Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

o pech :(

numer rejestracyjny masz tego kolesia ??

moze jakies kamery tam były czy cos :(

bo inaczej to bedzie ci cięzko :(

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kamery były ale ,,policjanci" nic nie mówią o tym drugim tak jak by go chcieli chronić tak to wygląda.

Opublikowano

Shit.. współczuję :(

Debile niestety poruszają sie po naszych drogach ... wypadało by kupić RAM'a z orurowaniem i na własną ręke wymierzać sprawiedliwość ! A o nastawieniu "policjantów" to szkoda gadać .. :evil:

Opublikowano

W Pruszkowie sporo kamer, więc dochodz swego i popraw te 90 metrów, bo chyba zero niechcący się tam znalazło :mysli:

Opublikowano

Bardzo duzo w sądzie może ci dać lakier drugiego samochodu na twoim samochodzie, policja powinna zrobić oględziny tego,

Opublikowano

A co myślicie co będzie z zawieszeniem jak koło stoi wykrzywione wiem że felgi mam do wyrzucenia ale co tam może siedzieć w zaiweszeniu??

Opublikowano

jeśli masz wykupione AC to idź to ubezpieczyciela niech zrobią oględziny..rób to ze swoich zniżek a później jak sprawca się znajdzie a myślę że znajdzie to sobie zrobią regres i nic nie stracisz..

Opublikowano

Tylko mnie ciekawią dwie rzeczy jak stoi krzywo koło to co może być rozwalone i druga sprawa co wyjdzie w tym sądzie grocik żeby mojej winy nie przyznali

Opublikowano

Będzie ktoś na jutrzejszym spocie ktoś z VAG'iem? Chciałbym zdiagnozować swój nowy zakup: http://www.a4-klub.pl/smf/audi_a4_b6/b6_bdh_szary_myszor_andyego-t28376.0.html

Z tego co wiem to 99,99 PLN netto i masz diagnostykę zrobioną.

Niektórzy robią promocje za 99,98 PLN netto, a Krzyniek nawet taniej, ale nie wiem czy warto iść po "taniości" :wink4:

Opublikowano

Koledzy mam ogromną proźbe czy dawało by rade żeby ktoś zabierał mnie na spoty bo jutro nie będe ale za tydzięń będe na 100% i chętnie bym się z kimś zabrał oczywiście za wache zwruce, da rade?

Opublikowano

Koledzy mam ogromną proźbe czy dawało by rade żeby ktoś zabierał mnie na spoty bo jutro nie będe ale za tydzięń będe na 100% i chętnie bym się z kimś zabrał oczywiście za wache zwruce, da rade?

Napisz jeszcze skąd dokładnie trzeba by Ciebie zabrać.

Pozwolę się wypowiedzieć za wszystkich "naszych" - z tą "wachą" to nie przesadzaj ... :bicz3:

Opublikowano

Będzie ktoś na jutrzejszym spocie ktoś z VAG'iem? Chciałbym zdiagnozować swój nowy zakup: http://www.a4-klub.pl/smf/audi_a4_b6/b6_bdh_szary_myszor_andyego-t28376.0.html

Z tego co wiem to 99,99 PLN netto i masz diagnostykę zrobioną.

Niektórzy robią promocje za 99,98 PLN netto, a Krzyniek nawet taniej, ale nie wiem czy warto iść po "taniości" :wink4:

było taniej przed świętami taka "świąteczna promocja" a teraz to norma, jest minimum jak lukaszr napisał, taniej się nie da - to i tak po kosztach :tongue4:

Opublikowano

Norbi robie logi za darmo :)

Opublikowano

Norbi robie logi za darmo :)

Już teraz podobno też się wycwanił i bierze 109,99 PLN netto :tongue4::wink4:

Opublikowano

Norbi robie logi za darmo :)

Już teraz podobno też się wycwanił i bierze 109,99 PLN netto :tongue4::wink4:

darmo to można zapuszczać sondę...pannom :naughty:

warunek żeby były ładne :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

Norbi robie logi za darmo :)

Już teraz podobno też się wycwanił i bierze 109,99 PLN netto :tongue4::wink4:

darmo to można zapuszczać sondę...pannom :naughty:

warunek żeby były ładne :gwizdanie: :polew:

Ooo taaaa, no albo za 3 stówy nie Poziu :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Norbi robie logi za darmo :)

Już teraz podobno też się wycwanił i bierze 109,99 PLN netto :tongue4::wink4:

darmo to można zapuszczać sondę...pannom :naughty:

warunek żeby były ładne :gwizdanie: :polew:

Ooo taaaa, no albo za 3 stówy nie Poziu :polew: :polew: :polew: :polew:

tia, młodzi gratis :tongue4:

Kupie Toyotę Rav4 II D4D dla mamuski. Kto ma cos na oku dawajcie znać :th:

Opublikowano

darmo to można zapuszczać sondę...pannom :naughty:

warunek żeby były ładne :gwizdanie: :polew:

o, to ja sie pisze :wink4:

tylko rzeczywiscie jest warunek, zeby to nie byla wąsata baba z chrustem na plecach :wink4:

to kiedy i gdzie to sondowanie? he?

Opublikowano

Dobra, o cenie już pisaliście

Ale nie zwykłem płacić w ciemno. Jeśli się diagnosta dobrze się spisze to będziemy rozmawiać o płaceniu. Ale jak jakiś amator ... :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.