Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Czołem!

W którymś z postów wyczytałem, że istnieje możliwość podpięcia VAGa na spocie warszawskim. Jeżeli rzeczywiści tak jest, proszę o kontakt na priv osoby, która mogłaby "przebadać" mi auto.

Pzdr.

PS. lub niech napisze tutaj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam szczerze , że nie idzie się dogadać z ludźmi którzy sprzedają Q :thumbdown: , wystawia na handel taki pajac , dzwonisz wszystko jest Ok i cały kpl.w świetnym stanie (Prawie do wczoraj jeszcze jezdził :wink: ) , ustalasz kwotę i już masz prawie wyruszać (502km w jedną stronę) ...... dostajesz o 18:30 e-mail z fotkami (o które nie mogłem się doprosić od dwóch dni) a tu qr** pęknięty kielich od skrzyni :wallbash: . Pytam palanta ile za kpl. bez skrzyni ,odpowiada że do godziny da odpowiedź - po czym mijają dwie może trzy , potem cały następny dzień a "pedał pier*olony" nic się nie odzywa . I co Wy na to ???

Jak jutro zadzwoni , to powiem żeby mi Q bez skrzyni przywiózł - a jeśli przyjedzie to wiecie co zrobię :polew: :polew: :polew: ,albo powiem żeby sobie w d*pę wsadził te jezdzące jeszcze wczoraj Q

---------- Post dopisany at 19:58 ---------- Poprzedni post napisany at 19:56 ----------

no widzę że Cię wzięło i szukanie na maxa :drool3:

Muszę więcej coś poszukać i wybrać ofertę najlepsza ofertę cenową i odległość ... bo to dodatkowe koszta :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem!

W którymś z postów wyczytałem, że istnieje możliwość podpięcia VAGa na spocie warszawskim. Jeżeli rzeczywiści tak jest, proszę o kontakt na priv osoby, która mogłaby "przebadać" mi auto.

Pzdr.

Kolego przyjedż pare razy na spota , poznasz trochę ludzi i dopiero zapytaj o VAG-a , a nie "priv" .... Nikt Cię nie zna - więc nie licz że będzie kolejka do diagnozy Twojej fury .

Przykro mi ale taka jest rzeczywistość , nowi userzy na forum przyjezdzają na" jednego "spota (aby podpiąć kompa) i tyle później ich widzimy , nie mówiąc że za fatygę dla osoby która poświęciła swój czas i umiejętności nie ma nawet słów podziękowania ( o załączniku nie wspomnę ) ....:wink:

Może za ostro , ale szczerze :decayed:

---------- Post dopisany at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany at 20:06 ----------

hehehe szukaj szukaj co by cię zima nie zaskoczyła :decayed: a tym czasem po szczeniaczku :naughty:

Właśnie otworzyłem zimną wareczkę :kox:

---------- Post dopisany at 20:13 ---------- Poprzedni post napisany at 20:08 ----------

PS. lub niech napisze tutaj ;)

Seff nie pękaj , przyjedź pare razy na spota , coś się wymyśli i ktoś Ci pomoże ... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

( o załączniku nie wspomnę ) ....:wink:

Może za ostro , ale szczerze :decayed:

pozwoliłem sobie pogrubić to najważniejsze :decayed:

Ps. ale go pojechałeś :slina::slina:

:oklasky::oklasky::oklasky:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

( o załączniku nie wspomnę ) ....:wink:

Może za ostro , ale szczerze :decayed:

pozwoliłem sobie pogrubić to najważniejsze :decayed:

Ps. ale go pojechałeś :slina::slina:

:oklasky::oklasky::oklasky:

Pogrubienia powinno być w czerwonym kolorze :kox:

Nie pojechałem , na pewno się ze mną zgodzicie , (jeden spot, VAG ) i po nowym koledze ... z drugiej strony to przykro , że tak jest ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz być jak bulterier, masz być jak wsciekły byk, masz być jak Tommy Lee Jones w ściganym :polew::polew::polew:

ale dałeś koledze - teraz to na pewno nie przyjedzie :naughty:

Adam dziś jak żyleta ostry :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogrubienia powinno być w czerwonym kolorze :kox:

Nie pojechałem , na pewno się ze mną zgodzicie , (jeden spot, VAG ) i po nowym koledze ... z drugiej strony to przykro , że tak jest ....

masz moje 100% poparcie:wink:

ja sam we wtorek poprawie statystykę bo się już sprowadziłem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Steff , tu masz wypowiedź "nowego" Kolegi po pierwszym spocie ...

jakie moje wrażenia po spocie takie że kupiłem audi z najgorszym silnikiem bo benzyna 2.0

ale po za tą wiadomością miła atmosfera szkoda że nie mogłem dłużej zostać ale i tak cud że udało mi się

wyrwać

postaram się nie długo znowu podbić

Woltaro - liczymy na Ciebie we wtorek :decayed:

---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 20:24 ----------

masz być jak bulterier, masz być jak wsciekły byk, masz być jak Tommy Lee Jones w ściganym :polew::polew::polew:

ale dałeś koledze - teraz to na pewno nie przyjedzie :naughty:

Adam dziś jak żyleta ostry :decayed:

Tomek , nie chodzi mi o to żeby "wystraszyć" Kolegę - chciałbym żeby wiedział , że jak przyjedzie na spota jako nieznany "nowy" Kolega to od razu nikt z nas nie zrobi logów .Trzeba się poznać , pogadać i dowiedzieć co dolega w furze .

BTW :

Pamiętasz jak Ci napisałem żebyś nie "dopisywał się do czyjegoś wątku" :decayed: , założyłeś swój i wszystko było zgodne z regulaminem :whistling:

---------- Post dopisany at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany at 20:31 ----------

A zapomniałem ... od dziś PIXI Q ŻYLETA :grin: :grin: :grin:

---------- Post dopisany at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany at 20:32 ----------

Góral , trzymam Cię za słowo ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem!

