Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dziś w Promenadzie spocik ......... :tongue4:

Nie rób zamieszania, jeszcze dzisiaj spocik w Forcie Wola.

nie zamieszanie to "1 kwietnia" taki specjalny dzień :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ciekawe czy dziś uda mi sie przyspotować :rolleyes:

krzyniek

bedziesz dziś ?

Opublikowano

Wszystkiego najlepszego Raggi

Opublikowano

raggaman- najlepszego. A swoją drogą, masz zarąbistą date urodzin :laghing2:

BTW. Listwy pozakładane?

Opublikowano

raggaman, najlepszego... to dzis masze te urodziny, czy "nachodzace" ?

Opublikowano

Adecneo

Dzięki :th:

raggaman- najlepszego. A swoją drogą, masz zarąbistą date urodzin :laghing2:

Dzięki . A co do daty urodzin to niezły psikus był :polew:

BTW. Listwy pozakładane?

W piątek sie szykuje :th:

Vodka wypita ? :decayed:[br]Dopisany: Kwiecień 01, 2008, 12:01:28 _________________________________________________

raggaman, najlepszego... to dzis masze te urodziny, czy "nachodzace" ?

Dzięki . To dziś ....21 :decayed:

Opublikowano

Dzięki . To dziś ....21 :decayed:

Czyli w stanach wreszcie bedziesz mógł kupić alkohol. :>

najlepsze zyczenia :)

Opublikowano

Vodka wypita ? :decayed:

Napoczęta - jestem chlorem, ale ostatnio Firma postanowiła, że nie będę miał życia prywatnego, więc również alk mi się ukrócił :disgust::polew:

Opublikowano

raggaman najlepszego :drunk:... "oczko" i to w pryma aprilis :decayed:

wpadaj - dorzucisz mi się do kanapek :naughty:

Opublikowano

Dzięki . To dziś ....21 :decayed:

Czyli w stanach wreszcie bedziesz mógł kupić alkohol. :>

najlepsze zyczenia :)

Dzięki :)

Nawet nie wiedziałem , że w US byłbym małoletni :tongue4:

Fajnie być młodzieniaszkiem :kox:

Napoczęta - jestem chlorem, ale ostatnio Firma postanowiła, że nie będę miał życia prywatnego, więc również alk mi się ukrócił :disgust

hyhyhy... dobra chociaż ? :przebiegly: Czuć coś tej limonki :naughty:

Opublikowano

Vodka wypita ? :decayed:

Napoczęta - jestem chlorem, ale ostatnio Firma postanowiła, że nie będę miał życia prywatnego, więc również alk mi się ukrócił :disgust::polew:

czas chyba zmienić firme Wit .. jak tak czytam to chyba w Syberyjskich guagach mają wiecej luzu :decayed:

Opublikowano

raggaman najlepszego :drunk:... "oczko" i to w pryma aprilis :decayed:

wpadaj - dorzucisz mi się do kanapek :naughty:

THX :th:

Nowy zwyczaj ..zamiast flakonu to kanapaki :polew:

Opublikowano

raggaman - sto lat albo 150 -siąt

:drunk:

jak mi nic nie wyskoczy ;) to też przyjadę dzisiaj na spocik

pozdro all

:audi::a4fan::evil:

Opublikowano

sto lat ....

Opublikowano

Również dołączam się do życzonek :th:

To dzisiaj będziemy kanapek a kanapek mieli na spocie.

Dlatego nic nie jem teraz, co bym dużo zjadł wieczorkiem :polew:

Opublikowano

powiedzcie mi... bo nie mogę znaleźć jakie są wymogi żeby być "klubowiczem", kiedyś coś było o tym że trzeba wysłać maila do prezia i czekać na akceptację ....hmm.... jak to wygląda obecnie ????

pozdro :audi::a4fan::evil:

Opublikowano

to gdzie dzisiaj FW czy GM ??? :kox:

Opublikowano

to gdzie dzisiaj FW czy GM ??? :kox:

`

Arkadia :decayed::D

Opublikowano

Arkadia ???? :shocked:

ja słyszłaem że Janki :tongue4:

Opublikowano

Arkadia ???? :shocked:

ja słyszłaem że Janki :tongue4:

Galeria Ursynów albo Kliff :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.