Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiem Panowie że to dramat :confused4:, ale nie moja wina ze ojciec chcial zebym mial drugie po nim :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wiem Panowie że to dramat :confused4:, ale nie moja wina ze ojciec chcial zebym mial drugie po nim :polew: :polew:

Ojciec też Czesław ? :shocked: :shocked: :shocked:

o ku.wa , kumulacja :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Trzeniu no po ojcu to dostalem :polew: ale porazka :laghing2:

Opublikowano

A ja chetnie poprawię mu to średnie spalanie na odpowiedni poziom 20L/100km

Ty się nie śmiej - na razie to on Ciebie pobił w ilości błędów - to było chyba to auto - nie pamiętam, bo już się gubię.

W każdym bądź razie było 15 błędów w silniku :polew:

Błędy w silniku sam sobie zrobiłem bo przed wsadzeniem samochodu do kontenera w NY wyjąłem przekaźnik pompy oraz bezpiecznik pompy paliwa - potem sprawdzałem czy nie odpali (no i nie odpalił) :>

A za 20 l/100 km a może i więcej to bedzie palic mój następny samochód czyli RS4 :evil:

Opublikowano

slaweq, wspolczucie :kox:

Opublikowano

slaweq, wspolczucie :kox:

Dzieki :notworthy::polew:

Opublikowano

slaweq, wspolczucie :kox:

o kyrfa co za teksyn jajhhahhaa :decayed:

Opublikowano

Trzeniu a co Ty spania nie masz... godz 5.01 na Forum :shocked:

Opublikowano

Trzeniu byl chyba wtedy w stanie niewazkosci patrzac po literowkach :evil:

Opublikowano

Poziek, jeden z userów na forum ma takiego avatara:

13if2.gif

Nie kojarzy się Tobie on z czymś ? :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Trzeniu byl chyba wtedy w stanie niewazkosci patrzac po literowkach :evil:

dokładnie :rolleyes: przepraszam za ten bełkot :rolleyes:

Opublikowano

Poziek, jeden z userów na forum ma takiego avatara:

13if2.gif

Nie kojarzy się Tobie on z czymś ? :polew: :polew: :polew:

ej ale to tylko wymiana poglądów :wink4: widać im się klawiaturka zacięła :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

Poziek, jeden z userów na forum ma takiego avatara:

13if2.gif

Nie kojarzy się Tobie on z czymś ? :polew: :polew: :polew:

Myślę, że jutro z rana pewien leszcz i bydlak się do tego ustosunkuje :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

ma ktoś dostęp do kanału, bo mi się coś obluzowało w plastikach pod silnikiem i max speed to teraz 70kmh, normalnie strach jeździć toruńską wieczorem, więcej patrzę w lusterko niż przed siebie :decayed:

Opublikowano

Poziek, jeden z userów na forum ma takiego avatara:

13if2.gif

Nie kojarzy się Tobie on z czymś ? :polew: :polew: :polew:

Myślę, że jutro z rana pewien leszcz i bydlak się do tego ustosunkuje :gwizdanie: :naughty:

uderz w stół a nożyce sie odezwa .... :naughty:

chyba bede musial podjechac na spota i pokazac Wam gdzie leszcze zimuja .... :polew:

Opublikowano

uderz w stół a nożyce sie odezwa .... :naughty:

chyba bede musial podjechac na spota i pokazac Wam gdzie leszcze zimuja .... :polew:

Spankuś, wiedziałem, że się odezwiesz w tym temacie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

100 Lat :) Adaho :)

:notworthy::kox: :gwizdanie: :tongue4: :> :evil:

Kiedy pijemy :P

49940.jpg&w=399&h=600&page=popup

Opublikowano

adaho najlepszego Panie Kierowniku :cool::kox:

Opublikowano

Adaho Ty staruchu - wszystkiego najlepszego, zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia dla Ciebie i autka też :polew: :th:

Opublikowano

Adaho wszystkiego najlepszego z okazji urodzin...... :drunk: :drunk:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.