Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

siemacie :przebiegly:

Ale co ? Nie życzysz mu szczęścia ? Czy nie chcesz żeby miał tak dobrze jak Ty ? :naughty: :naughty: :naughty:

Jemu i tak jest dobrze więc na choy mu lepiej :D

Ma fajną dziewczynę, super pracę, ekstra samochód nawet psa ma zajebistego...

tylko spodnie na froncie mu się c**jowo układają :polew:

:D

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak tam Poziek zlot? :polew:

To jakiś zlot był? :mysli:

Opublikowano
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

Siema

Mam coś dla Ciebie przesyłka piorytet w czwartek Ci podrzucę :kox:

POZIEK dla Ciebie też coś mam :decayed:

Opublikowano

Mam coś dla Ciebie przesyłka piorytet w czwartek Ci podrzucę :kox:

co masz ???? zajebałeś dla mnie poduszke z kempingu w Samociążku :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Mam coś dla Ciebie przesyłka piorytet w czwartek Ci podrzucę :kox:

co masz ???? zajebałeś dla mnie poduszke z kempingu w Samociążku :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

zobaczysz :decayed:

idź pan w uj z tym całym CAMPINGIEM :thumbdown: :thumbdown:

kibel jak skur ***

Opublikowano

Mam coś dla Ciebie przesyłka piorytet w czwartek Ci podrzucę :kox:

co masz ???? zajebałeś dla mnie poduszke z kempingu w Samociążku :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

a może przyczepę kempingową :naughty:

Opublikowano

Mam coś dla Ciebie przesyłka piorytet w czwartek Ci podrzucę :kox:

co masz ???? zajebałeś dla mnie poduszke z kempingu w Samociążku :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

a może przyczepę kempingową :naughty:

Na szczęście nie spałem w żadnej przyczepie :)

Razem z WRCLAGUNĄ ogarneliśmy sobie pokój nr 2 a tuż po tym dostaliśmy drugi klucz do pokoju nr 2 tyle że w CAMPINGU,ale wybrneliśmy z tego cało :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano

skąd ja wiedziałem, że tak się to skończy :gwizdanie:

przecież od razu było widać, że ośrodek to niezła patologia..

Opublikowano
:hi: :hi: nudziarze
Opublikowano

gdzie żeście byli ??? w jakim campingu??

Opublikowano

:blink: :blink: nie wiem co powiedzieć....i weź teraz zapierniczaj przez pół Polski....

no kilka osób właśnie tak zapierdzielało :disgust:

Opublikowano

okolica jest z tego co wiem to świetna, fajne jezioro itp

ale baza noclegowa to jeszcze chyba z czasów gierka

albo i gomułki

masakra jakaś .....

:hi:

Opublikowano
  • Autor

:blink: :blink: nie wiem co powiedzieć....i weź teraz zapierniczaj przez pół Polski....

:shocked::blink:

fakt dramat jak ja pier... nie mniej jednak ciężko coś ogarnąć w sezonie, co dorównałoby warunkom jakie są w Bukowinie :)

Opublikowano

w wątku o zlocie nie było napisane nic o jakimś noclegu w campingu , dopiero po tym jak przyjechałem był obiad i okazało się że w tej przyczepie mamy spać we 4 osoby :thumbdown: :thumbdown:

chyba coś jednak nie halo było i ktoś przyciął w uja :shocked:

wyszła ujnia i tyle :facepalm: :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.