Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nosfer , Krzyniek a Wy co .... jeden post na pół roku kurfa i już :kwasny:

No to do zobaczenia we wrześniu :grin:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

:hi:

Ja nie student :whistling: już mi żona :foch: powiedziała, że więcej czasu ze swoją "Adą" spędzam u kolegów niż w domu, więc trza czasem wyluzować, bo idzie wiosna - nie jeden weekend się przyda przy ładnej pogodzie gdzieś w plenerze czy garażu :naughty:

Jarek , Ty to jesteś strateg :P:decayed:

No baaa... w sobotę poprzednią też siedziałem u Karola całe popołudnie i wieczór, to sobie tego kata zrobiłem (wreszcie ciszaaaa... :banan:) i jakieś ładne białe lampeczki do przodu zamiast zwykłej pozycji :whistling: Czekam na skrzynie na podmianę, za 2-3tyg gość ma coś mieć i jednak przed sezonem będę rozrząd przewalał (bo trochę słychać rolki :kwasny:). Jak skończe mechanikę, to wreszcie zajmę się wymianą kiery na B8 S-line upatrzoną, przy okazji full fis tempo + lusterko foto do środka.

PS. Ryglowanie od 15km/h sobie już włączyłem :wink:

Opublikowano

siema ssaki leśne :kox:

Opublikowano
:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

:hi:

Ja nie student :whistling: już mi żona :foch: powiedziała, że więcej czasu ze swoją "Adą" spędzam u kolegów niż w domu, więc trza czasem wyluzować, bo idzie wiosna - nie jeden weekend się przyda przy ładnej pogodzie gdzieś w plenerze czy garażu :naughty:

Jarek , Ty to jesteś strateg :P:decayed:

No baaa... w sobotę poprzednią też siedziałem u Karola całe popołudnie i wieczór, to sobie tego kata zrobiłem (wreszcie ciszaaaa... :banan:) i jakieś ładne białe lampeczki do przodu zamiast zwykłej pozycji :whistling: Czekam na skrzynie na podmianę, za 2-3tyg gość ma coś mieć i jednak przed sezonem będę rozrząd przewalał (bo trochę słychać rolki :kwasny:). Jak skończe mechanikę, to wreszcie zajmę się wymianą kiery na B8 S-line upatrzoną, przy okazji full fis tempo + lusterko foto do środka.

PS. Ryglowanie od 15km/h sobie już włączyłem :wink:

no w sumie tak myślałem że sie uda wszystko razem :D kiera z b8 to grubo :D

Opublikowano

Nosfer , Krzyniek a Wy co .... jeden post na pół roku kurfa i już :kwasny:

No to do zobaczenia we wrześniu :grin:

Yebhany :polew:

---------- Post dopisany at 00:53 ---------- Poprzedni post napisany at 00:52 ----------

Bry wieczór wszystkim :hi:

Opublikowano
:hi::hi::decayed:
Opublikowano
:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

:hi:

Ja nie student :whistling: już mi żona :foch: powiedziała, że więcej czasu ze swoją "Adą" spędzam u kolegów niż w domu, więc trza czasem wyluzować, bo idzie wiosna - nie jeden weekend się przyda przy ładnej pogodzie gdzieś w plenerze czy garażu :naughty:

Jarek , Ty to jesteś strateg :P:decayed:

No baaa... w sobotę poprzednią też siedziałem u Karola całe popołudnie i wieczór, to sobie tego kata zrobiłem (wreszcie ciszaaaa... :banan:) i jakieś ładne białe lampeczki do przodu zamiast zwykłej pozycji :whistling: Czekam na skrzynie na podmianę, za 2-3tyg gość ma coś mieć i jednak przed sezonem będę rozrząd przewalał (bo trochę słychać rolki :kwasny:). Jak skończe mechanikę, to wreszcie zajmę się wymianą kiery na B8 S-line upatrzoną, przy okazji full fis tempo + lusterko foto do środka.

PS. Ryglowanie od 15km/h sobie już włączyłem :wink:

no w sumie tak myślałem że sie uda wszystko razem :D kiera z b8 to grubo :D

Grubo to będzie jak jasiek nie wybuchnie przy okazji dzwona jakiegoś :decayed::grin: a to że ładnie wygląda to JASNE JAK moje nowe W5W BlueVision Xenon :polew:

Opublikowano

no nikt chyba jeszcze nie miał dzwona żeby potwierdzić bądź zaprzeczyć :)

a ja już dawno mam zakupione te same bv ale czekam z montażem do momentu aż jakaś wolna kwota się pojawi aby zakupić nowe soczewy z b8 i wtedy załaduje wszystko razem żeby lamp nie wyciągać co chwiła :P i już nie moge się doczekać kiedy powiem do ukochanej :" Nadejszla wielkopomna chwiła " :)

---------- Post dopisany at 23:09 ---------- Poprzedni post napisany at 23:05 ----------

no nikt chyba jeszcze nie miał dzwona żeby potwierdzić bądź zaprzeczyć :)

a ja już dawno mam zakupione te same bv ale czekam z montażem do momentu aż jakaś wolna kwota się pojawi aby zakupić nowe soczewy z b8 i wtedy załaduje wszystko razem żeby lamp nie wyciągać co chwiła :P i już nie moge się doczekać kiedy powiem do ukochanej :" Nadejszla wielkopomna chwiła " :)

