Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja dopiero dotarlem do domu po wtorkowym spocie, fajnie bylo zobaczyc "mordy" ktore juz znalem i te ktorych nie :)

wit.s adresik zapodam na pw , mam nadzije ze z GPS-em dasz rade..

Fajnie było zobaczyć Twoją "mordę" :>

Adres dotarł. W Londku będę we czwartek lub piątek - odezwę się jeszcze coby się jakoś bardziej szczegółowo umówić.

Słuchajta. Zmieniony filtr kabinowy i filtr powietrza - auto zapie*dala jak nigdy. Jak jeszcze paliwa naleję to już będzie całkiem kox :D

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pewnie zakosilby jakies F16 i naddzwiekowo by lecial do wawy :D

Jak jeszcze paliwa naleję to już będzie całkiem kox

mowisz tak jak moj kolega "wczoraj kupilismy telewizor ale normalnie KOX jutro maja podpiac prad " :D

Opublikowano

Słuchajta. Zmieniony filtr kabinowy i filtr powietrza - auto zapie*dala jak nigdy. Jak jeszcze paliwa naleję to już będzie całkiem kox :D

Chyba najpierw zalewa się paliwa z tego co wiem :polew: :polew:

A tak a propo zmiany - ile czasu Tobie to zajęło ?? tzn chodzi o filtr powietrza.

Opublikowano

A w Etce po VIN nie mozna sprawdzic jakie mocowanie jest ?

czy ktos ma Etke? i moglby mi to sprawdzic?

bede wdzieczna....

Opublikowano

A tak a propo zmiany - ile czasu Tobie to zajęło ?? tzn chodzi o filtr powietrza.

3 minuty. Na upartego nawet nie trzeba odkręcać jednej obejmy (co rekomenduje Spanky). Zasadniczo można sie ograniczyć do

1. Zdjęcia osłon

2. odpięcia zapinek

Obejmę waro odkręcić, bo masz lepszy pogląd co siedzieje w komorze filtra. U mnie wiadro piachu, będę powtarzał operację - teraz podejście z odkurzaczem :>

Opublikowano

A w Etce po VIN nie mozna sprawdzic jakie mocowanie jest ?

czy ktos ma Etke? i moglby mi to sprawdzic?

bede wdzieczna....

w etce po vinie nie koniecznie się coś sprawdzi, jak wklepałem swój vin to same benzynowce wywaliło :confused4:

więc ja bym jej nie wierzyć, chyba że masz książkę serwisową, tam jest coś takiego jak typ handlowy, a to już mówi spowo więcej.

Opublikowano

3 minuty. Na upartego nawet nie trzeba odkręcać jednej obejmy (co rekomenduje Spanky).

Myślałem, że jednak potrwa to trochę dłużej, ale skoro tak, to rzeczywiście wymiana wyjątkowo prosta.

U mnie wiadro piachu, będę powtarzał operację - teraz podejście z odkurzaczem :>

Dobrze to oczyścić, żeby nie leciało z powrotem w filtr :)

Filtr powietrza jak widzisz jest na tyle niedrogi, że warto go często wymieniać, a skoro wymiana zajmuje ak krótko to już w ogóle bym się nie zastanawiał.

Syf i piach to zawsze się robi w wiosnę jak jest na ulicach pełno piachu po zimie.

Opublikowano

Ja moja obudowe ostatnio przy wymianie wyciagnalem cala i ladnie umylem :th:

Opublikowano

Ja moja obudowe ostatnio przy wymianie wyciagnalem cala i ladnie umylem :th:

to sie chwali .... :th:

Opublikowano

to sie chwali .... :th:

Bardzo się nawet chwali :oklaski:

Dbasz o swoją niunię widać :D :D

Opublikowano

Ja moja obudowe ostatnio przy wymianie wyciagnalem cala i ladnie umylem :th:

Eeeeee tam chwali.

To równie chore, jak to, że czyszczę wszystko w komorze silnika, a plastikowe osłony psikam nabłyszczaczami i wkurzam sie jak się zakurzą :gwizdanie:

Opublikowano

To równie chore, jak to, że czyszczę wszystko w komorze silnika, a plastikowe osłony psikam nabłyszczaczami i wkurzam sie jak się zakurzą :gwizdanie:

Ale przynajmniej masz co robić :>

Pomyśl co by było jakbyś otworzył maskę i stwierdził, że nie ma co przy autku porobić :polew:

Nie będę pokazywał palcem, ale niektórzy tutaj to by się chyba załamali :wink4:

Opublikowano

a co wy tu dzisiaj tacy spokojni umarl ktos :mysli: ja juz samochod przygotowalem do jazdy jutro z rana wylot :quattro: tylko pogoda cos strzela :foch:

Opublikowano

Lukas chwalę się robotą ! :D a i dymi z dwóch rur tak jak mówiłem ! :polew:

23beb415d81c3c6d.jpg

57c260044ef880ef.jpg

Opublikowano

a co wy tu dzisiaj tacy spokojni umarl ktos :mysli: ja juz samochod przygotowalem do jazdy jutro z rana wylot :quattro: tylko pogoda cos strzela :foch:

Dziwisz się Luke, w taką pogodę to się nawet nie chce przy kompie siedzieć :angry:

A o pogodę to się nie martw, od poniedziałku ma się poprawić i to zdecydowanie także na urlop jak znalazł :)

Opublikowano

Lukas chwalę się robotą ! :D a i dymi z dwóch rur tak jak mówiłem ! :polew:

23beb415d81c3c6d.jpg

57c260044ef880ef.jpg

No pinknie wyszło :) mi się podobi..chyba tak samo jak u oniaka :-)

Powiedz alv czy robiłeś cały wydech czy tylko kocówki ?

Opublikowano

cały wydech :tongue4:

Alvaro piknie to wyglada :th:

chyba tak samo jak u oniaka

oniak ma chyba mniejsze jujy :decayed:

Opublikowano

Adaś i jak dzwoniłeś ?? Udało się coś z tym zdziałać ??

Opublikowano

dzięki chłopaki !! ori wydechy od S4 + wywalony tłumikwydech z mojego układu wydechowego a auto chodzi (głośność) tak samo jak chodziło :dance: mam do sprzedania środkowy tłumik o S4 i środkowy i tylny od mojego TDI AWX...

Opublikowano

Adaś i jak dzwoniłeś ?? Udało się coś z tym zdziałać ??

Tak dzwoniłem..Seb nie wie co się dzieje :) jutro będziemy walczyć..jak coś to kolne..

Alv to idź teraz na hamowanko..pewno koników doszło :)

Mi doszło 12 koni i 26 nm.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.