Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:kwasny:
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie, pilna i ważna prośba

Macie rodzinę, znajomych, którym można zaufać, którzy to mieszkają w Niemczech?

Kupiłem coś na niemieckim ebayu a typ upiera się, że poza Niemcy nie wyśle :confused4::wallbash:

Możecie pomóc? :notworthy::good:

Opublikowano

Panowie, pilna i ważna prośba

Macie rodzinę, znajomych, którym można zaufać, którzy to mieszkają w Niemczech?

Kupiłem coś na niemieckim ebayu a typ upiera się, że poza Niemcy nie wyśle :confused4::wallbash:

Możecie pomóc? :notworthy::good:

Tygrys siedzie w Niemczech - tylko, czy jemu można zaufać?!

Poza tym Pan Robert od samochodów chyba regularnie bywa w Niemczech.

Opublikowano

Poza tym Pan Robert od samochodów chyba regularnie bywa w Niemczech.

bywa, ale jak niby mialby to odebrac? :D on tam nie mieszka, ani nie nocuje.

Tygrysowi spokojnie mozna zaufac, czemu nie?

Opublikowano

Poza tym Pan Robert od samochodów chyba regularnie bywa w Niemczech.

bywa, ale jak niby mialby to odebrac? :D on tam nie mieszka, ani nie nocuje.

Tygrysowi spokojnie mozna zaufac, czemu nie?

Negocjuję z typem, nawet mu wysłałem screeny ze strony dhl.de pokazujące, że jest możliwa wysyłka z DE do PL (z podanym kosztem takowej) :decayed:

http://imageshack.us/photo/my-images/844/dhl1.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/853/dhl2.jpg/

:lol1:

Jestem też w kontakcie z Tygrysem :good:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Jak tam Twoje zajefajne 1.8T igła, nie biorąca nic oleju ? :decayed::kox: :kox: :kox:

Opublikowano

jak tam Poziek zlot? :polew:

dobrze czułem, żeby tam nie jechać, bo będzie syf totalny :naughty:

Opublikowano

dobrze czułem, żeby tam nie jechać, bo będzie syf totalny :naughty:

mnie tez coś łamało w kościach w tej materii... :decayed:

dlatego tez się nie pofatygowałem na "Zlot" :wink4:

Opublikowano

:hi:

Jak tam Twoje zajefajne 1.8T igła, nie biorąca nic oleju ? :decayed::kox: :kox: :kox:

A co, potrafi siorbnąć co nieco? :przebiegly::naughty:

"Turbo żyje, turbo pije" :decayed:

Opublikowano

A co, potrafi siorbnąć co nieco? :przebiegly::naughty:

Tyci tyci :naughty:

Opublikowano

:hi:

Jak tam Twoje zajefajne 1.8T igła, nie biorąca nic oleju ? :decayed::kox: :kox: :kox:

IC bez oleju, rury bez oleju, reszta czysta też. Zainstalowany catch tank bezpośrednio za króćcem plastikowym przy wylocie ze skrzyni korbowej. Króciec jak się okazało był rozjebany na załamaniu, a w środku za***any na czarno :decayed:

Powiedz od razu, że stęskniłeś się za moimi telefonami cieciu :naughty::kox: :kox:

Tyle mniej więcej zostało z króćca :

imag0180x.jpg

Opublikowano

Powiedz od razu, że stęskniłeś się za moimi telefonami cieciu :naughty::kox: :kox:

:nose:

Opublikowano

Przyjdziesz Ty jeszcze prosić mnie na wesele :nose::D

Opublikowano

Przyjdziesz Ty jeszcze prosić mnie na wesele :nose::D

Czyje ? Adamooo ? :decayed:

Opublikowano

Przyjdziesz Ty jeszcze prosić mnie na wesele :nose::D

Czyje ? Adamooo ? :decayed:

No jakbyś prosił mnie na wesele Adasia to bym się z lekka zdziwił :decayed:

Opublikowano

Przyjdziesz Ty jeszcze prosić mnie na wesele :nose::D

Czyje ? Adamooo ? :decayed:

No jakbyś prosił mnie na wesele Adasia to bym się z lekka zdziwił :decayed:

W niektórych krajach jest to już oficjalnie możliwe :przebiegly::decayed:

Opublikowano

Przyjdziesz Ty jeszcze prosić mnie na wesele :nose::D

Czyje ? Adamooo ? :decayed:

No jakbyś prosił mnie na wesele Adasia to bym się z lekka zdziwił :decayed:

Ale co ? Nie życzysz mu szczęścia ? Czy nie chcesz żeby miał tak dobrze jak Ty ? :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Ale co ? Nie życzysz mu szczęścia ? Czy nie chcesz żeby miał tak dobrze jak Ty ? :naughty: :naughty: :naughty:

Jemu i tak jest dobrze więc na choy mu lepiej :D

Ma fajną dziewczynę, super pracę, ekstra samochód nawet psa ma zajebistego...

tylko spodnie na froncie mu się c**jowo układają :polew:[br]Dopisany: Sierpień 22, 2011, 01:20:12 _________________________________________________

W niektórych krajach jest to już oficjalnie możliwe :przebiegly::decayed:

:lol1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.