W którymś z postów wyczytałem, że istnieje możliwość podpięcia VAGa na spocie warszawskim. Jeżeli rzeczywiści tak jest, proszę o kontakt na priv osoby, która mogłaby "przebadać" mi auto.

Pzdr.

Kolego przyjedż pare razy na spota , poznasz trochę ludzi i dopiero zapytaj o VAG-a , a nie "priv" .... Nikt Cię nie zna - więc nie licz że będzie kolejka do diagnozy Twojej fury .

Przykro mi ale taka jest rzeczywistość , nowi userzy na forum przyjezdzają na" jednego "spota (aby podpiąć kompa) i tyle później ich widzimy , nie mówiąc że za fatygę dla osoby która poświęciła swój czas i umiejętności nie ma nawet słów podziękowania ( o załączniku nie wspomnę ) ....:wink:

Może za ostro , ale szczerze :decayed:

Panie, może zbyt ogólnie się wyraziłem ale po pierwsze nie chciałbym, by ktokolwiek robił cokolwiek dla mnie za darmo. Kasa czy załączniki mnie to bez różnicy. Na spocie czy poza tym miejscem - bez różnicy. Jeśli ktoś się odezwie będzie fajnie, nie to trudno.

Co do jednorazowych spociarzy: Nie zastanawia Cię dlaczego przyjeżdżają tylko na jedno spotkanie? :wink:

( o załączniku nie wspomnę ) ....:wink:

Może za ostro , ale szczerze :decayed:

pozwoliłem sobie pogrubić to najważniejsze :decayed:

Ps. ale go pojechałeś :slina::slina:

tak, tak bardzo... ;) co załączników, chyba obaj się pod coś właśnie "załączyliście"... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, tak bardzo... ;) co załączników, chyba obaj się pod coś właśnie "załączyliście"... ;)

no pod kroplówkę tylko jakoś wolno leci :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś, zgadzam się z Tobą w miliardzie procent :friends:i dlatego przyjadę we wtorek :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Steff , nie chodzi teraz o to żebyś się tłumaczył ... chyba mnie nie zrozumiałeś (nie o kasę czy załączniki chodzi ) .

Zadałeś trudne pytanie ... hm - myślę, że "jednorazowi spociarze" chcą tylko zVAG-ować auto , a niestety nikt nie jest chętny zrobić przysługi "nieznajomej osobie" - dlatego napisałem (przyjedź , poznaj nas , a my Ciebie i coś się w miarę możliwości pomoże ) .

---------- Post dopisany at 20:50 ---------- Poprzedni post napisany at 20:48 ----------

tak, tak bardzo... ;) co załączników, chyba obaj się pod coś właśnie "załączyliście"... ;)

no pod kroplówkę tylko jakoś wolno leci :polew:

Góral , Steff moja się właśnie skończyła ...:doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Steff , nie chodzi teraz o to żebyś się tłumaczył ... chyba mnie nie zrozumiałeś (nie o kasę czy załączniki chodzi ) .

Zadałeś trudne pytanie ... hm - myślę, że "jednorazowi spociarze" chcą tylko zVAG-ować auto , a niestety nikt nie jest chętny zrobić przysługi "nieznajomej osobie" - dlatego napisałem (przyjedź , poznaj nas , a my Ciebie i coś się w miarę możliwości pomoże ) .

---------- Post dopisany at 20:50 ---------- Poprzedni post napisany at 20:48 ----------

tak, tak bardzo... ;) co załączników, chyba obaj się pod coś właśnie "załączyliście"... ;)

no pod kroplówkę tylko jakoś wolno leci :polew:

Góral , Steff moja się właśnie skończyła ...:doh:

jak to o mnie zapomniałeś ja zawsze wszystko za free robię:doh::doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś, zgadzam się z Tobą w miliardzie procent :friends:i dlatego przyjadę we wtorek :tongue:

Ja jak zwykle :hi:

---------- Post dopisany at 20:52 ---------- Poprzedni post napisany at 20:51 ----------

tak, tak bardzo... ;) co załączników, chyba obaj się pod coś właśnie "załączyliście"... ;)

no pod kroplówkę tylko jakoś wolno leci :polew:

Z kroplówką sobie poradzić nie umieją... Władcy załączników widzę ;)

Oj tam , oj tam :whistling:

---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ----------

Mam pomysł : :polew: :polew: :polew:

Góral , weź kompa na spota bo "nowy Kolega " może nie "jednospotowy" potrzebuje diagnozy swojej furki :dziura:

Steff , dla Ciebie :evil2: , tylko mi się nie obraź .... i wpadaj na spota :pali:

jak to o mnie zapomniałeś ja zawsze wszystko za free robię:doh::doh:

WSZYSTKO :shocked:

---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 20:58 ----------

Halo , halo !!!!

Góral słyszałeś (klubowicz Cię o coś prosił ) odpowiadaj szybko :grin:

Steff co z Tobą , przyjedziesz na spota (pucuj się ) :grin:

...Ale się na wesoło nayebałem :doh:

---------- Post dopisany at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ----------

A jak tak dalej z tym pisaniem będzie to w końcu dogonimy Poznaniaków :whistling: ..... od jutra proszę się witać rano przynajmniej , bo jak nie to :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIXI - nie ma co się tłumaczyć, ani obrażać - co by nie zrobić - będzie źle :wink: Może klubowiczom którzy przyjeżdżają na spot jeden raz przeszkadza zbyt "rodzinna" atmosfera? :whistling: Nie ważne! w sumie idea sama w sobie jest bardzo fajna i warto by podjechać i przekonać się samemu...

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...