nie było i czas w końcu się pokazać. :)

Opublikowano

wycieraczki chodzą ???? sprzedałeś padaczke ???

Opublikowano

Siema piz*eczki :hi:

bede i ja dzisiaj :) Dawno mnie nie było i czas w końcu się pokazać. :)

Jak coś to daj znać, zabiorę narzędzia i podłączymy TT :kox:

Opublikowano

działają pięknie :) ale pomimo tak zaawansowanego tuningu jeszcze eSa nie sprzedana. Musimy coś więcej porezać :decayed:

Poziek, już go wypiąłem bo zostawie sobie do nastepnej fury. A po za tym MASZ ZAKAZ DOTYKANIA JAKIEGOKOLWIEK MOJEGO SAMOCHODU!!!

Małym wyjątkiem jest tylko tankowanie, aczkolwiek to też musze przemyśleć bo jeszcze mi ON wlejesz i bedziesz musiał ssać potem to z baku ;)

Z resztą Ciebie i tak nie będzie więc jestem spokojny dzisiaj o eSe :)

Opublikowano
:buziak:
Opublikowano

Słuchajcie małolaty RS-a zwagowałem sam :decayed: wtyczkę karbonową Oniakers mi pożyczył, bo zakup RS-a zaczął włąśnie od niej :tongue4:.

Przyjadę Was przekonać,że BeMeWe to jest prawdziwe auto, a nie te c**jnie z pierścionkami na masce :decayed:[br]Dopisany: 26 Październik 2010, 14:11_________________________________________________Kali u siebie montowałem TT i podobnie działa jak u Ciebie, tylko mi jeszcze nic nie zjarał :)

Opublikowano

siebie montowałem TT i podobnie działa jak u Ciebie, tylko mi jeszcze nic nie zjarał :)

co się odwlecze :kox:

Opublikowano

Przyjadę Was przekonać,że BeMeWe to jest prawdziwe auto, a nie te c**jnie z pierścionkami na masce

nie no... znowu będę tą mordę oglądał

Opublikowano

Przyjadę Was przekonać,że BeMeWe to jest prawdziwe auto, a nie te c**jnie z pierścionkami na masce

nie no... znowu będę tą mordę oglądał

Przyznaj się ,że teskniłeś :>
Opublikowano

specu, co Ty zes uczynil ta zmiana w profilu ?! :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.