Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Norbiak spotkany w Pruszkowie na zatoczce godz : 18:30 :naughty:
hahaha skrobałem maila i stwierdziłem,że przy tej pogodzie wartoby było się zatrzymać, bo tamowałem ruch :decayed:

miałem dzwonić ale teleport został w domu :kwasny:

A co Ty masz taki słaby podpis?? Ta piękna B6 poszła do żyda??

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Norbiak spotkany w Pruszkowie na zatoczce godz : 18:30 :naughty:
hahaha skrobałem maila i stwierdziłem,że przy tej pogodzie wartoby było się zatrzymać, bo tamowałem ruch :decayed:

miałem dzwonić ale teleport został w domu :kwasny:

A co Ty masz taki słaby podpis?? Ta piękna B6 poszła do żyda??

B6 poszła w kwietniu 2012 gdzieś za Siedlce , ale zajeździł :facepalm: zbiera na naprawy z tego co wiem

Opublikowano
ale zajeździł :facepalm: zbiera na naprawy z tego co wiem
:grin::grin::grin::grin:
Opublikowano

troudyl żyje ! niemożliwe :P:grin:

Opublikowano
Norbiak spotkany w Pruszkowie na zatoczce godz : 18:30 :naughty:
hahaha skrobałem maila i stwierdziłem,że przy tej pogodzie wartoby było się zatrzymać, bo tamowałem ruch :decayed:

miałem dzwonić ale teleport został w domu :kwasny:

A co Ty masz taki słaby podpis?? Ta piękna B6 poszła do żyda??

B6 poszła w kwietniu 2012 gdzieś za Siedlce , ale zajeździł :facepalm: zbiera na naprawy z tego co wiem

Czyli idealny moment na sprzedanie był :decayed:

---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ----------

Czy Ty przypadkiem nie byłeś taką srebrną Asterką?

Opublikowano
Norbiak spotkany w Pruszkowie na zatoczce godz : 18:30 :naughty:
hahaha skrobałem maila i stwierdziłem,że przy tej pogodzie wartoby było się zatrzymać, bo tamowałem ruch :decayed:

miałem dzwonić ale teleport został w domu :kwasny:

A co Ty masz taki słaby podpis?? Ta piękna B6 poszła do żyda??

B6 poszła w kwietniu 2012 gdzieś za Siedlce , ale zajeździł :facepalm: zbiera na naprawy z tego co wiem

Czyli idealny moment na sprzedanie był :decayed:

pewnie poprzedni właściciel oszczędzał na oleju :P a ten nowy w ogóle go nie zmieniał bo pomyślał że jak z klubu to nie wiadomo co ma w środku zalane i można jeźdźić 50 tysi bez wymiany :grin::grin::grin::polew::polew::polew:

Opublikowano
Norbiak spotkany w Pruszkowie na zatoczce godz : 18:30 :naughty:
hahaha skrobałem maila i stwierdziłem,że przy tej pogodzie wartoby było się zatrzymać, bo tamowałem ruch :decayed:

miałem dzwonić ale teleport został w domu :kwasny:

A co Ty masz taki słaby podpis?? Ta piękna B6 poszła do żyda??

B6 poszła w kwietniu 2012 gdzieś za Siedlce , ale zajeździł :facepalm: zbiera na naprawy z tego co wiem

Czyli idealny moment na sprzedanie był :decayed:

---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ----------

Czy Ty przypadkiem nie byłeś taką srebrną Asterką?

Sprzedałem w stanie dobrym , a że chłop po 3 miechach dzwoni i mówi że zajeździł b6 stoi w szopie i zbiera na naprawę to jego kłopot.Pytał ile naprawa u mnie by kosztowała czy coś taniej.

Leciałem Seatem z przeciwnej strony :wink4:

Opublikowano
troudyl żyje ! niemożliwe :P:grin:

A no żyje :P nawet znów w wawie jestem:P moze jutro się zjawie na spota, jak się wyrobię :)

Opublikowano
troudyl żyje ! niemożliwe :P:grin:

A no żyje :P nawet znów w wawie jestem:P moze jutro się zjawie na spota, jak się wyrobię :)

ja kurna znowu nie bede jutro :( już drugi tydzień z rzędu :facepalm: opuszczam się :facepalm: chyba trzeba :bicz2: ale za to Wrocław mój ukochany , nadrabiam zaległości :D

Opublikowano

We Wrocławiu też się nie pokazujesz :grin:

Opublikowano

Chopin i wyszło na jaw :P przyznaj się gdzie ty jeździsz ;):grin:

Opublikowano

no jestem ale przecież bez auta , bo sobie siedzi w wawie w garage to jak mam przyjechać , ja nie lubie na spota AUDI przyjechać pożyczonym golfem III :facepalm:

---------- Post dopisany at 00:30 ---------- Poprzedni post napisany at 00:29 ----------

Chopin i wyszło na jaw :P przyznaj się gdzie ty jeździsz ;):grin:

a no jestem u siebie we Wro ale że ostatnio już sie tyle najeździłem że ledwo nie skasowałem fury ze zmęczenia to się zabrałem ze znajomym i narazie odpoczywam od kółka :)

Opublikowano
no jestem ale przecież bez auta , bo sobie siedzi w wawie w garage to jak mam przyjechać , ja nie lubie na spota AUDI przyjechać pożyczonym golfem III :facepalm:

---------- Post dopisany at 00:30 ---------- Poprzedni post napisany at 00:29 ----------

Chopin i wyszło na jaw :P przyznaj się gdzie ty jeździsz ;):grin:

a no jestem u siebie we Wro ale że ostatnio już sie tyle najeździłem że ledwo nie skasowałem fury ze zmęczenia to się zabrałem ze znajomym i narazie odpoczywam od kółka :)

chopin

Opublikowano

Będzie ktoś dzisiaj?

Opublikowano

Jestem :decayed:

Opublikowano

góral Ty sie najpierw nauczy poprawnie pisać :P:P:P :naughty:

Opublikowano

Brakuje mi trochę jakiejś księgi skarg i zażaleń vol. 1238712039 :facepalm:

Opublikowano
góral Ty sie najpierw nauczy poprawnie pisać :P:P:P :naughty:

:grin::grin::grin::grin:

Opublikowano

Witam, po długiej przerwie :)

Opublikowano
góral Ty sie najpierw nauczy poprawnie pisać :P:P:P :naughty:

Ty się ciesz, że ten ochlej trafia w klawiaturę. To już jest sukces...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.