Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Nie no, halo już zrezałem niedawno to nie takie nic :D

wpadaj wpadaj Jarko przyjechał golasem i jak zobaczył nasze wozy to w końcu zaczął rozumieć o co chodzi :D:banan:

a o szo chodzi ?? bo ni uja wim?:decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Nie no, halo już zrezałem niedawno to nie takie nic :D

wpadaj wpadaj Jarko przyjechał golasem i jak zobaczył nasze wozy to w końcu zaczął rozumieć o co chodzi :D:banan:

a o szo chodzi ?? bo ni uja wim?:decayed:

o fantomasa który wstydzi się przyjechać niedorezanym autem :P

Opublikowano

Spokojnie, ja sobie swoje niedorezane auto jeszcze ogarnę :D Dorezam je, tylko trzeba czasu a i finansowo jeszcze troszkę ograniczony jestem, ale robię co mogę! :D

Opublikowano
Nie no, halo już zrezałem niedawno to nie takie nic :D

wpadaj wpadaj Jarko przyjechał golasem i jak zobaczył nasze wozy to w końcu zaczął rozumieć o co chodzi :D:banan:

:wink: ale teraz RAMKI I NAKLEJKI JUZ MAM :))

Ramka_A4.jpg Nakleja_A4.jpg

---------- Post dopisany at 18:05 ---------- Poprzedni post napisany at 18:03 ----------

Nie no, halo już zrezałem niedawno to nie takie nic :D

wpadaj wpadaj Jarko przyjechał golasem i jak zobaczył nasze wozy to w końcu zaczął rozumieć o co chodzi :D:banan:

:hi::wink: ale teraz RAMKI I NAKLEJKI JUZ MAM :))

http://s17.postimg.org/6dzpgrhbv/Ramka_A4.jpg http://s2.postimg.org/4pnn628hx/Nakleja_A4.jpg

Zapomnialem - no i jeszcze mam ladna wycieraczke z tylu Q5 i x-car-linka wsadzonego, a co - ryglowanie po 15kmh wlaczone vaga to sie nie liczy? :polew::naughty:

Opublikowano
Nie no, halo już zrezałem niedawno to nie takie nic :D

wpadaj wpadaj Jarko przyjechał golasem i jak zobaczył nasze wozy to w końcu zaczął rozumieć o co chodzi :D:banan:

:wink: ale teraz RAMKI I NAKLEJKI JUZ MAM :))

http://s17.postimg.org/6dzpgrhbv/Ramka_A4.jpg http://s2.postimg.org/4pnn628hx/Nakleja_A4.jpg

---------- Post dopisany at 18:05 ---------- Poprzedni post napisany at 18:03 ----------

Nie no, halo już zrezałem niedawno to nie takie nic :D

wpadaj wpadaj Jarko przyjechał golasem i jak zobaczył nasze wozy to w końcu zaczął rozumieć o co chodzi :D:banan:

:hi::wink: ale teraz RAMKI I NAKLEJKI JUZ MAM :))

http://s17.postimg.org/6dzpgrhbv/Ramka_A4.jpg http://s2.postimg.org/4pnn628hx/Nakleja_A4.jpg

Zapomnialem - no i jeszcze mam ladna wycieraczke z tylu Q5 i x-car-linka wsadzonego, a co - ryglowanie po 15kmh wlaczone vaga to sie nie liczy? :polew::naughty:

Mnie i tak nie przebijesz :P FULL FIS z pół fisa ( to jest rezanie :P - żarcik) :):polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

wyglinkowałem ....

ja pierdzielę, ale robota

ale wygląda zayebiście :kox:

Opublikowano
Nie no, halo już zrezałem niedawno to nie takie nic :D

wpadaj wpadaj Jarko przyjechał golasem i jak zobaczył nasze wozy to w końcu zaczął rozumieć o co chodzi :D:banan:

:wink: ale teraz RAMKI I NAKLEJKI JUZ MAM :))

http://s17.postimg.org/6dzpgrhbv/Ramka_A4.jpg http://s2.postimg.org/4pnn628hx/Nakleja_A4.jpg

---------- Post dopisany at 18:05 ---------- Poprzedni post napisany at 18:03 ----------

Nie no, halo już zrezałem niedawno to nie takie nic :D

wpadaj wpadaj Jarko przyjechał golasem i jak zobaczył nasze wozy to w końcu zaczął rozumieć o co chodzi :D:banan:

