Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

skończyły się opony 17" na allegro :gwizdanie:

doooobre :polew:

tekst pierwsza klasa ...

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ten znak ? jest na końcu bo nie jestem pewny dokładnie

ale coś ~600zł za oklejenie całego samochodu.

Hmm, coś tanio. Mnie chodzi o oklejenie auta folią zabezpieczającą, która wygląda jak lakier.. O właśnie znalazłem punkt w Wawie: http://zmienkolor.pl/punkty-montazu.html

Opublikowano

z 600 za całe auto?

ty sie pytasz czy jak ???

ten znak ? jest na końcu bo nie jestem pewny dokładnie

ale coś ~600zł za oklejenie całego samochodu.

ja z tego co dzwoniłem po różnych zakładach to ceny zaczynają sie od 3000pln , za sam dach wołaja minimum 500pln , daj mi namiar na ten zakład za 600pln

Opublikowano

kolo magazynu mojego brata jest taka firma która okleja auta

http://www.reklama4x4.pl/

O właśnie o coś takiego mi chodziło. :th:

Opublikowano

Foldruk - Siedlce

To jest drukarnia.

Napisz dokładnie co chcesz.

Wyślę zapytanie przez mojego grafika.

Opublikowano

zasadnicze pytanie - dlaczego pozbyłeś się evo? :wink4: za drogo w utrzymaniu?

to bardzo dobre pytanie

Gdy jeździłem tylko Evo to wszystko było w porządku -auto marzenie, serwis i koszty utrzymania porównywalne z moją byłą A4

gdy kupiłem safi to poszerzyły mi się horyzonty, Evką można było w końcu zapierddddalać bez stresu, że jak rozjebiesz to nie będziesz miał przez miesiąc albo i dłużej...

sprzedałem za 64k i jeszcze kilka gratisów mi zostało, a za 35-40k będę miał e6 w laminacie, z klatką i będe mógł iść wszędzie na 100%

Mojej na taką rozpierduchę było szkoda bo cała była w ORI częściach i blachach...

mam nadzieję bajk, że trochę rozjaśniłem bo wiem, że tez szukasz Evki :wink4:

Opublikowano

podejście dobre - zresztą o 6 chyba kiedyś na spocie rozmawialiśmy :wink4:

dobrze sprzedałeś :good:

czyli co szukasz e6 + jeszcze coś na codzień (s4 b5?)?

Opublikowano

Foldruk - Siedlce

To jest drukarnia.

Napisz dokładnie co chcesz.

Wyślę zapytanie przez mojego grafika.

Chodzi mi o zmianę koloru auta folią - przed chwilą gadałem z tą firmą: http://zmienkolor.pl/punkty-montazu.html i orientacyjnie podali mi kwotę 5.000 zł za oklejenie Berlingo. Trochę dużawo.. :kwasny:

Jak się domyślam - Foldruk nie ma takiej folii w ofercie.

Opublikowano

Tomaszu.

Zadzwoń. Pogadaj. To nic nie kosztuje.

Opublikowano

Gdy jeździłem tylko Evo to wszystko było w porządku -auto marzenie, serwis i koszty utrzymania porównywalne z moją byłą A4

gdy kupiłem safi to poszerzyły mi się horyzonty, Evką można było w końcu zapierddddalać bez stresu, że jak rozjebiesz to nie będziesz miał przez miesiąc albo i dłużej...

sprzedałem za 64k i jeszcze kilka gratisów mi zostało, a za 35-40k będę miał e6 w laminacie, z klatką i będe mógł iść wszędzie na 100%

Mojej na taką rozpierduchę było szkoda bo cała była w ORI częściach i blachach...

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Kórwa mać.

Jebneli mnie na Wilanowie kuną za prędkość , przekroczyłem o 35 , luz , pies pisze mandat , przychodzi do mnie i mówi:

pies- powinienem panu dołożyć 300 za wyprzedzanie na pasach

ja- da pan spokój , 300 wystarczy

p- ok , ale dowód zostaje bo ma pan różny bieżnik na tylnej osi ( prawe koło 15" , lewe 14" :decayed: :decayed: :decayed: )

j- no to mam zmieniać koło ???? ( na zapasie mam kapcia)

p- ja panu nic nie mówie , co pan proponuje ???

j- kasy wam nie dam bo mnie zamkniecie

p- ja długo pracuje , jestem normalny :kox: :kox: :kox:

j- stówa wystarczy ???

p- włoży pan tutaj ( otworzył notes)

j- to nie mogliśmy wszystkiego tak załatwić ???

p- mógł pan coś mówić na początku :decayed:

i byś go kórwa nie ubił ????? 400 w plecy a mogło być 200 i na luzie :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano

Kórwa mać.

