Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak dzwoniłem..Seb nie wie co się dzieje :) jutro będziemy walczyć..jak coś to kolne..

Jakby co to wal śmiało. Zobaczymy na moim fejsiku, a poza tym zajrzy się do ustawień.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Fejs jest OK sprawdzany kilkakrotnie tu jest wina w instalacji programu :tongue4:

Opublikowano

adamooo no 30 lat Cię nie widzialem/słyszałem.

Nareszcie znowu masz fotę w awatarze jak się patrzy :decayed:

Opublikowano

Fejs jest OK sprawdzany kilkakrotnie tu jest wina w instalacji programu :tongue4:

Domyślam się, że to wina jakiś złych ustawień.

Trzeba po prostu przejrzeć i tyle. Fejs na pewno dobry, ale warto sprawdzić.

Z elektroniką jest różnie - dzisiaj działa, jutro nie :) - złośliwość rzeczy martwych.

Opublikowano

OK Dziewczynki z tego miejsca sie zegnam od jutra jestem bez netu takze pilnowac mi tu balaganu :wink4:

Wit Wszystkiego Najlepszego ! stara d*pa sie robisz :D na imprezie jak bedzie to jedna kolejka za mnie :drunk:

Malik , Kichol Wam tez Wszystkiego najlepszego, niech Audiczki mało pija i nie choruja.

Sebek ty chyba tez masz urodziny takze niech Ci sie tam zdrowo zyje, zona nie dokucza no i dziecko duze rosnie :th:

:notworthy:

Opublikowano

udanego urlopu Lukas, cobys wypoczety wrocil.....

mam nadzieje ze pogoda dopisze.....

Opublikowano

Dobrego wypoczynku Dziku.

Expect the unexpected i nie wyłączaj w nocy telefonu :evil:

Opublikowano

dzięki chłopaki !! ori wydechy od S4 + wywalony tłumikwydech z mojego układu wydechowego a auto chodzi (głośność) tak samo jak chodziło :dance: mam do sprzedania środkowy tłumik o S4 i środkowy i tylny od mojego TDI AWX...

dobra robota - bardzo mi sie razem ze zderzakiem podoba :thumbup:

no i ladnie wyglada taki dajzel :th:

acha ...na pochybel kranom :polew:

Opublikowano

adamooo

Alv to idź teraz na hamowanko..pewno koników doszło smiley

Mi doszło 12 koni i 26 nm.

Co Ty gadasz ?? poważnie tyle źrebaków Ci przybyło ?? oj chyba odwiedzę Dawida w Starogardzie... :dance:

dzięki T-żółw i RESZTA ekipy za miłe słowo, mi się też podoba... :D myślę jeszcze tylko nad listwami drzwiowymi od S i FMIC i pierdo... już nic więcej nie robię... :polew: aaa no i jeszcze nie dają mi spokoju te S-line 20 cali... wypowiedzcie się proszę... :

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,13918.0.html

Opublikowano

.... myślę jeszcze tylko nad listwami drzwiowymi od S i FMIC i pierdo... już nic więcej nie robię...

Hehe.. jasne :polew:[br][br][br]Dopisany: 07 Lipiec 2007, 09:49 _________________________________________________

Wit Wszystkiego Najlepszego ! stara d*pa sie robisz :D na imprezie jak bedzie to jedna kolejka za mnie :drunk:

Malik , Kichol Wam tez Wszystkiego najlepszego, niech Audiczki mało pija i nie choruja.

Dzięki. Coś dużo tych Raków w Warsaw team :)

Opublikowano

w takim razie i ja składam ŻYCZENIA wszystkim warszawskim Rakom ! :thumbup:

Opublikowano

dzięki za życzenia i też życzę Wszystkiego Najlepszego Raczkom :drunk:

Opublikowano

hehe.....ja tez jestem rak tylko ze czerwcowy :decayed:

Rowniez dolaczam sie do zyczen Wszystkiego Naj Raczki!!

Opublikowano

hehe.....ja tez jestem rak tylko ze czerwcowy :decayed:

Rowniez dolaczam sie do zyczen Wszystkiego Naj Raczki!!

a dzięki dzięki za życzania :hi:

Odwiedziłem dzisiaj Auto Vive na połczyńskej....ale fajne cudeńka widziałem ...jakieś R8 czy cóś takiego i taka ceeeena :shocked:

ale nie otym chciałem....chciałem żec że mam oryginalny przebieg zgodny z ksiązką serwisową :dance: :dance: mało tego rozrząd mam wymieniony 10tyś temu jestem zadowolony aha kupiłem termostat - 83,04zł i uszczelkę do tego za 4.23zł może to i duża cena....ale jakie to piękne :)[br]Dopisany: 07 Lipiec 2007, 21:14 _________________________________________________WITEK---z okazji twoich 80-tych urodzin życzę ci :

-zniżek na baterie do rozrusznika serca

-tańszych leków na prostatę

-młodej pielęgniarki do zmiany pampersów

-ślicznej A8 w kondukcie

no i na koniec "piórnika" z klimatyzacją.......... :dance::drunk::dance:

a teraz na poważnie dużo dużo ...zniżek w servisie Forda :polew:

- dużo tysięcy kilometrów bez awarii

- niskiego zużycia paliwa.

I znajdź sobie jakąś fajną kobitkę i skończ zabawę z małymi chłopcami :naughty: :naughty:

Opublikowano

Jak tam A4 Warsaw team? Wytrzeźwieliście? :) Oniak - wrzucaj foty.

Opublikowano

hmmmm.....co wyscie mi wczoraj dolewali to soku :bicz2: czuje sie normalnie ta jakbym cala noc pila...... dziwne :mysli::D

Ja nic o tym nie wiem :gwizdanie:

Opublikowano

hmmmm.....co wyscie mi wczoraj dolewali to soku :bicz2: czuje sie normalnie ta jakbym cala noc pila...... dziwne :mysli::D

Ja nic o tym nie wiem :gwizdanie:

hehehe nie wiadomo gdzie was z malikiem jeszcze ponioslo :naughty:

;)

Opublikowano

hehehe nie wiadomo gdzie was z malikiem jeszcze ponioslo :naughty:

;)

Hehe.. uprzedzę spekulacje. Było grzecznie :) Angela wielkie dzięki za podwiezienie. Mam nadzieję, że pozwolisz na rewanż przy najbliższej okazji :)

Opublikowano

oczywiscie wielki dzieki dl aangei za podwozke

byl kox :thumbup::dance::drunk::)

ale dawno mi tak wszystkie ciuchy fajami nie walily :bicz2:

Opublikowano

hehehe nie wiadomo gdzie was z malikiem jeszcze ponioslo :naughty:

;)

Hehe.. uprzedzę spekulacje. Było grzecznie :) Angela wielkie dzięki za podwiezienie. Mam nadzieję, że pozwolisz na rewanż przy najbliższej okazji :)

Spoko,przeciez to zaden problem.....

Dobrze Malik mowi,bylo grzecznie........ :)

A ten nasz Zolw to dowcipnis......noooo :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.