Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Flaj jedyne czego nie upalam to AVANTY :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Boisz się ??? Chicken chicken ... :polew:

Poza tym avanty nie są do upalania ... one mają swoją klasę, a nie jak te paździochowate sedany ... :polew:

dziadku...nie pitol bo ci pompa siądzie :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dziadku...nie pitol bo ci pompa siądzie :polew: :polew: :polew: :polew:

Dziadka to mamy w innej grupie użytkowników, a mianowicie w VIPach i ma srebrnego Helmuta :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Benzyna i w sedanie... ;(

Nie wiem co moze byc gorsze... :rolleyes:

Szczere wyrazy wspolczucia od Michala i Ani :decayed:

:evil:

Opublikowano

Benzyna i w sedanie... ;(

Nie wiem co moze byc gorsze... :rolleyes:

Szczere wyrazy wspolczucia od Michala i Ani :decayed:

Odezwała się złośliwa natura Mihaóka vel Flaja :polew:

Opublikowano

Benzyna i w sedanie... ;(

Nie wiem co moze byc gorsze... :rolleyes:

Szczere wyrazy wspolczucia od Michala i Ani :decayed:

:evil:

no gorsza może być tylko benzyna w avancie :decayed:

Opublikowano

Przeczytałem Faja :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 29 Marzec 2008, 16:12 _________________________________________________Karwa jakie my wszystkie kosmopolityczne, sami nacjonaliści :decayed:[br]Dopisany: 29 Marzec 2008, 16:16 _________________________________________________

Trzeniu Ty bezpciowy esteś :naughty:
Opublikowano

tzn? możesz jaśniej? :mysli::naughty:

Opublikowano

tzn? możesz jaśniej? :mysli::naughty:

Chodziło mi o znaczek płci w podpisie :>, a właściwie jego brak
Opublikowano

Odnośnie Sofii to trzeba się śpieszyć:

http://wiadomosci.onet.pl/1698659,11,item.html

Moze jakas impreza pozegnalna? :naughty:

Opublikowano

Benzyna i w sedanie... ;(

Nie wiem co moze byc gorsze... :rolleyes:

Szczere wyrazy wspolczucia od Michala i Ani :decayed:

:evil:

której Ani ?? :mysli:

Opublikowano

Poziek a Ty to Michał jestes :mysli:

Opublikowano

No Poziek mi pasuje na mojego imiennika,Bo wszystkie Michały sa zaje...fajne :kox:

Opublikowano

Odnośnie Sofii to trzeba się śpieszyć:

http://wiadomosci.onet.pl/1698659,11,item.html

Moze jakas impreza pozegnalna? :naughty:

He he, wieczór kawalerski kolega mi tam zorganizował :polew:

Czy VAGiem można zmienić tę cholerną funkcję kierunkowskazów, że naciska się wajchę na moment a one błyskają 4 razy? :wallbash: Naciskam na moment a one migną raz? Idiotycznie jest dziękować na drodze z aktywną tą irytującą funkcją

Opublikowano

No Poziek mi pasuje na mojego imiennika,Bo wszystkie Michały sa zaje...fajne :kox:

wazelina :polew::wink4:[br]Dopisany: 29 Marzec 2008, 18:12 _________________________________________________

Poziek a Ty to Michał jestes :mysli:

Ano tak, na drugie swą mnie jak naszego klibowego plebana Witek :cool:

Opublikowano

Ano tak, na drugie swą mnie jak naszego klibowego plebana Witek :cool:

Drugie Witold całkiem ładnie :th: :polew: Ja za to mam drugie imie dramatyczne :wallbash:

Opublikowano

Ano tak, na drugie swą mnie jak naszego klibowego plebana Witek :cool:

Drugie Witold całkiem ładnie :th: :polew: Ja za to mam drugie imie dramatyczne :wallbash:

Dawaj nie ukrywaj :gwizdanie:[br]Dopisany: Marzec 29, 2008, 06:22:42 _________________________________________________

No Poziek mi pasuje na mojego imiennika,Bo wszystkie Michały sa zaje...fajne :kox:

wazelina :polew::wink4:[br]Dopisany: 29 Marzec 2008, 18:12 _________________________________________________

Poziek a Ty to Michał jestes :mysli:

Ano tak, na drugie swą mnie jak naszego klibowego plebana Witek :cool:

Malo Ci wazeliny :polew:
Opublikowano

Ano tak, na drugie swą mnie jak naszego klibowego plebana Witek :cool:

Drugie Witold całkiem ładnie :th: :polew: Ja za to mam drugie imie dramatyczne :wallbash:

Dawaj nie ukrywaj :gwizdanie:

Tylko sie nie smiac i nie nabijać bo bedzie :bicz3: Czesiek :kox::polew:

Opublikowano

Osz kur... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Czesiek :kox::polew:

e tam , nie tragicznie :decayed:

żartowałem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.