Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

lukaszr ciekawe w jakim? :polew:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2007, 22:02 _________________________________________________a ktora lepsza ? pewnie ta od s-ki? :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

lukaszr ciekawe w jakim? :polew:

Hmmm .... ciekawe :tongue4:

Opublikowano

lukaszr ciekawe w jakim? :polew:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2007, 22:02 _________________________________________________a ktora lepsza ? pewnie ta od s-ki? :decayed:

Jasne no wiesz prestige :thumbup: jak bedziesz taką miała, to bede jeszcze bardziej Cie kochał :embarrassed:
Opublikowano

no to dawaj tu zdjecie swojej, zaczne szukac takiej :tongue4:

tylko musze wiedziec czego szukac :polew:

jakas duza roznica w wygladzie?[br]Dopisany: 05 Lipiec 2007, 22:10 _________________________________________________89519646ua3.jpg

Shot with FinePix S9500 at 2007-07-05

kolega sprinter ma taka do sprzedania :>

Opublikowano

To jak napisał Sprinter trzeba sprawdzic przez dotyk najlepiej niby po lifcie maja na duzy klin ale u ciebie to nic nie wiadomo ewentualnie zakupisz przejsciowke :th:

Opublikowano

lukas..... a czemu u mnie to nic nie wiadomo? :polew:

moze byc?

Opublikowano

jak to dlaczego dlatego ze Adam go dotykal takze tam juz wiele rzeczy moze byc podmienionych i wystawionych na allegro :polew:

Opublikowano

no jak nie a kto ramke połamał :D

Opublikowano

cala byla.....tylko spadla :D

do srodka go nie wpuscilam.....bo wtedy faktycznie mogloby byc gorzej :polew:

Opublikowano

no to dawaj tu zdjecie swojej, zaczne szukac takiej :tongue4:

tylko musze wiedziec czego szukac :polew:

jakas duza roznica w wygladzie?[br]Dopisany: 05 Lipiec 2007, 22:10 _________________________________________________89519646ua3.jpg

Shot with FinePix S9500 at 2007-07-05

kolega sprinter ma taka do sprzedania :>

Słoneczko jest identyczna jak moja (bier :thumbup:), różnica jest tylko w napisie na znaczku S lub S4
Opublikowano

No skoro tak mowisz.....tylko mam nadzieje ze bedzie pasowala...

Opublikowano

A w Etce po VIN nie mozna sprawdzic jakie mocowanie jest ?

Opublikowano

no wiec,wlasnie dowiedzialam sie ze moje szanse to 50/50 albo spasi albo nie.....

podobno w 97r byla zmiana wieloklinow.....

Opublikowano

Przepraszam, że przerywam te sielanke ale mam sprawe:

Jest zadanie dla jednego z dzików warszawskich, niestety mój szwagier ma praktyki i jego czas poświęcany na moje auto sprowadza się do przejechania się nim 2 razy w tygodniu a mam sprawe do załatwienia w Markach :)

Zadnie polega na tym, żeby B6 sedan podjechała na podany adres, przymierzyła coś do siebie, i jak bedzie git to kupiła to coś. Niestety nie może być to B6 Lukasa...Kto chętny?? :) Można też zabrać mojego B6 i podjechać. Auto zatankowane :):thumbup:

Opublikowano

Jak nie moje to do czego ty chcesz mierzyc do traktora :tongue4:

Opublikowano

Włąśnie trochę traktor z niego ale już niedługo...OK zapominam o sprawie bo Adaś własnie mnie odwódł od pomysłu założenia blendy na tylną szybe...

Opublikowano
OK zapominam o sprawie bo Adaś własnie mnie odwódł od pomysłu założenia blendy na tylną szybe...

i bardzo dobrze moja bedzie JEDYNA :thumbup:

Opublikowano

moe podwójne wydechy teżmiały być jedyne...ale niestety różowy się wychylił :bicz3:

ale będę miał inną rzecz z tyłu jedyną...

Opublikowano

ja dopiero dotarlem do domu po wtorkowym spocie, fajnie bylo zobaczyc "mordy" ktore juz znalem i te ktorych nie :)

wit.s adresik zapodam na pw , mam nadzije ze z GPS-em dasz rade..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.