Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!


szafa

Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczy, że mam satysfakcję iż dwieście razy na dzień dotykacie mojej skóry..

na gałce :grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurfa..muszę podnieść cenę na TE elementy to będzie mniejsza brecha :naughty::naughty:

No no szanuj się Ragga, bo nie dość że gała dobrze zrobiona to za pół darmo:whistling::decayed:

:polew::polew::polew::polew:

"Jak Ci Raguś zrobi gałe, to nie ma chu*a we wsi":grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Junior na razie cisza przed burzą:wink: Czekam aż mrozy odpuszczą, i aż znajomy mi koła skończy:whistling: Wtedy od Mrogala pożyczam maszynkę do nadkoli i auto idzie do lakiernika bo ta zima była wyjątkowo pechowa dla mnie i auta:thumbdown: Jak dostane koła to się pochwale moimi customami:naughty: A tak z nowości to dzięki uprzejmości Arka, nabyłem grill s4 :kox: A tak doszedł zderzak z spryskami, podsufitka s4 i pare el. eksploatacyjnych:wink:

---------- Post dopisany 22-04-2013 at 19:02 ---------- Poprzedni post napisany 24-03-2013 at 14:31 ----------

Dobra Panowie czas uchylić rąbka tajemnicy 8-) Po wielu godzinach i dniach spędzony na rozmowie z Karolem aka "Dzidzius", stwierdziliśmy że bierze na warsztat moje poprzednie koła oz mito i będzie działać :twisted: Plan był taki,że koła zostaną 2tlg i dorobimy tylko rotor, pierwszym pomysłem było żeby rotor zrobić z oryginalnych felg jakie wychodziły na modelu audi a8, niestety konstrukcja felgi uniemożliwiła przeróbkę, później Karol zaproponował by wziąć na warsztat felgę z Chryslera Vision-a która nadawała się do tej przeróbki idealnie! Dużo nie myśląc znalazłem jeden komplet na allegro szybki tel. i za 2 dni felgi były u mnie, później to już wszystko poszło z górki, na koniec kolor na rotory został dobrany z oryginalnych bbs e-50 od Karola :twisted: A efekt widać poniżej, ja się jaram jak małe dziecko :lol: 8-) Jeszcze raz Karol dzięki za poświęcony czas a Radkowi aka "Dambala" za dostarczenie felg, dzięki :!:

Felga na rotor:

dsc4508ab.jpg

Pierwsze cięcia i przymiarki:

chrys2.jpg

Pierwsze przebiśniegi

zdjecie52.jpg

zdjecie1fdssd.jpg

zdjecie51.jpg

A tu już z oponami

IMG_20130422_164854.jpg

IMG_20130422_164906.jpg

IMG_20130422_164916.jpg

Fot z przymiarki nie będzie bo nie wyszły, w każdym razie przód siądzie na dystansie 15mm i wystaje równo z tyłem, myślę po weekendzie majowym pokaże coś więcej ;) Można hejtować hehe! Pozdroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox::kox: tą felgą zamieciesz fora :kox:rotiform sie chowa:decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety aż taki pomysłowy nie jestem, wszystko zasługa Dzidziusia:naughty: Ja teraz muszę ogarnąć auto po zimie bo 3 razy dostała w przód, fakt że lekko ale jakieś zadrapania pozostały :facepalm::kwasny: I wtedy porobi się jakieś fotki, na których będzie widać zajebistość tego koła:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracjan nie ukrywam że jest mi wstyd do Ciebie napisać byś przyjechał zobaczyć tak ujebane i poobijane auto:facepalm::grin: A nie miałem dziś za dużo czasu by go nawet opłukać:facepalm: Ale poprawie się, koła jeszcze w piwnicy, muszę domówić śruby pływające i oczyścić gwinta:wink: Ale najpierw rolka do poszerzenia i natychmiastowy wjazd do lakiernika :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5x114,5:wink: rozmiar 8.5j, 10j r18 z oponami 4x dunlop sp sport 215/35, et nie znane ale tył w granicach 25, przód z dystansem w okolicach 20:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracjan nie ukrywam że jest mi wstyd do Ciebie napisać byś przyjechał zobaczyć tak ujebane i poobijane auto:facepalm::grin: A nie miałem dziś za dużo czasu by go nawet opłukać:facepalm: Ale poprawie się, koła jeszcze w piwnicy, muszę domówić śruby pływające i oczyścić gwinta:wink: Ale najpierw rolka do poszerzenia i natychmiastowy wjazd do lakiernika :wink:

Oj tam, przymknąłbym oko :decayed: Czekam na wieści z "frontu" :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj mam maszynke do rolowania nadkoli od Mrogala, i jak mi dziś nic nie wyskoczy to po pracy planuje walke z spasowaniem, mam nadzieje że gwint puści po zimie:whistling: A w weekend majowy wleci podsufitka i grill s4 oraz lampy od Gwertego:kox: Potem oczekiwanie na lakiernika, chyba całe auto będzie malowane:facepalm: I dalej zastanawiam się czy spawać dokładki z zderzakiem :whistling: Konkretne foty będa dopiero w czerwcu:doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spawaj dokładki, dobry clean się zapowiada :decayed:

Mocno chodzi mi to po głowie ale w najbliższym czasie nie będzie progów i nie wiem czy nie bedzie to dziwnie wyglądać:whistling: Zresztą na czarnym to i tak pewnie większośc nie zauważy czy sa pospawane czy nie:grin: Trzeba pogadać z lakiernikiem ile sobie zażyczy za moje widzimisie, bo ostatnio popłynąlłem z kosztami, a w sierpniu weselicho:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spawaj jak jest okazja poxniej po weselu to zwolnisz z modami a tak teraz zrobisz co trzeba a progi z czasem sie znajda jak cos wychacze to ci podesle

wysłane snickersem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...