Jebneli mnie na Wilanowie kuną za prędkość , przekroczyłem o 35 , luz , pies pisze mandat , przychodzi do mnie i mówi:

pies- powinienem panu dołożyć 300 za wyprzedzanie na pasach

ja- da pan spokój , 300 wystarczy

p- ok , ale dowód zostaje bo ma pan różny bieżnik na tylnej osi ( prawe koło 15" , lewe 14" :decayed: :decayed: :decayed: )

j- no to mam zmieniać koło ???? ( na zapasie mam kapcia)

p- ja panu nic nie mówie , co pan proponuje ???

j- kasy wam nie dam bo mnie zamkniecie

p- ja długo pracuje , jestem normalny :kox: :kox: :kox:

j- stówa wystarczy ???

p- włoży pan tutaj ( otworzył notes)

j- to nie mogliśmy wszystkiego tak załatwić ???

p- mógł pan coś mówić na początku :decayed:

i byś go kórwa nie ubił ????? 400 w plecy a mogło być 200 i na luzie :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

:blink: :blink: w biały dzień ?

BTW jak mając Q jeździsz na dwóch różnych rozmiarach kół ?? :wallbash:

Opublikowano

Kórwa mać.

Jebneli mnie na Wilanowie kuną za prędkość , przekroczyłem o 35 , luz , pies pisze mandat , przychodzi do mnie i mówi:

pies- powinienem panu dołożyć 300 za wyprzedzanie na pasach

ja- da pan spokój , 300 wystarczy

p- ok , ale dowód zostaje bo ma pan różny bieżnik na tylnej osi ( prawe koło 15" , lewe 14" :decayed: :decayed: :decayed: )

j- no to mam zmieniać koło ???? ( na zapasie mam kapcia)

p- ja panu nic nie mówie , co pan proponuje ???

j- kasy wam nie dam bo mnie zamkniecie

p- ja długo pracuje , jestem normalny :kox: :kox: :kox:

j- stówa wystarczy ???

p- włoży pan tutaj ( otworzył notes)

j- to nie mogliśmy wszystkiego tak załatwić ???

p- mógł pan coś mówić na początku :decayed:

i byś go kórwa nie ubił ????? 400 w plecy a mogło być 200 i na luzie :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Hornet to nie eSa, to Escort tak?

Zaraz. Dał Ci mandat 300 i jeszcze stówę w łapę?

Opublikowano

:blink: :blink: w biały dzień ?

BTW jak mając Q jeździsz na dwóch różnych rozmiarach kół ?? :wallbash:

Jakie q? :blink: Naciągniesz 'czternastki' na heble od eSy?

Moskal w tygodniu zapina "Kuną", która jest FWD .... :decayed:

Opublikowano

:blink: :blink: w biały dzień ?

BTW jak mając Q jeździsz na dwóch różnych rozmiarach kół ?? :wallbash:

Jakie q? :blink: Naciągniesz 'czternastki' na heble od eSy?

Moskal w tygodniu zapina "Kuną", która jest FWD .... :decayed:

Zapomniałem o "kunie" :decayed:

Opublikowano

Zaraz. Dał Ci mandat 300 i jeszcze stówę w łapę?

tak , chciał mi dac 300 i zabrac dowód

Opublikowano

Foldruk - Siedlce

To jest drukarnia.

Napisz dokładnie co chcesz.

Wyślę zapytanie przez mojego grafika.

Chodzi mi o zmianę koloru auta folią - przed chwilą gadałem z tą firmą: http://zmienkolor.pl/punkty-montazu.html i orientacyjnie podali mi kwotę 5.000 zł za oklejenie Berlingo. Trochę dużawo.. :kwasny:

Jak się domyślam - Foldruk nie ma takiej folii w ofercie.

http://www.warsfoll.com.pl/ nie wiem jak z cenami ale ogólnie to droga impreza, jak narazie popularna na zachodzie przy droższych autach.

We wrocku to bym polecił zakład szwagra, siedzi w foliach prawie 20 lat i robi często takie fury że inni boją się dotykać

Opublikowano

Ale ty Moskal Goooopi jesteś :polew: Dawno nie słyszałem żeby policjant tak kogoś w h*ja zrobił :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.