Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A któż to taki ????

Nie znasz Gracka - przyjaciela Flyera ??? :shocked:

A ty nie miałeś być w trasie?? Ja własnie wychodż na pole :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Od niedawna tez boberka. :gwizdanie:

Opublikowano

Od niedawna tez boberka. :gwizdanie:

[br]Dopisany: 29 Marzec 2008, 10:42 _________________________________________________Łohohoho , no chłopaki fajnego macie kolege. :th:

cos mi sie nie chce jego strona otworzyc , ale gosc jest niezły :notworthy:

Opublikowano

Stary... tylko nie pomysl naprawde, ze my go znamy :D

Chociaz lukaszr chyba tak, bo zawsze ciagnie jego temat... :gwizdanie:

Opublikowano

Stary... tylko nie pomysl naprawde, ze my go znamy :D

Chociaz lukaszr chyba tak, bo zawsze ciagnie jego temat... :gwizdanie:

No co ty Fly znajomych sie wstydzisz :polew:

Opublikowano

A ty nie miałeś być w trasie?? Ja własnie wychodż na pole :decayed:

Wszystko h... strzelił niestety.

Stary... tylko nie pomysl naprawde, ze my go znamy :D

Oj Michałek, nieładnie się tak znajomych wypierać :polew:

Chociaz lukaszr chyba tak, bo zawsze ciagnie jego temat... :gwizdanie:

Ja nic nie ciągnę ... :polew:

Opublikowano

Stary... tylko nie pomysl naprawde, ze my go znamy :D

Chociaz lukaszr chyba tak, bo zawsze ciagnie jego temat... :gwizdanie:

[br]Dopisany: 29 Marzec 2008, 11:55 _________________________________________________spoko , spoko , przez mysl mi to nie przeszło , ale w kazdej plotce jest ziarenko prawdy :polew:
Opublikowano

Na Klubowicza się najpierw szarpnij :polew:

Ja bym się szarpnął ;)

Jakaś naklejka albo podkładka pod tablice?

Dzisiaj stare odkręcaliśmy z tatą stare, śruba mocująca tylną (tylna klapa) urwała się przy samym łbie :naughty: Wiertarka w łapę i jazda ....

Opublikowano

śruba mocująca tylną (tylna klapa) urwała się przy samym łbie :naughty: Wiertarka w łapę i jazda ....

normalka , miałem to samo :thumbdown:

Opublikowano

śruba mocująca tylną (tylna klapa) urwała się przy samym łbie :naughty: Wiertarka w łapę i jazda ....

normalka , miałem to samo :thumbdown:

to krakusy umieją obsługiwać wiertarkę ?? :naughty:

Opublikowano

śruba mocująca tylną (tylna klapa) urwała się przy samym łbie :naughty: Wiertarka w łapę i jazda ....

normalka , miałem to samo :thumbdown:

to krakusy umieją obsługiwać wiertarkę ?? :naughty:

nie , jadą na warsztat gdzie są warszawiacy zatrudnieni :naughty:

Opublikowano

śruba mocująca tylną (tylna klapa) urwała się przy samym łbie :naughty: Wiertarka w łapę i jazda ....

normalka , miałem to samo :thumbdown:

to krakusy umieją obsługiwać wiertarkę ?? :naughty:

nie , jadą na warsztat gdzie są warszawiacy zatrudnieni :naughty:

musicie z taka drobnostka dymać do Wawy ?? :tongue4::polew:

Opublikowano

nie , jadą na warsztat gdzie są warszawiacy zatrudnieni :naughty:

Nie wiedziałem, że do odkręcenia zwykłej śrubki krakusy potrzebują jechać do warsztatu :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Wielkie dzięki koledzy za pomoc przy kilku kwestjach związanych z moim Audi na ostanim spociku :notworthy:. Milo bylo Was poznac.

Szczególne podziekowania dla kolegow, ktorzy przeprogramowali mi komputer z MPG na l/100km - w koncu wiem ile pali (choć chyba w niewiedzy było mi lepiej :no: 15l/100km)

Do zobaczenia w najbliższy wtorek

Opublikowano

Szczególne podziekowania dla kolegow, ktorzy przeprogramowali mi komputer z MPG na l/100km - w koncu wiem ile pali (choć chyba w niewiedzy było mi lepiej :no: 15l/100km)

Bardzo proszę ... dane do przelewu podam na następnym spocie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Wielkie dzięki koledzy za pomoc przy kilku kwestjach związanych z moim Audi na ostanim spociku :notworthy:. Milo bylo Was poznac.

Szczególne podziekowania dla kolegow, ktorzy przeprogramowali mi komputer z MPG na l/100km - w koncu wiem ile pali (choć chyba w niewiedzy było mi lepiej :no: 15l/100km)

Do zobaczenia w najbliższy wtorek

A ja chetnie poprawię mu to średnie spalanie na odpowiedni poziom 20L/100km

Opublikowano

A ja chetnie poprawię mu to średnie spalanie na odpowiedni poziom 20L/100km

Ty się nie śmiej - na razie to on Ciebie pobił w ilości błędów - to było chyba to auto - nie pamiętam, bo już się gubię.

W każdym bądź razie było 15 błędów w silniku :polew:

Opublikowano

Poź, automaty tez upalasz? :chytry:

Opublikowano

Poź, automaty tez upalasz? :chytry:

Flaj jedyne czego nie upalam to AVANTY :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Flaj jedyne czego nie upalam to AVANTY :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Boisz się ??? Chicken chicken ... :polew:

Poza tym avanty nie są do upalania ... one mają swoją klasę, a nie jak te paździochowate sedany ... :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.