Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja ma poświątecznego lenia

miłego spocika :wink4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja ma poświątecznego lenia

miłego spocika :wink4:

a to nie ładnie :tongue4:

Opublikowano

Dadzą rade bez nas Żółwiku.

Adaho, nastepno razo :tongue4:

Opublikowano

Wkurfffffia mnie czerwone info o wyborze kraju .... zmazać mi je bo wezmę korektor i sam sobie poradzę :disgust:

Opublikowano

Wkurfffffia mnie czerwone info o wyborze kraju .... zmazać mi je bo wezmę korektor i sam sobie poradzę :disgust:

Horni!!! wszelki duch....

gdzieś Ty się podziewał paździeżaku :polew:??

Opublikowano

wypoczwam sobie i wali mnie to :kox: :kox: luz bluz i dziwki i kox

Opublikowano

No to na spocie mimo zapowiedzi że nie bede, byłem, dzieki chłopakom klocki dopaliłem :> i jest gitara.

Adamooo sklerotyku!!! :bicz:

Lukasa znowu nie było ;( , rormalnie już zaczynam tęsknić za naszym wodzem.

ŁukaszR sorki,że Cię wykorzystałem :tongue4: to naprawde przypadek z tym kolegą

Opublikowano

chopie next time :decayed: nie zapomne na 100% :rolleyes:

Opublikowano

Lukasa znowu nie było ;( , rormalnie już zaczynam tęsknić za naszym wodzem.

Ale jaki zaszczyt nas kopnął - Adaś był :polew:

ŁukaszR sorki,że Cię wykorzystałem :tongue4: to naprawde przypadek z tym kolegą

Nie wiem czemu, ale od współpracy i tego wykorzystywania mnie jakoś d... boli :polew: :polew: :polew:

A poza tym to wszyscy mnie tak wykorzystują, a dzisiaj to już w ogóle :gwizdanie:

Opublikowano

Dadzą rade bez nas Żółwiku.

Adaho, nastepno razo :tongue4:

a jednak sie dało .... spać nie mogłem :kox: kaaaarwa musze mieć taki samolot :th: :th:

Opublikowano

Panie i Panowie,

baardzo, baardzo dziękuję za pomoc i czas poświęcony na spocie!

Żarówka świeci, a ze zVAGowanym silnikiem jakoś z bardziej lekkim sercem wracałem do domu ;)

Jeszcze raz dziękuję

Opublikowano

Panie i Panowie,

baardzo, baardzo dziękuję za pomoc i czas poświęcony na spocie!

Żarówka świeci, a ze zVAGowanym silnikiem jakoś z bardziej lekkim sercem wracałem do domu ;)

Jeszcze raz dziękuję

:wink4: wpadaj częściej - musimy jeszcze tego Twojego RNSa ożywić :th:

Opublikowano

:wink4: wpadaj częściej - musimy jeszcze tego Twojego RNSa ożywić :th:

Adaś, a u Ciebie ta płytka działa tak ???

Jeżeli tak to coś mi się wydaje, że Andrzej powinieneś kupić sobie w markecie płytkę czyszczącą laser i wyczyścić, bo raczej na 100% będzie to zabrudzenie optyki. Przeczyścisz i pewnie będzie czytać.

Opublikowano
:) dokładnie to samo koledze powiedziałem :)
Opublikowano

:wink4: wpadaj częściej - musimy jeszcze tego Twojego RNSa ożywić :th:

Adaś, a u Ciebie ta płytka działa tak ???

Jeżeli tak to coś mi się wydaje, że Andrzej powinieneś kupić sobie w markecie płytkę czyszczącą laser i wyczyścić, bo raczej na 100% będzie to zabrudzenie optyki. Przeczyścisz i pewnie będzie czytać.

tak jest - u mnie działała.

też tak myślę :th:

Opublikowano

ja chyba mam taka płytke :) to na nastepnego spota moge przywieśc :P

Opublikowano

łoniak też ma taka płytkę...tez miał przywieźć na spota... :gwizdanie:

Opublikowano

łoniak też ma taka płytkę...tez miał przywieźć na spota... :gwizdanie:

A Ty miałaś dzwonić ... :disgust:

Opublikowano

łoniak też ma taka płytkę...tez miał przywieźć na spota... :gwizdanie:

A Ty miałaś dzwonić ... :disgust:

Wiciu żebym nie wiem co robił...to naniuchałem się wczoraj wieczorem tabaki...z pół pudełka... na tyle za duzo, że do tej pory nic nie jadłem po spowiedzi... :slina: :slina: :sick3:

Opublikowano

łoniak też ma taka płytkę...tez miał przywieźć na spota... :gwizdanie:

ja chyba mam taka płytke :) to na nastepnego spota moge przywieśc :P

Będę wdzięczny.

O ile będę mógł przyjechać na spota bo do tej pory nie dostałem tych kwitów z Reichu a bez tego nie mogę zarejestrować i ubezpieczyć auta. Zaczyna mnie ta sytuacja drzaźnić i wqr***** :wallbash: Skończy mi się urlop i będę w wielkiej dooopie ....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.