Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzis dobre ceny na Orlenie... tankowalem PB98 po 5,15 :naughty:

Promocja jak nic..jade zaleje cały zbiornik i jeszcze trochę w konewki :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Opublikowano
  • Autor
:przebiegly::sick3:
Opublikowano

po co mu kierownica... :)

Opublikowano

dzis dobre ceny na Orlenie... tankowalem PB98 po 5,15 :naughty:

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

skąd takie ceny ?? ja mam po 3,0 Pb/ON :decayed:

Opublikowano

dzis dobre ceny na Orlenie... tankowalem PB98 po 5,15 :naughty:

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

skąd takie ceny ?? ja mam po 3,0 Pb/ON :decayed:

z budowy? :decayed:

Opublikowano

dzis dobre ceny na Orlenie... tankowalem PB98 po 5,15 :naughty:

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

skąd takie ceny ?? ja mam po 3,0 Pb/ON :decayed:

to biorę 200 litrów

Opublikowano

z budowy? :decayed:

:no: na budowie nie ma mozliwości , nie mamy zadych małych sprzętów. Z koparek nic nie idzie zrobic bo wszystko na GPS i przepływomierzach. Nawet i dobrze , przynajmniej nie ma podejrzeń :good:

Opublikowano

z budowy? :decayed:

:no: na budowie nie ma mozliwości , nie mamy zadych małych sprzętów. Z koparek nic nie idzie zrobic bo wszystko na GPS i przepływomierzach. Nawet i dobrze , przynajmniej nie ma podejrzeń :good:

GPSy sa na wlewach ... czy ja mam Was uczyć odpinania przewodów paliwowych :decayed: też mi kuźwa budowlańcy :wink4:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 14:53_________________________________________________

zeszczałem się :polew:

Opublikowano

GPSy sa na wlewach ... czy ja mam Was uczyć odpinania przewodów paliwowych :decayed: też mi kuźwa budowlańcy :wink4::

Adaś technika troszke poszła do przodu , komp zapisuje kazdą krople która wyplywa z baku a jak tych kropel idzie w pewnym obrebie czasu za duzo to tez to zapisuje :wink4:

Gdyby był sposób to uwierz mi ze na bank byłby problem rozwiązany :wink4:

Opublikowano
:shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

skąd takie ceny ?? ja mam po 3,0 Pb/ON :decayed:

taaaa... a po ile masz 98 ? :decayed:

Opublikowano

GPSy sa na wlewach ... czy ja mam Was uczyć odpinania przewodów paliwowych :decayed: też mi kuźwa budowlańcy :wink4::

Adaś technika troszke poszła do przodu , komp zapisuje kazdą krople która wyplywa z baku a jak tych kropel idzie w pewnym obrebie czasu za duzo to tez to zapisuje :wink4:

Gdyby był sposób to uwierz mi ze na bank byłby problem rozwiązany :wink4:

pieprzenie!

Polak potrafi :gwizdanie:

wiecie że tir przez 100 kilometrów potrafi przepompować przez pompę 100 litrów paliwa z czego zużyje np. 33 litry a resztę odda do zbiornika?

myślicie że najlepszy system GPS plus sonda zawsze wykryje rąbanie paliwa z baku?

nie ma szans.

Opublikowano

pieprzenie!

Polak potrafi :gwizdanie:

wiecie że tir przez 100 kilometrów potrafi przepompować przez pompę 100 litrów paliwa z czego zużyje np. 33 litry a resztę odda do zbiornika?

myślicie że najlepszy system GPS plus sonda zawsze wykryje rąbanie paliwa z baku?

nie ma szans.

Stary, wystarczy trochę matematyki.. jeżeli sonda pokaże że w baku po przejechaniu 400km brakuje 200 litrów zamiast 132 to tylko baran się nie kapnie, że gdzieś to zginęło.

Zawsze po drugiej stronie interfejsu siedzi taki sam człowiek jak ten za kierownicą.

Opublikowano

kto idzie na piwo :tongue4:

flyer chodź na litrowego kufla :lol1:

moskal 200 litrów biorę od ręki

Opublikowano

Polak potrafi :gwizdanie:

wiecie że tir przez 100 kilometrów potrafi przepompować przez pompę 100 litrów paliwa z czego zużyje np. 33 litry a resztę odda do zbiornika?

myślicie że najlepszy system GPS plus sonda zawsze wykryje rąbanie paliwa z baku?

nie ma szans.

Korzeń przestań pier**lić coś co usłyszałeś bóg wie gdzie , mniej internetu :decayed:

Opublikowano
:shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

skąd takie ceny ?? ja mam po 3,0 Pb/ON :decayed:

taaaa... a po ile masz 98 ? :decayed:

toc na neste na torunskiej jest 5.10 :decayed: a 95 po 4.99zl :wink4:

Opublikowano
:shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

skąd takie ceny ?? ja mam po 3,0 Pb/ON :decayed:

taaaa... a po ile masz 98 ? :decayed:

toc na neste na torunskiej jest 5.10 :decayed: a 95 po 4.99zl :wink4:

Orlen na toruńskiej od strony zachodniego diesel On 4,86 Pb 95 5,02 jak dobrze pamiętam

Opublikowano

toc na neste na torunskiej jest 5.10 :decayed: a 95 po 4.99zl :wink4

Hehe jeszcze ludzie rok temu płakali jak widzieli takie ceny na stacjach a teraz jaka radość :decayed:

Opublikowano

Polak potrafi :gwizdanie:

wiecie że tir przez 100 kilometrów potrafi przepompować przez pompę 100 litrów paliwa z czego zużyje np. 33 litry a resztę odda do zbiornika?

myślicie że najlepszy system GPS plus sonda zawsze wykryje rąbanie paliwa z baku?

nie ma szans.

Korzeń przestań pieprzyć coś co usłyszałeś bóg wie gdzie , mniej internetu :decayed:

to nie z internetu tylko z podwórka

pokaż mi kierowce tira co jeździ na gaz

Opublikowano

jest 1:11 u nas :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.