Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:polew::polew::polew::polew:
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Siema, a ja się zapytam odnośnie cargo. Jak wiadomo zamknęli ten parking a gdzie się wszystko przeniosło?

trzeba dzwonić pod 997 bo oni na bieżąco wiedzą gdzie jest ten spęd

Opublikowano
:polew::polew::polew::grin::grin::grin:
Opublikowano

Pany, prośba jest. bede ogladał auto w Sulejówku i chciałem wziąć na warsztat, zobaczyc od spodu itp. ale w googlach nie moge nic znaleźć. jedynie jedna stacja kontroli pojazdów na ul. Okuniewskiej 1 ale jak wezme google maps to pod tym adresem jest teraz Tesco... moze ktoś coś wie gdzie tam na miejscu mozna sprawdzic autko?

Opublikowano
Siema, a ja się zapytam odnośnie cargo. Jak wiadomo zamknęli ten parking a gdzie się wszystko przeniosło?

Wyżej masz filmik z tego spędu, na MOP Brwinów.

Opublikowano
:hi::hi:
Opublikowano

nie wiem, tak piszą

Opublikowano
nie wiem, tak piszą

Do tego jeszcze przepisy się łamie a za to są punkty i mandat można dostać

Opublikowano
nie wiem, tak piszą

Do tego jeszcze przepisy się łamie a za to są punkty i mandat można dostać

:shock3:

Opublikowano
nie wiem, tak piszą

Do tego jeszcze przepisy się łamie a za to są punkty i mandat można dostać

:shock3:

pomidor:decayed:

Opublikowano

kurde musze mamusie zapytać czy mogę na tam jeździć

Opublikowano

nic jej nie mów. Jedź na nielegalu... :grin:

Opublikowano

Widziany dzis w Arkadii ok 13.00 - przyznac sie kto to...

photo.jpg

Postawiłem sie 2 miejsca dalej :wink:

Opublikowano

to nie aydaho przypadkiem?

Opublikowano
to nie aydaho przypadkiem?

chyba tak :D Jarko jak tam Twój RNSE ? :D:D:D

Opublikowano
to nie aydaho przypadkiem?

chyba tak :D Jarko jak tam Twój RNSE ? :D:D:D

:hi::kwasny: nie ma i nie bedzie... w poniedziałek popłynę z kasa praktycznie na najbliższe pół roku, tak ze mnie na komplet opon nowych na lato nie bedzie stac... :facepalm:

... znaczy sie chate 2-ga kupuje...

Opublikowano
to nie aydaho przypadkiem?

chyba tak :D Jarko jak tam Twój RNSE ? :D:D:D

:hi::kwasny: nie ma i nie bedzie... w poniedziałek popłynę z kasa praktycznie na najbliższe pół roku, tak ze mnie na komplet opon nowych na lato nie bedzie stac... :facepalm:

... znaczy sie chate 2-ga kupuje...

ja pitole jak można tak zaniedbać swoją audiczke :facepalm::facepalm::facepalm::grin: a jedna Ci nie starcza ? :decayed:

Opublikowano
to nie aydaho przypadkiem?

chyba tak :D Jarko jak tam Twój RNSE ? :D:D:D

:hi::kwasny: nie ma i nie bedzie... w poniedziałek popłynę z kasa praktycznie na najbliższe pół roku, tak ze mnie na komplet opon nowych na lato nie bedzie stac... :facepalm:

... znaczy sie chate 2-ga kupuje...

ja pitole jak można tak zaniedbać swoją audiczke :facepalm::facepalm::facepalm::grin: a jedna Ci nie starcza ? :decayed:

Za mała była - teraz będzie wieeeeelka.... a tamta niech ktoś spłaci i dziecku w prezencie na 18-stke oddam... :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.