Jarek a Ty teraz flote zbieraj na RNS-e :P bo jak kiere multi bedziesz ładował i to jeszcze z b8 to niech już obsługuje przynajmniej coś porządnego :P:P:P :decayed: i jeszcze Blutka musimy Ci dorezać :) jak już kiere bedziesz miał :)

Opublikowano

a mylisz się.. było już opisane na jakimś forum jak jasiek się nie otworzył ale to była kiera od B7

Opublikowano
:decayed::decayed:
Opublikowano
a mylisz się.. było już opisane na jakimś forum jak jasiek się nie otworzył ale to była kiera od B7

a to sorki , a to nie chodzi po prostu o to że nie jest seria tylko dokładka ? bo skoro z b7 nie wystrzeliła to chyba z b8 też nie ? :think2:

Opublikowano
:decayed::decayed:
Opublikowano
a mylisz się.. było już opisane na jakimś forum jak jasiek się nie otworzył ale to była kiera od B7

A no wlasnie - tu sie pojawia pytanie, czy na pewno tylko B7 - bo z tego co czytalem te watki - to i B8 ma inaczej ladunki (a raczej podwojny a nie pojedynczy) i to chyba nie jest tak ze tylko B7??? :whistling:

---------- Post dopisany at 11:34 ---------- Poprzedni post napisany at 11:33 ----------

no nikt chyba jeszcze nie miał dzwona żeby potwierdzić bądź zaprzeczyć :)

a ja już dawno mam zakupione te same bv ale czekam z montażem do momentu aż jakaś wolna kwota się pojawi aby zakupić nowe soczewy z b8 i wtedy załaduje wszystko razem żeby lamp nie wyciągać co chwiła :P i już nie moge się doczekać kiedy powiem do ukochanej :" Nadejszla wielkopomna chwiła " :)

---------- Post dopisany at 23:09 ---------- Poprzedni post napisany at 23:05 ----------

no nikt chyba jeszcze nie miał dzwona żeby potwierdzić bądź zaprzeczyć :)

a ja już dawno mam zakupione te same bv ale czekam z montażem do momentu aż jakaś wolna kwota się pojawi aby zakupić nowe soczewy z b8 i wtedy załaduje wszystko razem żeby lamp nie wyciągać co chwiła :P i już nie moge się doczekać kiedy powiem do ukochanej :" Nadejszla wielkopomna chwiła " :)

Jarek a Ty teraz flote zbieraj na RNS-e :P bo jak kiere multi bedziesz ładował i to jeszcze z b8 to niech już obsługuje przynajmniej coś porządnego :P:P:P :decayed: i jeszcze Blutka musimy Ci dorezać :) jak już kiere bedziesz miał :)

Nie no - ZABEK mocniejszy z ksiazka na FISie to podstawa, jest w zamiarach przy okazji tego wszystkiego...

---------- Post dopisany at 11:37 ---------- Poprzedni post napisany at 11:34 ----------

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

:hi:

Ja nie student :whistling: już mi żona :foch: powiedziała, że więcej czasu ze swoją "Adą" spędzam u kolegów niż w domu, więc trza czasem wyluzować, bo idzie wiosna - nie jeden weekend się przyda przy ładnej pogodzie gdzieś w plenerze czy garażu :naughty:

Jarek , Ty to jesteś strateg :P:decayed:

No baaa... w sobotę poprzednią też siedziałem u Karola całe popołudnie i wieczór, to sobie tego kata zrobiłem (wreszcie ciszaaaa... :banan:) i jakieś ładne białe lampeczki do przodu zamiast zwykłej pozycji :whistling: Czekam na skrzynie na podmianę, za 2-3tyg gość ma coś mieć i jednak przed sezonem będę rozrząd przewalał (bo trochę słychać rolki :kwasny:). Jak skończe mechanikę, to wreszcie zajmę się wymianą kiery na B8 S-line upatrzoną, przy okazji full fis tempo + lusterko foto do środka.

PS. Ryglowanie od 15km/h sobie już włączyłem :wink:

no w sumie tak myślałem że sie uda wszystko razem :D kiera z b8 to grubo :D

Na taka sie nastawilem... :decayed:

AUDI A4 B8 8K0 A5 A6 LIFT KIEROWNICA TRÓJRAMIENNA (3037709127) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano

ale wiesz że do tej kiery jeszcze jaśka musisz znaleźć od tego modelu ? :D:D tak pytam proforma :P

Opublikowano
ale wiesz że do tej kiery jeszcze jaśka musisz znaleźć od tego modelu ? :D:D tak pytam proforma :P

Po co skoro i tak nie wystrzeli?? :grin: :grin: :grin:

:wink:

Opublikowano
:whistling:
Opublikowano

Siema :hi:dziewczyny :decayed:

Góral....... widzę ,że Ty już po , lub w trakcie :grin:

Opublikowano

skończyłem o 7:45 rano teraz właśnie byłem na obiedzie :decayed::decayed:

Opublikowano
skończyłem o 7:45 rano teraz właśnie byłem na obiedzie :decayed::decayed:

Ni ja jebie kiler!

swoją drogą jakiegoś kiebaba by przyswoił kurna...

Opublikowano
skończyłem o 7:45 rano teraz właśnie byłem na obiedzie :decayed::decayed:

Ale masz zdrowie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.