Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Moskal chyba nie poruchał z rana i ciśnienie buzuje :polew:

no bo mi tu pier**li o mysleniu jak sam głupi jak but :decayed:

wszędzie sie musi wp***dolić ze swoimi mądrościami [br]Dopisany: 18 Sierpień 2011, 08:59_________________________________________________

A Ty nie masz jakiegoś blutacza do włożenia w auto ????

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:D
Opublikowano
:hi: Witam dawno mnie tu nie bylo ale widze ze wszytko w normie bluzgi leca :decayed:
Opublikowano
:kox: :kox: :decayed:
Opublikowano

A Ty nie masz jakiegoś blutacza do włożenia w auto ????

:facepalm:

Moski, to miało być poparcie dla Twojej Osoby, na pewno spuściłbyś manto temu typkowi z Wroclov .....

Nie wyczułeś tej subtelnej aluzji ;(

:pociesz:

Chyba Redżi ma rację, że dzisiaj masz zły humorek?

Opublikowano

no bo mi tu pieprzy o mysleniu jak sam głupi jak but :decayed:

wszędzie sie musi wp***dolić ze swoimi mądrościami [br]Dopisany: 18 Sierpień 2011, 08:59_________________________________________________

:polew: :polew: już wiem jak sobie poprawiać humor... podrażnić CZESIA :decayed::polew: :polew:

Opublikowano

Ty hornet to w ogóle a4 sobie kup jak chcesz tutaj pisać :evil:

Opublikowano

Ty hornet to w ogóle a4 sobie kup jak chcesz tutaj pisać :evil:

Ty bujaj się co :naughty::polew::decayed:

Opublikowano
:decayed: :decayed: :decayed::wink4:
Opublikowano
  • Autor

:decayed:

niemaandrzeja.jpg

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

Nie wyczułeś tej subtelnej aluzji ;(

sory , nie wyczułem

na pewno spuściłbyś manto temu typkowi z Wroclov .....

normalne

Opublikowano

Nie wyczułeś tej subtelnej aluzji ;(

sory , nie wyczułem

na pewno spuściłbyś manto temu typkowi z Wroclov .....

normalne

Peace?

Opublikowano

Peace?

No a jak ???? :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2011, 13:17_________________________________________________

no bo mi tu pieprzy o mysleniu jak sam głupi jak but :decayed:

wszędzie sie musi wp***dolić ze swoimi mądrościami

:polew: :polew: już wiem jak sobie poprawiać humor... podrażnić CZESIA :decayed::polew: :polew:

A Ty sie w końcu naucz cytować bo na forum od marca '07 a tak jak mowiłem : głupi jak but :decayed:

Opublikowano

A Ty sie w końcu naucz cytować bo na forum od marca '07 a tak jak mowiłem : głupi jak but :decayed:

Ja to zauważyłem, że już w nie jednym wątku wyzywasz ludzi i starasz się udowodnić jak to inni są tumanami a Ty taki ogarnięty. Przy czym język wymowy mówi sam za siebie....jesteś prosty jak budowa cepa :polew: :polew:

Lepiej kup flaszkę i dobrze zmroź bo na trzeźwo to się nie dogadamy....

Opublikowano

Ja to zauważyłem, że już w nie jednym wątku wyzywasz ludzi i starasz się udowodnić jak to inni są tumanami a Ty taki ogarnięty.

nigdy nie pisałem o sobie jako strasznie ogarniętym , zbyt skromny jestem zeby tak oczywiste sprawy udowadniać :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Lepiej kup flaszkę i dobrze zmroź bo na trzeźwo to się nie dogadamy....

jedną mam zawsze zmrożoną więc wpadaj

Opublikowano

Ty hornet to w ogóle a4 sobie kup jak chcesz tutaj pisać :evil:

no wlasnie, hornet - kiedy lecisz po jakas lalke?

Opublikowano

Na wuj ?? Jest nowy służbowy gejowóz :decayed:

Opublikowano

Ty hornet to w ogóle a4 sobie kup jak chcesz tutaj pisać :evil:

no wlasnie, hornet - kiedy lecisz po jakas lalke?

to juz kobiet we wrocławiu nie ma?? :blink:

Opublikowano

Ty hornet to w ogóle a4 sobie kup jak chcesz tutaj pisać :evil:

no wlasnie, hornet - kiedy lecisz po jakas lalke?

to juz kobiet we wrocławiu nie ma?? :blink:

Jest ich na pęczki :naughty: "księgowy" może potwierdzić :cool1: :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.