Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!


szafa

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety, jedyne foty od d*py strony jakie mam to były już w tym wątku, tak centralnie nie mam:kwasny:

24377543006350702425816.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnął byś pierwszy wątek, bo auto kilka transformacji już przeszło :decayed: RH, Roti, teraz OZy :kox:

1.Jesli to domnie to ogarnalem lecialem od poczatku.

2.W dziale poka swoje fele tez kolega zaprezentowal dotychczasowe alusy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietny ten furacz.

Tak sie napalilem ze zaczołem juz alumow szukac :slina:

Dzięki :) Teraz jest dobry czas na szukanie bo większość zmienia felgi po sezonie, także pwoodzenia:wink:

Ogarnął byś pierwszy wątek, bo auto kilka transformacji już przeszło :decayed: RH, Roti, teraz OZy :kox:

Spoko Junior ogarnie się :decayed: Może dziś wieczorem znajdę chwile i się pobawie:wink: A w krótce kolejne zmiany i kolejne koło wyląduje na aucie:naughty: Ale narazie nie zapeszam:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elegancko :wink: napatrzyłem się u Ciebie i u mnie też będą zmiany. Uznałem że profil 40 jest NIEDOPUSZCZALNY :grin:

jeszcze zmienisz zdanie:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe spoko na wiosne będzie sesja i wymienie wszystkie mody jakie przez zime doszły:decayed: Narazie moge napisać że elementy obszyte przez Twoje zwinne rączki są naprawdę świetne:slina: Myślałem że po montażu nikt nie zauważy drobnej zmiany a tu od razu po wejściu zachwalają :kox: Dzięki Ragga za wspaniałą robotę:wink: Mam nadzieję że za jakiś czas uda mi się Ciebie jeszcze nakłonić na dekory w skórze:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego SZAFA szukam teraz taki alu jak miales na poczatku zw3 i powiedz mi jakie parametry najlepsze do avanta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwinne rączki ma co?? :naughty::naughty:

Przyjedź do Bukowiny to Ci tymi zwinnymi rączkami ucho wykręcę :grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego SZAFA szukam teraz taki alu jak miales na poczatku zw3 i powiedz mi jakie parametry najlepsze do avanta

Wiem kto takie sprzedaje:decayed: Mam na sprzedaż zestaw 8.5j i 9j + dystanse + śruby:wink:

---------- Post dopisany at 12:43 ---------- Poprzedni post napisany at 12:41 ----------

Zwinne rączki ma co?? :naughty::naughty:

Przyjedź do Bukowiny to Ci tymi zwinnymi rączkami ucho wykręcę :grin::decayed:

A jak gałe (biegów) zrobi tymi rączkami to już w ogóle raj:decayed::decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak gałe (biegów) zrobi tymi rączkami to już w ogóle raj:decayed::decayed::decayed::decayed:

Czekaj..od dziś liczę Ci obszywanie w funtach brytyjskich :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwinne rączki ma co?? :naughty::naughty:

A jak gałe (biegów) zrobi tymi rączkami to już w ogóle raj:decayed::decayed::decayed::decayed:

Gałka w wykonaniu Ragi to poezja dla zmysłów:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurfa..muszę podnieść cenę na TE elementy to będzie mniejsza brecha :naughty::naughty: A jak komuś nie będzie pasować to se kupi "skórę na gałkę " na allegro :kox::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurfa..muszę podnieść cenę na TE elementy to będzie mniejsza brecha :naughty::naughty:

No no szanuj się Ragga, bo nie dość że gała dobrze zrobiona to za pół darmo:whistling::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...