Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy jest sensowna alternatywa dla Trasy Katowickiej by dojechać do Częstochowy?[br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 09:57_________________________________________________:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

http://www.widelec.pl/widelec/1,111648,10092523,37_zdjec_zwierzat_przebranych_za_inne_zwierzeta.html

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czy jest sensowna alternatywa dla Trasy Katowickiej by dojechać do Częstochowy?

sensowna jest każda inna :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Czy jest sensowna alternatywa dla Trasy Katowickiej by dojechać do Częstochowy?

sensowna jest każda inna :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Radom - Końskie? (310 km)

czy Radom - Kielce - Włoszczowa? (320 km)

Wczoraj pojechał i wróciłem z Tomaszowa Mazowieckiego. Masakra jakaś :kwasny::thumbdown:

Opublikowano

Wczoraj pojechał i wróciłem z Tomaszowa Mazowieckiego. Masakra jakaś :kwasny::thumbdown:

Stary , teraz to jest c**j , jakies 80% aut jezdzi bokiem i dlatego na DK8 jest w miare luźno , 2-3 miechy temu to mozna było napisać

Masakra jakaś :kwasny::thumbdown:

A poczekaj jak przepniemy ruch na druga strone , znowu bedzie jazda :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ja sie nie poruszam ósemka wogóle , jezdze bokami :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

kórwa jak widze jak te drogi robią to mam ochotę im nawrzucać :decayed:

A na tych co w mojej okolicy "łatają" drogi, wysypują jakąś smołę w granulacie regularnie jadę od chu** :polew:

Opublikowano

kórwa jak widze jak te drogi robią to mam ochotę im nawrzucać :decayed:

a co Ci nie pasuje ??? najlepiej gdyby obok remontowanej wybudowali dwupasmówke , którą powinni puścic ruch na czas remontu a potem ją zaorać ???

A na tych co w mojej okolicy "łatają" drogi, wysypują jakąś smołę w granulacie regularnie jadę od chu** :polew:

to są tak zwani chłopcy z kociołkiem , 4 ludzi , mała zageszczarka , i traktor z beczką w której "produkują" asfalt :decayed:

Opublikowano

kórwa jak widze jak te drogi robią to mam ochotę im nawrzucać :decayed:

a co Ci nie pasuje ??? najlepiej gdyby obok remontowanej wybudowali dwupasmówke , którą powinni puścic ruch na czas remontu a potem ją zaorać ???

Nie mogą tego zrobić, bo w tym czasie trzymają łokciami szpadle, co by nie upadły na ziemię :kox:

to są tak zwani chłopcy z kociołkiem , 4 ludzi , mała zageszczarka , i traktor z beczką w której "produkują" asfalt :decayed:

Ostatnio stałem w korku obok takich dwóch..

- jeden do drugiego: "Ty.. ku*** jakżeś to położył.. Przecież to ptaki wydziubią.. (i szura buciorem w łacie, a wszystko się kruszy).

- "no co ku***.. dobrze jest"

:polew: :polew:

Opublikowano

Nie mogą tego zrobić, bo w tym czasie trzymają łokciami szpadle, co by nie upadły na ziemię :kox:

powiem Ci ze pracuje od końca marca przy budowie drogi i nie widziałem jeszcze nikogo ze szpadlem :kox: :kox: :kox: :kox:

Nosfer , zatrzymałeś sie w XIX wieku albo moze mijałeś po drodze jakąś inscenizacje , czy coś :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

powiem Ci ze pracuje od końca marca przy budowie drogi i nie widziałem jeszcze nikogo ze szpadlem :kox: :kox: :kox: :kox:

Ty jesteś majster to tego nie widzisz..

