Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!


szafa

Rekomendowane odpowiedzi

Ten co te koła zmienia :Pjak skarpetki :)...

Skarpetki rzadziej zmienia :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie koła które były wcześniej ?? :D czy ty 2 komplety masz :P :P

Poszły w świat:wink: zresztą na te już też mam kupca i w przyszłym tyg. się ich pozbywam :wink: i szukam jakiś 3tlg w 18, najlepiej artec turbo:kox:

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/s720x720/548848_377955648930480_411615865_n.jpg

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/s720x720/8070_377955735597138_1657802697_n.jpg

masz jakies gumy w sprezynach czy moze tak twarde amory, bo nie wierze ze nie przyciera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie wlepy ?:whistling:

Wyszły z mody:wink: moze to i lepiej, dać jedną fajna zamiast 15 spotykanych na seryjnych golfach:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie koła które były wcześniej ?? :D czy ty 2 komplety masz :P :P

Poszły w świat:wink: zresztą na te już też mam kupca i w przyszłym tyg. się ich pozbywam :wink: i szukam jakiś 3tlg w 18, najlepiej artec turbo:kox:

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/s720x720/548848_377955648930480_411615865_n.jpg

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/s720x720/8070_377955735597138_1657802697_n.jpg

masz jakies gumy w sprezynach czy moze tak twarde amory, bo nie wierze ze nie przyciera

Mam wrzucone odboje z golfa po 2 szt :wink:

gdzie wlepy ?:whistling:

Wyszły z mody:wink: moze to i lepiej, dać jedną fajna zamiast 15 spotykanych na seryjnych golfach:kwasny:

Dokładnie, ma być simply clean:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrzucone odboje z golfa po 2 szt :wink:

poka jakie to i co jest beton??

Mrogal coś takiego jak te dłuższe, mam pocięte na kawałki i zakładam w razie potrzeby:naughty: Standard mam 2 odboje założone 2, jak pakuje komplet dokładam po jednym odboju:decayed: Jest sztywno ale nie ma źle, moim zdaniem idealnie:kox:

2345570992

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no teraz z tyłu jest szeeeeroooko :decayed: tylko klapę rezaj pod usa, bo z us blachą i euro klapą średniawka jest :wink:

jest wlasnei jak w ameryce, amerole jak robia? kupuja rarytasna europa klape i sadzaja swoja blache na odwrot niz my :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no teraz z tyłu jest szeeeeroooko :decayed: tylko klapę rezaj pod usa, bo z us blachą i euro klapą średniawka jest :wink:

jest wlasnei jak w ameryce, amerole jak robia? kupuja rarytasna europa klape i sadzaja swoja blache na odwrot niz my :decayed:

Dokładnie:decayed: NIc z tyłu nie kombinuje pasuje mi tak jak jest, może kiedyś wpadnie dokładka z parktronikiem i grubsze kolanka z wydechu a narazie przód będzie wygładzony i może zespawam dokładkę z zderzakiem i tyle:wink: W przyszłym tyg pokombinuje z negatywem na tyle i jak będzie dobrze koła zostaną, jak nie to zabierze je znajomy i szukam artec-ów:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no teraz z tyłu jest szeeeeroooko :decayed: tylko klapę rezaj pod usa, bo z us blachą i euro klapą średniawka jest :wink:

jest wlasnei jak w ameryce, amerole jak robia? kupuja rarytasna europa klape i sadzaja swoja blache na odwrot niz my :decayed:

Dokładnie:decayed: NIc z tyłu nie kombinuje pasuje mi tak jak jest, może kiedyś wpadnie dokładka z parktronikiem i grubsze kolanka z wydechu a narazie przód będzie wygładzony i może zespawam dokładkę z zderzakiem i tyle:wink: W przyszłym tyg pokombinuje z negatywem na tyle i jak będzie dobrze koła zostaną, jak nie to zabierze je znajomy i szukam artec-ów:naughty:

134339IMG46512vi.jpg

nie ogarniam tego stylu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Ty wolisz ogarnąć us klapę a ja na Twoim miejscu wolałbym kupić niższe opony i odpowiednio posadzić auto by wyglądało:decayed: każdy ma inne zboczenia:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Ty wolisz ogarnąć us klapę a ja na Twoim miejscu wolałbym kupić niższe opony i odpowiednio posadzić auto by wyglądało:decayed: każdy ma inne zboczenia:wink:

takie cuda dopiero na kolejny sezon, chyba że w tym roku jeszcze trafię szóstkę w totka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie koła które były wcześniej ?? :D czy ty 2 komplety masz :P :P

Poszły w świat:wink: zresztą na te już też mam kupca i w przyszłym tyg. się ich pozbywam :wink: i szukam jakiś 3tlg w 18, najlepiej artec turbo:kox:

daj info na PW za ile opylasz

a co do artec'ow to ja ich szukam już od kilku miesięcy bo takie sobie wymarzyłem jako następne:decayed:

ps: zostało ci coś w domu tej czerwonej folii na lampy? jeśłi tak to chętnie bym odkupił:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra odświeżę troche temat, znalazłem kilka fotek z Raceism Event:wink:

raceism3.jpg

img0727copy.jpg

img0707copy.jpg

24377543006350702425816.jpg

19482237795276893076820.jpg

Później był mały unfall przy powrocie i skończyło się to tak:facepalm:

20120625152934.jpg

Przy spotkaniu z niedużym garbem na ulicy poddała się miska, na szczęście stało się to już 50m od domu:whistling: Udało się całkiem szybko kupić miskę od kolegi DudsA4, nowy olej od Dzika i auto znów zaczęło połykać kilometry:kox: A teraz zapowiedź sesji jaka odbyła się wczoraj niedaleko mnie, reszta fotek wkrótce:wink:

rig-1-full-m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szafa przy obecnym setupie jak załadujesz komplet ludzi na tył to obciera Ci? Da rade w ogóle przy obciazeniu szybko jeżdzić:eusathink:

Fotki miazga, dawaj cos w kalendarz:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szafa przy obecnym setupie jak załadujesz komplet ludzi na tył to obciera Ci? Da rade w ogóle przy obciazeniu szybko jeżdzić:eusathink:

Fotki miazga, dawaj cos w kalendarz:kox:

Kowi czasami się zdarzy że wsiądą na pokład 4 osoby i da rade jechać ale przyciera:kox: Ale najczęściej jeżdżę sam lub z moją 2 połówką i tylko czasami przytrze na jakiś hopach:decayed: za***rdalać da rade ale wtedy trzeba mieć wzmożoną uwagę na ulicę czy jakiś garb nie wyrasta przed autem:decayed: A do kalendarza wyślę na wrzesień czy październik bo wcześniej nie mogę:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...