Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
to gdzie i kiedy?

A może byc nawet jutro u mnie.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Norbi mordeczko , zdrówko :drinks:

---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:39 ----------

Co tam dziewczyny słychać :decayed: nie pić za dużo , bo jutro spot ...

---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------

Nosfer , Krzyniek a Wy co .... jeden post na pół roku kurfa i już :kwasny:

Opublikowano
:decayed::decayed:
Opublikowano

Tomek , a Ty co ... "cześwy" :grin:

Opublikowano

no prawie :grin::grin::grin:

Opublikowano
no prawie :grin::grin::grin:

To zdrówko :drunk:

Opublikowano

najlepszego :drunk::drunk::drunk::drunk::drunk:

---------- Post dopisany at 23:43 ---------- Poprzedni post napisany at 23:42 ----------

my jeszcze literka mamy

Opublikowano

.... a ja skromnie 3x0,5 (browara) :decayed:

---------- Post dopisany at 23:45 ---------- Poprzedni post napisany at 23:44 ----------

bo już 3 opitoliłem :naughty:

Opublikowano

w dobrą stronę idziesz :decayed::decayed:

Opublikowano
.... a ja skromnie 3x0,5 (browara) :decayed:

---------- Post dopisany at 23:45 ---------- Poprzedni post napisany at 23:44 ----------

bo już 3 opitoliłem :naughty:

Pixi a Ty wpadasz w końcu do WrocLove ? :) bo najlepsze piweczko w "Spiżu" czeka na nas :) ja w tym tygodniu drodzy koledzy u siebie we Wro także niestety jutro nie bedzie mnie :(

Opublikowano
w dobrą stronę idziesz :decayed::decayed:

polać Mu ... dobrze gada :decayed:

---------- Post dopisany at 00:08 ---------- Poprzedni post napisany at 00:04 ----------

.... a ja skromnie 3x0,5 (browara) :decayed:

---------- Post dopisany at 23:45 ---------- Poprzedni post napisany at 23:44 ----------

bo już 3 opitoliłem :naughty:

Pixi a Ty wpadasz w końcu do WrocLove ? :) bo najlepsze piweczko w "Spiżu" czeka na nas :) ja w tym tygodniu drodzy koledzy u siebie we Wro także niestety jutro nie bedzie mnie :(

No właśnie , nie mam potwierdzenia (zlecenia) więc ..... jak by co , to dam znać :wink: , pamiętam :thumbup1:

Opublikowano

:decayed::decayed: już już polewamy :decayed::decayed:

ale coś mam przeczucie że:wink: :wink::wink:braknie

Opublikowano

.... Tomek , to nie komuna :grin: , kasy tylko może braknąć :wink:

Spacerkiem do nocnego i radość do białego :polew:

Opublikowano

no co będę mówił Pixi znasz życie :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
:decayed: co racja ,to racja :gicior:
Opublikowano

hehehe:polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 00:55 ---------- Poprzedni post napisany at 00:54 ----------

noooo:decayed:

---------- Post dopisany at 05:42 ---------- Poprzedni post napisany at 00:55 ----------

noooo chyba będziem kończyć :decayed::decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 06:10 ---------- Poprzedni post napisany at 05:42 ----------

noo i dobiegli my końca :decayed::decayed:

Opublikowano

Noooo Pany, mnie też dzisiaj zabraknie na żółtej strefie.... Tymczasem miłego... :wink::cygaro:

Opublikowano

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

:hi:

Opublikowano
:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

:hi:

Ja nie student :whistling: już mi żona :foch: powiedziała, że więcej czasu ze swoją "Adą" spędzam u kolegów niż w domu, więc trza czasem wyluzować, bo idzie wiosna - nie jeden weekend się przyda przy ładnej pogodzie gdzieś w plenerze czy garażu :naughty:

Opublikowano
:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

:hi:

Ja nie student :whistling: już mi żona :foch: powiedziała, że więcej czasu ze swoją "Adą" spędzam u kolegów niż w domu, więc trza czasem wyluzować, bo idzie wiosna - nie jeden weekend się przyda przy ładnej pogodzie gdzieś w plenerze czy garażu :naughty:

Jarek , Ty to jesteś strateg :P:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.