:hi::wink: ale teraz RAMKI I NAKLEJKI JUZ MAM :))

http://s17.postimg.org/6dzpgrhbv/Ramka_A4.jpg http://s2.postimg.org/4pnn628hx/Nakleja_A4.jpg

Zapomnialem - no i jeszcze mam ladna wycieraczke z tylu Q5 i x-car-linka wsadzonego, a co - ryglowanie po 15kmh wlaczone vaga to sie nie liczy? :polew::naughty:

Mnie i tak nie przebijesz :P FULL FIS z pół fisa ( to jest rezanie :P - żarcik) :):polew::polew::polew::polew:

Jesteś BOSS Trou - ja jeszcze nie mam - bo nie mam czasu... :shock3::decayed:

Opublikowano

Dzieje się coś?

Opublikowano
Dzieje się coś?

wiosna idzie.... pytałeś mamy czy możesz na te wyścigi jeździć ?

Opublikowano

Nie :cry:

Opublikowano
Nie :cry:

A nie mówiłem...

Za młody na Heroda :grin: :grin: :grin:

Opublikowano
Nie :cry:

A nie mówiłem...

Za młody na Heroda :grin: :grin: :grin:

Buba Was w jajo robi.

On nie musi pytać.

Jeździ z Mamą na takie spinki :wink:

Mama oczywiście prowadzi.

:decayed:

Opublikowano

Nie nadążam za nimi, co chwila inne miejscówki. Mama powiedziała że nie będzie jeździć po całym województwie

Opublikowano
Nie no, halo już zrezałem niedawno to nie takie nic :D

wpadaj wpadaj Jarko przyjechał golasem i jak zobaczył nasze wozy to w końcu zaczął rozumieć o co chodzi :D:banan:

:wink: ale teraz RAMKI I NAKLEJKI JUZ MAM :))

http://s17.postimg.org/6dzpgrhbv/Ramka_A4.jpg http://s2.postimg.org/4pnn628hx/Nakleja_A4.jpg

---------- Post dopisany at 18:05 ---------- Poprzedni post napisany at 18:03 ----------

Nie no, halo już zrezałem niedawno to nie takie nic :D

wpadaj wpadaj Jarko przyjechał golasem i jak zobaczył nasze wozy to w końcu zaczął rozumieć o co chodzi :D:banan:

:hi::wink: ale teraz RAMKI I NAKLEJKI JUZ MAM :))

http://s17.postimg.org/6dzpgrhbv/Ramka_A4.jpg http://s2.postimg.org/4pnn628hx/Nakleja_A4.jpg

Zapomnialem - no i jeszcze mam ladna wycieraczke z tylu Q5 i x-car-linka wsadzonego, a co - ryglowanie po 15kmh wlaczone vaga to sie nie liczy? :polew::naughty:

Mnie i tak nie przebijesz :P FULL FIS z pół fisa ( to jest rezanie :P - żarcik) :):polew::polew::polew::polew:

Jesteś BOSS Trou - ja jeszcze nie mam - bo nie mam czasu... :shock3::decayed:

jcwpl ale to było jedyne rezanie jakie na razie zrobiłem, bo ciagle doprowadzam auto do użyteczności po starym właścicielu...

Opublikowano

To ile za nią dałeś...... 100zł ?

Opublikowano

:hi: Wczoraj mi sie udalo zlapac jak sie bujalem po miescie :naughty::whistling::banan:

200k.jpg

Opublikowano

i tak powinna być piątka z przodu:wink:

Opublikowano
Oferta - Audi A4 - * AUTO ŚWIEŻO SPROWADZONE OD PIERWSZEGO WŁAŚCICIELA * AUTO 200 % BEZWYPADKOWE - NAWET JEDEN ELEMENT NIEMALOWANY -MOŻLIWOŚĆ SPRA Znajdzie się ktoś, kto mógłby dla mnie zobaczyć ten samochód i wrzucić info czy warto jechać bo mam 350 km :kwasny:
Opublikowano

powiedz żeby na spota przyjechał dzisiaj:wink:

Opublikowano
wyglinkowałem ....

ja pierdzielę, ale robota

ale wygląda zayebiście :kox:

Ja licze na ten weekend co bedzie że ogarne elegancko auto, czyli glinka, odzywka i wosk :D moze delikatny poler :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.