Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:decayed:

Byłeś wczoraj????

Trzymałem starą za pąka :decayed:

Wiedziałem, że jesteś pussy ... :kwasny:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:decayed:

Byłeś wczoraj????

Trzymałem starą za pąka :decayed:

Wiedziałem, że jesteś pussy ... :kwasny:

:polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

AndyN nie bluzgaj bo Cie stara z chałupy wyrzuci :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

AndyN zamiast trzymać pąka starej woli trzymac lewara... w furze :D

Opublikowano

AndyN zamiast trzymać pąka starej woli trzymac lewara... w furze :D

Pilnuj swojego lewareczka i się nie wtrącaj gdy dorośli rozmawiają

Ja nie mam problemów z wymiarami przyrodzenia i nie muszę posiłkować się jakimiś dziwacznymi przeszczepami[br]Dopisany: 24 Sierpień 2011, 10:07_________________________________________________

:polew: :polew: :polew:

AndyN nie bluzgaj bo Cie stara z chałupy wyrzuci :naughty: :naughty: :naughty:

Pussy ... :naughty: :naughty:

Opublikowano

Ale tu kipi k**wa testosteronem :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

No właśnie wyjazd z W-wy koło 13-14 w piątek !!! :confused4:

Lepiej S7 na Grójec, Białobrzegi i odbić na Tomaszów lub Piotrków bokami?

Próbował ktoś?

soolek

testowałem temat tą dróżką pod koniec czerwca

z białobrzegów dalej jakiś odrzywół i opoczno

też gdzieś tam jest wymiana nawierzchni, ale mogli już skończyć

ogólnie, jechało się więcej niż poprawnie

mogę polecić :good:

Opublikowano

Pilnuj swojego lewareczka i się nie wtrącaj gdy dorośli rozmawiają

Ja nie mam problemów z wymiarami przyrodzenia i nie muszę posiłkować się jakimiś dziwacznymi przeszczepami[br]Dopisany: 24 Sierpień 2011, 10:07

hahahaha

Opublikowano

No właśnie wyjazd z W-wy koło 13-14 w piątek !!! :confused4:

Lepiej S7 na Grójec, Białobrzegi i odbić na Tomaszów lub Piotrków bokami?

Próbował ktoś?

soolek

testowałem temat tą dróżką pod koniec czerwca

z białobrzegów dalej jakiś odrzywół i opoczno

też gdzieś tam jest wymiana nawierzchni, ale mogli już skończyć

ogólnie, jechało się więcej niż poprawnie

mogę polecić :good:

Za Opocznem na Tomaszów są wahadła.... ale tylko dwa. Długo się na nich nie stoi... do 10 -15 min.

W poniedziałek w nocy leciałem od Radomia na Wrocław

Opublikowano

No właśnie wyjazd z W-wy koło 13-14 w piątek !!! :confused4:

Lepiej S7 na Grójec, Białobrzegi i odbić na Tomaszów lub Piotrków bokami?

Próbował ktoś?

Ta godzina to jest apogeum "zapierdolenia" tej trasy :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

cała wawa akurat w tym momencie wyjezdza do domu

Opublikowano

no to masz potwierdzenie

ale co to jest kwadrans w porównaniu z tą ujnią na gierkówce

pikuś po prostu :gwizdanie:

Opublikowano

W poniedziałek w nocy

no to faktycznie leciałes w porze najwiekszego ruchu :good: :good: :good: :good:

:decayed:

Opublikowano

Miałem zawitać do krawatów ale stan mojej Pani przeszkodził... słabo znosi podróże :thumbdown:

Dlatego poleciałem na Radom... Przecież jeszcze możecie z Wawy na Radom gonić i tam na Tomaszów odbić.... myślę, że będzie szybciej niż przez gierka....

Opublikowano

Fioletowy, całuski dla Siostrzyczki .... :rose::kwiatek:

:naughty::przebiegly:[br]Dopisany: 24 Sierpień 2011, 11:37_________________________________________________ :kox: :kox: :kox:

Najszybsze A4 na forum: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=218534.0

Poziek, Twój Siwek to już przeszłość, oto nowy KRÓL :evil:

Opublikowano

Najszybsze A4 na forum: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=218534.0

Poziek, Twój Siwek to już przeszłość, oto nowy KRÓL :evil:

mają ludzie problemy :polew:

Opublikowano

Najszybsze A4 na forum: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=218534.0

Poziek, Twój Siwek to już przeszłość, oto nowy KRÓL :evil:

nawet jak stoi to zapierrrdala :kox:

Opublikowano

łotefak - wszyscy śpią ?? :evil:

Opublikowano

http://wiadomosci.wp.pl/gid,13716719,title,Kolejny-hapenning-bez-stanikow-zobacz-zdjecia,galeria.html?ticaid=1ce6e

Za takim feminizmem to jestem obiema rękami ... :naughty: :naughty:

:banan3:

Ukraińska Pomarańczowa Alternatywa :decayed:

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.