Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No tutaj na GIV ładnie te czarne wyglądają, ale mi coraz bardziej przechodzi ochota na całe czarne do mojej czarnej lalki... Może np 2-kolor: środek czarny, żeby się czerwony zacisk rzucał w oko, a zewnątrz grafit... :kox::whistling: nie wiem nie wiem...

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W wielkim świecie małych chłopców. | Flatout

Przyznawać się Panowie kto był ze Stolicy? :P

Opublikowano

Ogry kto wie gdzie coś takiego mają w warszawie lub okolicach

Bieżnik

Chce przetestować czy to coś daje jak mam i tak opony do wyjebania

Opublikowano

Jakieś pytania Panowie co Lewy zrobił z Realem... :banan:

Opublikowano

no mam jedno co to lub kto to "Lewy"?

Opublikowano
no mam jedno co to lub kto to "Lewy"?

:polew: :polew: Come on Goral...

Opublikowano
no mam jedno co to lub kto to "Lewy"?

Nie jesteś odosobniony przyjacielu. Ja o meczu że był dowiedziałem sie dziś rano i myślałem że znowu gadają o meczu Barcelony, bo tam chyba taki sam wynik był.

Opublikowano

Norbi pomyłka, braca przegrała 4:0, a real 4:1 ;)

Opublikowano

:hi::hi:

:decayed::decayed:

Opublikowano

ja korzystałem raz i sobie chwalę, boberek też malował u nich nie raz, teraz dawałem letnie felgi do renowacji, na dniach powinienem odebrać.

Opublikowano

jedni chwalą a drudzy narzekają:wink:

Opublikowano

a co zj***li PIXIemu?

Opublikowano
a co zj***li PIXIemu?

FELE... :decayed:

Opublikowano

W Markach robiłem dwa komplety i z malowania jestem zadowolony. Jak nie mają dużo pracy to w trzy dni felgi już w domu.

Opublikowano

Zna ktoś i może polecić godny warsztat odnośnie regeneracji wahaczy,oczywiście wszystkie org.Lema.A może ktoś z Was już przerabiał temat i się wypowie ;)

wysłane za pomocą tapki

Opublikowano
Zna ktoś i może polecić godny warsztat odnośnie regeneracji wahaczy,oczywiście wszystkie org.Lema.A może ktoś z Was już przerabiał temat i się wypowie ;)

wysłane za pomocą tapki

Regeneracja wahaczy?:shock3:

Opublikowano
Zna ktoś i może polecić godny warsztat odnośnie regeneracji wahaczy,oczywiście wszystkie org.Lema.A może ktoś z Was już przerabiał temat i się wypowie ;)

wysłane za pomocą tapki

Regeneracja wahaczy?:shock3:

Młody zawsze zdziwiony:grin:

Mechanika Pojazdowa Błoński Zielonka - amortyzatory, zawieszenia, regeneracja - O firmie

Opublikowano

Długo wytrzymuje taka regeneracja ?

Opublikowano

Podobno tam wszystkie złotówy robią zawiechę ale ile faktycznie to ciężko powiedzieć

Opublikowano
Zna ktoś i może polecić godny warsztat odnośnie regeneracji wahaczy,oczywiście wszystkie org.Lema.A może ktoś z Was już przerabiał temat i się wypowie ;)

wysłane za pomocą tapki

Regeneracja wahaczy?:shock3:

Młody zawsze zdziwiony:grin:

Mechanika Pojazdowa Błoński Zielonka - amortyzatory, zawieszenia, regeneracja - O firmie

Dzięki Buba za namiar.Mam blisko to podjade w wolnym czasie i się dowiem co i jak.

Byłem dziś u gościa u którego kupiłem i montowalem wahacze żeby zareklamować.Niestety trzeba kupić kolejne,a zuzyte oddać na reklamacje.może uznają.Radził zdjąć dystanse (20mm) bo to pewnie przez nie tak szybko padło :banghead:

wysłane za pomocą tapki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.