Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
no to dziś promenada !!

Jak zwykle będę!

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
wjeżdżasz na 2 piętro i na pewno zobaczysz jak w rogu stoją motocykle :grin:

Ja jestem - motorów nie ma.... :polew:

Opublikowano
wjeżdżasz na 2 piętro i na pewno zobaczysz jak w rogu stoją motocykle :grin:

Ja jestem - motorów nie ma.... :polew:

a bunkry są ? :decayed:

Opublikowano
wjeżdżasz na 2 piętro i na pewno zobaczysz jak w rogu stoją motocykle :grin:

Ja jestem - motorów nie ma.... :polew:

a bunkry są ? :decayed:

Nie ma ale na Torwarze i tak jest za***iście :kox:

Opublikowano

Siema :hi:

Ale tu ruch ..... :thumbdown:

---------- Post dopisany at 00:24 ---------- Poprzedni post napisany at 00:23 ----------

Nie ma ale na Torwarze i tak jest za***iście :kox:

Cielęcinki u Pozia I-wsza klasa :kox:

Opublikowano

Witam, mam pytanie do Was. Potrzebowałbym autko do ślubu na 15 czerwca, ślub na Tarchominie, sala pod Modlinem, najfajniej byłoby Audi A6 C7 lub Q7, ale jak ktoś ma ciekawa propozycje chętnie bym się zastanowił. czekam na propozycje

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
Siema :hi:

Ale tu ruch ..... :thumbdown:

---------- Post dopisany at 00:24 ---------- Poprzedni post napisany at 00:23 ----------

Nie ma ale na Torwarze i tak jest za***iście :kox:

Cielęcinki u Pozia I-wsza klasa :kox:

Wpisów w chu...a i ciut ciut :grin: czyli tyle - tyle co nas było na spocie ostatnio - słownie - 4 fury... :facepalm:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
Siema :hi:

Ale tu ruch ..... :thumbdown:

---------- Post dopisany at 00:24 ---------- Poprzedni post napisany at 00:23 ----------

Nie ma ale na Torwarze i tak jest za***iście :kox:

Cielęcinki u Pozia I-wsza klasa :kox:

Wpisów w chu...a i ciut ciut :grin: czyli tyle - tyle co nas było na spocie ostatnio - słownie - 4 fury... :facepalm:

masakra tylko wyjechałem i już frekwencja dwukrotnie spadła :polew::polew::polew:

Opublikowano
Siema :hi:

Ale tu ruch ..... :thumbdown:

---------- Post dopisany at 00:24 ---------- Poprzedni post napisany at 00:23 ----------

Nie ma ale na Torwarze i tak jest za***iście :kox:

Cielęcinki u Pozia I-wsza klasa :kox:

Wpisów w chu...a i ciut ciut :grin: czyli tyle - tyle co nas było na spocie ostatnio - słownie - 4 fury... :facepalm:

masakra tylko wyjechałem i już frekwencja dwukrotnie spadła :polew::polew::polew:

haha widzisz robiłeś za 50% ludzi na spocie ;)

Opublikowano

Widzę, że spociki znów za wielką wodę przeniesione:(

Opublikowano
Siema :hi:

Ale tu ruch ..... :thumbdown:

---------- Post dopisany at 00:24 ---------- Poprzedni post napisany at 00:23 ----------

Nie ma ale na Torwarze i tak jest za***iście :kox:

Cielęcinki u Pozia I-wsza klasa :kox:

Wpisów w chu...a i ciut ciut :grin: czyli tyle - tyle co nas było na spocie ostatnio - słownie - 4 fury... :facepalm:

wreszcie spoty w Promce, to moze sie rozkreci... Arkadia jest ch*jowa :)

ja dzis nie mam auta, bo sie robi wydech nowy, ale wpadam za tydzien.

Opublikowano

a co ze starym? za głośny był?

Opublikowano
a co ze starym? za głośny był?

deczko, tlumiki glosne dosc, moglem od nowa wypelnic tlumiki wygluszeniem i miec spokoj na dlugo, ale wolalem dolozyc tysiaka i zrobic calosc profi od nowa.

Opublikowano

a kto ci robił wydech?

---------- Post dopisany at 15:10 ---------- Poprzedni post napisany at 14:37 ----------

Mam nieodparte wrażenie że krzyniek jedzie w tym aucie

Audi RS6 R by MTM (730+HP) vs. BMW X5 3.0ds - warszawa, acceleration, vmax - YouTube

Opublikowano

alez latawiec, ja pierdziu ... :shock3:

Opublikowano
a kto ci robił wydech?

---------- Post dopisany at 15:10 ---------- Poprzedni post napisany at 14:37 ----------

Mam nieodparte wrażenie że krzyniek jedzie w tym aucie

Audi RS6 R by MTM (730+HP) vs. BMW X5 3.0ds - warszawa, acceleration, vmax - YouTube

:slina::slina::slina: Nie mam więcej pytań, to auto lata nie jeździ :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.