Jak jesteś 3 kilometry od placu budowy to wszyscy już są w gotowości i zawijają jak mrówki :naughty:

Nosfer , zatrzymałeś sie w XIX wieku albo moze mijałeś po drodze jakąś inscenizacje , czy coś :kox: :kox: :kox:

No k**wa, u mnie na dzielni to są takie łaty, że dwa dni po "remoncie" dzieci sobie nabierały łopatkami ten asfalt do wiadereczek :kox: :kox:

Opublikowano

kórwa jak widze jak te drogi robią to mam ochotę im nawrzucać :decayed:

a co Ci nie pasuje ??? najlepiej gdyby obok remontowanej wybudowali dwupasmówke , którą powinni puścic ruch na czas remontu a potem ją zaorać ???

(...)

Ale po jaki psi hoooy stoją przez te kilkadziesiąt kilometrów te yebane pachołki na środku jezdni to nie rozumiem .... Trafisz na jakiegoś parcha i się za nim wleczesz :thumbdown:

Opublikowano

Ale po jaki psi hoooy stoją przez te kilkadziesiąt kilometrów te yebane pachołki na środku jezdni to nie rozumiem .... Trafisz na jakiegoś parcha i się za nim wleczesz :thumbdown:

to nie potrafisz wyprzedzić ??? pachołki Ci przeszkadzają ??? :blink:

Opublikowano

Ale po jaki psi hoooy stoją przez te kilkadziesiąt kilometrów te yebane pachołki na środku jezdni to nie rozumiem .... Trafisz na jakiegoś parcha i się za nim wleczesz :thumbdown:

to nie potrafisz wyprzedzić ??? pachołki Ci przeszkadzają ??? :blink:

:shocked::blink:

eeee?

Mam się bawić w pilota myśliwca bombardującego?

Trafię w dziurę kończąc manewr czy nie? :naughty:

Tych słupków jest jak robaków w *****

Moskal, może 'kuną' ze względu na niezbyt powalający Vmax i akcelerację takie akrobacje są możliwe, swoim pontonem bym się bał :decayed::wink4: [eSy nie tykam :wink4::decayed::kox:]

Opublikowano

Mam się bawić w pilota myśliwca bombardującego?

no to stary - albo latasz jak pilot bombowca albo jeździsz jak c*paa :decayed:

Majka jak ktoś stoi przede mna na światłach mawia : co za c*paa tu stoi :decayed:

Opublikowano
No ku***, u mnie na dzielni to są takie łaty, że dwa dni po "remoncie" dzieci sobie nabierały łopatkami ten asfalt do wiadereczek

Codziennie wożę przez tą Twoją dzielnię dziecko na konie i RS-em już się tam nie zapuszczam, bo duraluminium pod silnikiem mi szkoda :)

Opublikowano

Ale po jaki psi hoooy stoją przez te kilkadziesiąt kilometrów te yebane pachołki na środku jezdni to nie rozumiem .... Trafisz na jakiegoś parcha i się za nim wleczesz :thumbdown:

to nie potrafisz wyprzedzić ??? pachołki Ci przeszkadzają ??? :blink:

nie ma czym :decayed:

kórwa jak widze jak te drogi robią to mam ochotę im nawrzucać :decayed:

masz tutaj jednego który przyjmuje wszystkie skargi i zażalenia :naughty:

Opublikowano
No ku***, u mnie na dzielni to są takie łaty, że dwa dni po "remoncie" dzieci sobie nabierały łopatkami ten asfalt do wiadereczek

Codziennie wożę przez tą Twoją dzielnię dziecko na konie i RS-em już się tam nie zapuszczam, bo duraluminium pod silnikiem mi szkoda :)

:decayed:

Opublikowano

Ale po jaki psi hoooy stoją przez te kilkadziesiąt kilometrów te yebane pachołki na środku jezdni to nie rozumiem .... Trafisz na jakiegoś parcha i się za nim wleczesz :thumbdown:

to nie potrafisz wyprzedzić ??? pachołki Ci przeszkadzają ??? :blink:

nie ma czym :decayed:

Buba, chłopcze, posłuchaj ....

Słuchasz?

Powiem Ci jedno ......

:ssij:

:decayed:

Opublikowano
:kwiatek:
Opublikowano
:polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.