Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest sensowna alternatywa dla Trasy Katowickiej by dojechać do Częstochowy?[br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 09:57_________________________________________________:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

http://www.widelec.pl/widelec/1,111648,10092523,37_zdjec_zwierzat_przebranych_za_inne_zwierzeta.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Czy jest sensowna alternatywa dla Trasy Katowickiej by dojechać do Częstochowy?

sensowna jest każda inna :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest sensowna alternatywa dla Trasy Katowickiej by dojechać do Częstochowy?

sensowna jest każda inna :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Radom - Końskie? (310 km)

czy Radom - Kielce - Włoszczowa? (320 km)

Wczoraj pojechał i wróciłem z Tomaszowa Mazowieckiego. Masakra jakaś :kwasny::thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pojechał i wróciłem z Tomaszowa Mazowieckiego. Masakra jakaś :kwasny::thumbdown:

Stary , teraz to jest c**j , jakies 80% aut jezdzi bokiem i dlatego na DK8 jest w miare luźno , 2-3 miechy temu to mozna było napisać

Masakra jakaś :kwasny::thumbdown:

A poczekaj jak przepniemy ruch na druga strone , znowu bedzie jazda :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ja sie nie poruszam ósemka wogóle , jezdze bokami :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kórwa jak widze jak te drogi robią to mam ochotę im nawrzucać :decayed:

A na tych co w mojej okolicy "łatają" drogi, wysypują jakąś smołę w granulacie regularnie jadę od chu** :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kórwa jak widze jak te drogi robią to mam ochotę im nawrzucać :decayed:

a co Ci nie pasuje ??? najlepiej gdyby obok remontowanej wybudowali dwupasmówke , którą powinni puścic ruch na czas remontu a potem ją zaorać ???

A na tych co w mojej okolicy "łatają" drogi, wysypują jakąś smołę w granulacie regularnie jadę od chu** :polew:

to są tak zwani chłopcy z kociołkiem , 4 ludzi , mała zageszczarka , i traktor z beczką w której "produkują" asfalt :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kórwa jak widze jak te drogi robią to mam ochotę im nawrzucać :decayed:

a co Ci nie pasuje ??? najlepiej gdyby obok remontowanej wybudowali dwupasmówke , którą powinni puścic ruch na czas remontu a potem ją zaorać ???

Nie mogą tego zrobić, bo w tym czasie trzymają łokciami szpadle, co by nie upadły na ziemię :kox:

to są tak zwani chłopcy z kociołkiem , 4 ludzi , mała zageszczarka , i traktor z beczką w której "produkują" asfalt :decayed:

Ostatnio stałem w korku obok takich dwóch..

- jeden do drugiego: "Ty.. ku*** jakżeś to położył.. Przecież to ptaki wydziubią.. (i szura buciorem w łacie, a wszystko się kruszy).

- "no co ku***.. dobrze jest"

:polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogą tego zrobić, bo w tym czasie trzymają łokciami szpadle, co by nie upadły na ziemię :kox:

powiem Ci ze pracuje od końca marca przy budowie drogi i nie widziałem jeszcze nikogo ze szpadlem :kox: :kox: :kox: :kox:

Nosfer , zatrzymałeś sie w XIX wieku albo moze mijałeś po drodze jakąś inscenizacje , czy coś :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci ze pracuje od końca marca przy budowie drogi i nie widziałem jeszcze nikogo ze szpadlem :kox: :kox: :kox: :kox:

Ty jesteś majster to tego nie widzisz..

Jak jesteś 3 kilometry od placu budowy to wszyscy już są w gotowości i zawijają jak mrówki :naughty:

Nosfer , zatrzymałeś sie w XIX wieku albo moze mijałeś po drodze jakąś inscenizacje , czy coś :kox: :kox: :kox:

No k**wa, u mnie na dzielni to są takie łaty, że dwa dni po "remoncie" dzieci sobie nabierały łopatkami ten asfalt do wiadereczek :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kórwa jak widze jak te drogi robią to mam ochotę im nawrzucać :decayed:

a co Ci nie pasuje ??? najlepiej gdyby obok remontowanej wybudowali dwupasmówke , którą powinni puścic ruch na czas remontu a potem ją zaorać ???

(...)

Ale po jaki psi hoooy stoją przez te kilkadziesiąt kilometrów te yebane pachołki na środku jezdni to nie rozumiem .... Trafisz na jakiegoś parcha i się za nim wleczesz :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po jaki psi hoooy stoją przez te kilkadziesiąt kilometrów te yebane pachołki na środku jezdni to nie rozumiem .... Trafisz na jakiegoś parcha i się za nim wleczesz :thumbdown:

to nie potrafisz wyprzedzić ??? pachołki Ci przeszkadzają ??? :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po jaki psi hoooy stoją przez te kilkadziesiąt kilometrów te yebane pachołki na środku jezdni to nie rozumiem .... Trafisz na jakiegoś parcha i się za nim wleczesz :thumbdown:

to nie potrafisz wyprzedzić ??? pachołki Ci przeszkadzają ??? :blink:

:shocked::blink:

eeee?

Mam się bawić w pilota myśliwca bombardującego?

Trafię w dziurę kończąc manewr czy nie? :naughty:

Tych słupków jest jak robaków w *****

Moskal, może 'kuną' ze względu na niezbyt powalający Vmax i akcelerację takie akrobacje są możliwe, swoim pontonem bym się bał :decayed::wink4: [eSy nie tykam :wink4::decayed::kox:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam się bawić w pilota myśliwca bombardującego?

no to stary - albo latasz jak pilot bombowca albo jeździsz jak c*paa :decayed:

Majka jak ktoś stoi przede mna na światłach mawia : co za c*paa tu stoi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ku***, u mnie na dzielni to są takie łaty, że dwa dni po "remoncie" dzieci sobie nabierały łopatkami ten asfalt do wiadereczek

Codziennie wożę przez tą Twoją dzielnię dziecko na konie i RS-em już się tam nie zapuszczam, bo duraluminium pod silnikiem mi szkoda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po jaki psi hoooy stoją przez te kilkadziesiąt kilometrów te yebane pachołki na środku jezdni to nie rozumiem .... Trafisz na jakiegoś parcha i się za nim wleczesz :thumbdown:

to nie potrafisz wyprzedzić ??? pachołki Ci przeszkadzają ??? :blink:

nie ma czym :decayed:

kórwa jak widze jak te drogi robią to mam ochotę im nawrzucać :decayed:

masz tutaj jednego który przyjmuje wszystkie skargi i zażalenia :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ku***, u mnie na dzielni to są takie łaty, że dwa dni po "remoncie" dzieci sobie nabierały łopatkami ten asfalt do wiadereczek

Codziennie wożę przez tą Twoją dzielnię dziecko na konie i RS-em już się tam nie zapuszczam, bo duraluminium pod silnikiem mi szkoda :)

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po jaki psi hoooy stoją przez te kilkadziesiąt kilometrów te yebane pachołki na środku jezdni to nie rozumiem .... Trafisz na jakiegoś parcha i się za nim wleczesz :thumbdown:

to nie potrafisz wyprzedzić ??? pachołki Ci przeszkadzają ??? :blink:

nie ma czym :decayed:

Buba, chłopcze, posłuchaj ....

Słuchasz?

Powiem Ci jedno ......

:ssij:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...