Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A co mają dystanse do wahaczy?

Reklamacji na wahacze pewnie nikt ci nie uzna bo zawsze znajdą jakiś pretekst żeby się wywinąć

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Odnośnie dystansów i zawieszenia nie chciałem z nim wchodzić w dyskusję bo to nie ma sensu.

Wiem że jest temat odpowiedni o wahaczach ale zastanawiam się czy regenerowac Lema czy kupić nowe MS:confused:

wysłane za pomocą tapki

Opublikowano
Odnośnie dystansów i zawieszenia nie chciałem z nim wchodzić w dyskusję bo to nie ma sensu.

Wiem że jest temat odpowiedni o wahaczach ale zastanawiam się czy regenerowac Lema czy kupić nowe MS:confused:

wysłane za pomocą tapki

U mnie górne MSy zrobiły chyba 60 tysi i się jeszcze trzymają. Lem padł po 20 - reklamacja uznana.

Dolne lem wytrzymały chyba z 70 - dokładnie nie pamiętam, bo juz nie za mojej kadencji coś było robione.

Ja wczoraj właśnie założyłem regenerowany wahacz, zobaczymy ile wytrzyma.

Robiłem tu:

Maglo. Układy kierownicze, maglownice, wahacze. Chackiewicz J., Warszawa, Samochody - układy kierownicze - pkt.pl

Opublikowano
A co mają dystanse do wahaczy?

Reklamacji na wahacze pewnie nikt ci nie uzna bo zawsze znajdą jakiś pretekst żeby się wywinąć

dystans ma wpływ większy na łożysko w kole

Opublikowano

:hi: BRY

Kto to przyznać się i co tu robi :grin::wink::decayed: ok 2h temu biegałem w okolicach Kochanowskiego - Literacka :whistling:

wci.jpg

Juz pomijam miejsce idealne na parkowanie cały chodnik i na przejściu dla pieszych :polew::naughty::polew:

Opublikowano
:hi: BRY

Kto to przyznać się i co tu robi :grin::wink::decayed: ok 2h temu biegałem w okolicach Kochanowskiego - Literacka :whistling:

http://s10.postimg.org/ny1njvrpx/wci.jpg

Juz pomijam miejsce idealne na parkowanie cały chodnik i na przejściu dla pieszych :polew::naughty::polew:

na wiochę z tym.. ale siara :facepalm:

Opublikowano
:hi: BRY

Kto to przyznać się i co tu robi :grin::wink::decayed: ok 2h temu biegałem w okolicach Kochanowskiego - Literacka :whistling:

http://s10.postimg.org/ny1njvrpx/wci.jpg

Juz pomijam miejsce idealne na parkowanie cały chodnik i na przejściu dla pieszych :polew::naughty::polew:

na wiochę z tym.. ale siara :facepalm:

Blachy zobowiązują... :facepalm: teraz już nikt się nie przyzna

Opublikowano
:hi: BRY

Kto to przyznać się i co tu robi :grin::wink::decayed: ok 2h temu biegałem w okolicach Kochanowskiego - Literacka :whistling:

http://s10.postimg.org/ny1njvrpx/wci.jpg

Juz pomijam miejsce idealne na parkowanie cały chodnik i na przejściu dla pieszych :polew::naughty::polew:

na wiochę z tym.. ale siara :facepalm:

Tylko numeru blach nie zamazuj :naughty:

Opublikowano
:hi: BRY

Kto to przyznać się i co tu robi :grin::wink::decayed: ok 2h temu biegałem w okolicach Kochanowskiego - Literacka :whistling:

http://s10.postimg.org/ny1njvrpx/wci.jpg

Juz pomijam miejsce idealne na parkowanie cały chodnik i na przejściu dla pieszych :polew::naughty::polew:

na wiochę z tym.. ale siara :facepalm:

Tylko numeru blach nie zamazuj :naughty:

:doh: Chodzilo mi o ramki klubowe - wstyd.... :thumbdown:

Opublikowano
no mam jedno co to lub kto to "Lewy"?

Nie jesteś odosobniony przyjacielu. Ja o meczu że był dowiedziałem sie dziś rano i myślałem że znowu gadają o meczu Barcelony, bo tam chyba taki sam wynik był.

True- miałem to samo że mecz był dowiedziałem się w pracy następnego dnia jak się jarali tymi bramkami:)

Opublikowano

Możecie polecić jakąś myjnię w Wawie, taką która w miarę solidnie zrobi porządek z furą?

Opublikowano

g force

mx nowicki

show car shine

car spa

Opublikowano

kto jutro sie pisze na PROMKE?

Opublikowano

ja, tylko daleko mam :decayed:

Opublikowano

Ja niestety nie dotrę ani na Promkę ani do Arkadii- wyruszam na majówe!!!!!

Opublikowano
Ja niestety nie dotrę ani na Promkę ani do Arkadii- wyruszam na majówe!!!!!

+1 :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

no to dziś promenada !!

Opublikowano
no to dziś promenada !!

Gdzie?! :wink: Qfa za rzekę mam jechać? Jak ja Was tam znajdę, jak ja przez ostatnie 10 lat 2x w Promenadzie byłem... :kwasny:

Opublikowano

wjeżdżasz na 2 piętro i na pewno zobaczysz jak w rogu stoją motocykle :grin:

Opublikowano
wjeżdżasz na 2 piętro i na pewno zobaczysz jak w rogu stoją motocykle :grin:

Nie mam więcej pytań wysoki sądzie :polew::grin: Ciekawe czy będzie więcej aut chociaż nic przecinaków - do zoba...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.