Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:facepalm:
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Arka

Opublikowano
k**wa spot wczoraj mistrz :D

4 motory 2 samochody

żeda jakaś !!!

no bo ja wyjechałem do Wrocławia i już frekwencja spada :P:P:P :polew::polew::polew:

Opublikowano

Nie zamulać tylko przyjeżdżać:)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

wp000095s.jpg

Kogo to?:wink: stał wczoraj obok mnie na Bemowie

Opublikowano

siema cyce :decayed:

potrzebuje przewieść rower z okolic wrocławia do wawy, ktoś może jedzie "większym" autem, albo wie kto jedzie, będę wdzięczny:rose:

Opublikowano
siema cyce :decayed:

potrzebuje przewieść rower z okolic wrocławia do wawy, ktoś może jedzie "większym" autem, albo wie kto jedzie, będę wdzięczny:rose:

Kurierem puść może pipulko :decayed:

Opublikowano
siema cyce :decayed:

potrzebuje przewieść rower z okolic wrocławia do wawy, ktoś może jedzie "większym" autem, albo wie kto jedzie, będę wdzięczny:rose:

Kurierem puść może pipulko :decayed:

Dokładnie... ja spakowałem rower i wysłałem do wawy w kartonie po rowerze... 100zł i poszedł

Opublikowano

jakoś nie wierze że dotrze w całości :(

a nie mam ochoty go rozkładać pakować w pudełka i potem składać

Opublikowano
:siema: KTO DZIŚ BĘDZIE w AR-CE? :whistling:
Opublikowano

jak to kto - wszyscy !!!

Opublikowano

ja może podjadę na chwilę :decayed:

---------- Post dopisany at 17:59 ---------- Poprzedni post napisany at 15:35 ----------

Norbi, ganiamy się*dzisiaj ? :decayed:

Opublikowano
ja może podjadę na chwilę :decayed:

---------- Post dopisany at 17:59 ---------- Poprzedni post napisany at 15:35 ----------

Norbi, ganiamy się*dzisiaj ? :decayed:

Co tak późno! Ja już sie ganiam z trzecim browarem, a dziś warunki idealne były fak!!!

---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ----------

Sorki doczytałem że wcześnie napisałeś, to ja późno zareagowałem :-/

Opublikowano

:hi:

Norbiak kiedy jesteś w domu ?

Opublikowano
ja może podjadę na chwilę :decayed:

---------- Post dopisany at 17:59 ---------- Poprzedni post napisany at 15:35 ----------

Norbi, ganiamy się*dzisiaj ? :decayed:

Co tak późno! Ja już sie ganiam z trzecim browarem, a dziś warunki idealne były fak!!!

---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ----------

Sorki doczytałem że wcześnie napisałeś, to ja późno zareagowałem :-/

no szkoda szkoda, jakoś*dobrze mi auto dzisiaj jedzie :decayed: ale nadrobimy :decayed:

Opublikowano
ja może podjadę na chwilę :decayed:

---------- Post dopisany at 17:59 ---------- Poprzedni post napisany at 15:35 ----------

Norbi, ganiamy się*dzisiaj ? :decayed:

Co tak późno! Ja już sie ganiam z trzecim browarem, a dziś warunki idealne były fak!!!

---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ----------

Sorki doczytałem że wcześnie napisałeś, to ja późno zareagowałem :-/

no szkoda szkoda, jakoś*dobrze mi auto dzisiaj jedzie :decayed: ale nadrobimy :decayed:

:grin:

Opublikowano
:hi:

Norbiak kiedy jesteś w domu ?

jeszcze z 5 minut :decayed:
Opublikowano

No i nie dojechałem znowu...

Pany, ktoś coś wie - gdzie na miejscu (Wwa) można podrzucić felgi do ogarnięcia i pomalowania na czarno, za rozsądne $$$?

Jakoś mnie naszło... :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.