Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

otwórz oczy , na poczatku filmu auto jedzie prosto. nie zainteresowało Cie to dlaczego filmik zaczyna sie akurat w TYM momencie ??? no i wogóle dlaczego krecili filmik na prostej drodze ???? :gwizdanie:

to fakt, na samym początku nie buja tak bardzo i wystarczyło zwolnić i nic by się nie stało. jakby byla jakas awaria to każdy hamuje a on cały czas jedzie z taką samą prędkością. kolesie jechali i chcieli przykozaczyć tylko w pewnym momencie przesadzili.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

moze i masz racje, poprostu nie wiem jak mozna byc takim idiota...

mysle ze chciał "pokazać" no i pokazał.

BTW widziałem kiedys filmik jak kolo jechał jakims pick-upem , na pace z 8-10 osób i tez zaczał bujać. wy***rdolił sie na bok , na bank było kilka trupów :thumbdown:

Opublikowano

20110619291.jpg

spy photo :decayed:

Opublikowano

20110619291.jpg

spy photo :decayed:

gicior :good: :good: :good:

Opublikowano

jak wyschnie bezbarwny to zakładam, kiepskie foto bo w piwnicy słabe światło

Opublikowano

20110619291.jpg

spy photo :decayed:

Co to za wieśniacki kolor, Shreka dziś oglądałeś? :decayed:
Opublikowano

20110619291.jpg

spy photo :decayed:

Co to za wieśniacki kolor, Shreka dziś oglądałeś? :decayed:

oglądałem dlatego wybór padł na ten kolor :decayed: musi się komponować z resztą :)

Opublikowano

20110619291.jpg

spy photo :decayed:

Co to za wieśniacki kolor, Shreka dziś oglądałeś? :decayed:

oglądałem dlatego wybór padł na ten kolor :decayed: musi się komponować z resztą :)

Pokazuj resztę :)
Opublikowano

20110619291.jpg

spy photo :decayed:

Co to za wieśniacki kolor, Shreka dziś oglądałeś? :decayed:

oglądałem dlatego wybór padł na ten kolor :decayed: musi się komponować z resztą :)

Pokazuj resztę :)

lusterka i chromy w okół szyb będę jutro malował :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

20110619291.jpg

spy photo :decayed:

Mogłeś taki bardziej Teinowy :naughty:

Opublikowano

oglądałem dlatego wybór padł na ten kolor :decayed: musi się komponować z resztą :)

bedziesz jezdził z otwartą maską ?? :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

zobaczymy jak w normalnym świetle wyjdzie, TEIN nie jest taki oczojebny[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2011, 19:35_________________________________________________

oglądałem dlatego wybór padł na ten kolor :decayed: musi się komponować z resztą :)

bedziesz jezdził z otwartą maską ?? :polew: :polew: :polew:

nie, bez :decayed:

Opublikowano

Oczojebny nie jest.. to było malowac w takata green ..a nie jakiś k**wa spleśniały groszek :D

Opublikowano

Oczojebny nie jest.. to było malowac w takata green ..a nie jakiś ku*** spleśniały groszek :D

własnie tein jest jak wysrana przez krowe zgniła trawa

Opublikowano

Oczojebny nie jest.. to było malowac w takata green ..a nie jakiś ku*** spleśniały groszek :D

własnie tein jest jak wysrana przez krowe zgniła trawa

Nie mogę sobie tego zwizualizować :decayed:

Opublikowano

Oczojebny nie jest.. to było malowac w takata green ..a nie jakiś ku*** spleśniały groszek :D

własnie tein jest jak wysrana przez krowe zgniła trawa

Nie mogę sobie tego zwizualizować :decayed:

idz na łąke i przez cały dzień wpiepszaj trawe, wieczorem cie olśni :gwizdanie:

Opublikowano

Oczojebny nie jest.. to było malowac w takata green ..a nie jakiś ku*** spleśniały groszek :D

własnie tein jest jak wysrana przez krowe zgniła trawa

Nie mogę sobie tego zwizualizować :decayed:

idz na łąke i przez cały dzień wpiepszaj trawe, wieczorem cie olśni :gwizdanie:

Będę muczał swojej żonie ? :D

Opublikowano

Jak żona lubi takie gierki to przy okazji będzie wniebowzięta nową pasją małżonka .... :naughty: :naughty: :kox: :kox:

Opublikowano

20110619291.jpg

spy photo :decayed:

do czego to ma przygrać pod maską?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.