Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:przebiegly:
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czym chłopie ałdi!?

Jaha - Rogal może Ci wyłączyć odcięcie paliwa przy wciskaniu pedału gazu :tongue4:

co ty, poważnie? :polew:

Opublikowano

czym chłopie ałdi!?

Jaha - Rogal może Ci wyłączyć odcięcie paliwa przy wciskaniu pedału gazu :tongue4:

co ty, poważnie? :polew:

:polew: :polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

chłopy :> który mnie poratuje vagowaniem ? najlepiej w godzinach pracy :naughty: na Mokotowie

coś mi zaczęła świrować wskazówka od temperatury i mnie to męczy :gwizdanie:

Opublikowano

:yeah: mada faka :nose:

Co tam Ojciec ? :kox:

Opublikowano

:yeah: mada faka :nose:

Co tam Ojciec ? :kox:

no to Pixi już wiesz :toon::kox:
Opublikowano

co ty, poważnie? :polew:

Jak wiesz to po co pytasz ? :tongue4:

Opublikowano
:hi::evil::kox:
Opublikowano

Prze

co ty, poważnie? :polew:

Jak wiesz to po co pytasz ? :tongue4:

przecież kołku nie pytałem, tylko stwierdzałem fakt. :tongue4:
Opublikowano

Prze

co ty, poważnie? :polew:

Jak wiesz to po co pytasz ? :tongue4:

przecież kołku nie pytałem, tylko stwierdzałem fakt. :tongue4:

Trzeba heblować lewą w zakręcie :tongue4:

czym chłopie ałdi!?

:blink:

Nic nie rozumiem ale wybacz, jestem blondynką :kox:

Opublikowano

Byłem dzisiaj w sochaczewie obczaic nową robote. U naszego konsorcjanta siedzi fajna dziewiętnacha - Ążelik :jerk::sexinbed:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

Cześć dziewczyny :kox::decayed:

Opublikowano

:hi:

chłopy :> który mnie poratuje vagowaniem ? najlepiej w godzinach pracy :naughty: na Mokotowie

coś mi zaczęła świrować wskazówka od temperatury i mnie to męczy :gwizdanie:

termostat wymień .. na 99,9% to jest przyczyna .. koszt termostatu z 80-90 pln :wink4:

Opublikowano

Byłem dzisiaj w sochaczewie obczaic nową robote. U naszego konsorcjanta siedzi fajna dziewiętnacha - Ążelik :jerk::sexinbed:

Foty kurfa foty... opowieści z krypty to możesz łatkowi wrzucać :decayed: My chcemy czyste dowody :naughty: :naughty: :kox:

Opublikowano

:hi:

chłopy :> który mnie poratuje vagowaniem ? najlepiej w godzinach pracy :naughty: na Mokotowie

coś mi zaczęła świrować wskazówka od temperatury i mnie to męczy :gwizdanie:

termostat wymień .. na 99,9% to jest przyczyna .. koszt termostatu z 80-90 pln :wink4:

zara zara, a od kiedy to wymienia się pół samochodu bez vagowania ? :decayed:

a jak czujnik temperatury nie łączy ? :naughty:

Jakbym miał przy sobie kabel, to bym d*py nie zawracał pierdołami :naughty:

Opublikowano

Byłem dzisiaj w sochaczewie obczaic nową robote. U naszego konsorcjanta siedzi fajna dziewiętnacha - Ążelik :jerk::sexinbed:

Foty kurfa foty... opowieści z krypty to możesz łatkowi wrzucać :decayed: My chcemy czyste dowody :naughty: :naughty: :kox:

luźna guma , kontrakt trwa dwa lata , nie wszystko od razu :tongue4::naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

:hi:

chłopy :> który mnie poratuje vagowaniem ? najlepiej w godzinach pracy :naughty: na Mokotowie

coś mi zaczęła świrować wskazówka od temperatury i mnie to męczy :gwizdanie:

termostat wymień .. na 99,9% to jest przyczyna .. koszt termostatu z 80-90 pln :wink4:

a jak czujnik temperatury nie łączy ? :naughty:

Nie, nie łączy, ale się czujnik wyje.... standardowa usterka :decayed:

Opublikowano

Chłopaki, powinniście jakiś bussinesssss założyć :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.