Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BPW] Mój Bączek :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, w końcu moje autko doczekało się prezentacji na tym forum. Autko dość bogato wyposażone więc modów też za wiele nie będzie. Autko w serii posiadało:

-bi-ksenon

-pakiet zewnętrzny s-line

-pakiet wewnętrzny s-line

-sportowe siedzenia

-kolorowy pełny fis i navi RNS plus

-czujniki parkowania tył

-lusterko ( te co samo się ściemnia :cool1: )

-tempomat

-itp

Mody jakie zrobiłem to:

-przyciemnienie szyb

-chip u aligatora (dyno soft) w Tychach

-hak :polew:

-tylne lampy led

W przyszłości:

-felgi 18 :decayed:

A teraz kilka fotek

ee2301370dea76b4med.jpg

801e87cf5668d541med.jpg

0a731187a244bee8med.jpg

203d2bf89baf9b25med.jpg

459f615821b46cf4med.jpg

6e62e01f91341e1dmed.jpg

Opublikowano

fajnie, że s-line z zewnątrz :good: bo wewnątrz to raczej nie... tylne lampy mi nie podchodzą i felunek (chyba, że to zimowy) ogólnie ładna

Opublikowano

Znaczki z klapy wek :wink4: i mi się podoba :good: .A ile ci Aligator wykrzesał z tego motoru :decayed:

Opublikowano

A ma listwy na drzwiach s-line bo nie bardzo widać?? :mysli:

Opublikowano

Fajne kosci na lusterku! :decayed:

Fajny kolorek! :good:

Rozumiem ze autko bedzie jeszcze dorezane? :cool1:

Opublikowano

Auto ma zewnętrzny S-line + pakiet sportowy... wówczas siedzenia sportowe ale brak detali i wykończenia S-line w środku.

Szerokości życzę... bardzo fajny kolorek do B7... i proponuje powrót do nieoklejonych świateł z tyłu.

Opublikowano

A ma listwy na drzwiach s-line bo nie bardzo widać?? :mysli:

No właśnie nie widać :gwizdanie:

Opublikowano

Ładna ale s-lina w środku trzeba dorezać, bo coś go nie widać:kox:. Do tego podstopnica, ładne nakładki na pedały, fotele też można ładniejsze założyć :gwizdanie:, no chyba, że te ci wystarczą.

ŁAdna baza, za wiele bym nie zmieniał, ale zawsze coś się znajdzie :mysli:

Opublikowano
  • Autor

A ma listwy na drzwiach s-line bo nie bardzo widać?? :mysli:

No właśnie nie widać :gwizdanie

Są listwy s-line :decayed:

Opublikowano

ile masz teraz mocy po programie?:)

a jak ze spalaniem po programie mniejsze?

Opublikowano
  • Autor

mocy mam 167KM i 380Nm różnicy na spalaniu nie odczułem żadnej autko jeździ o wiele lepiej niż wcześniej :decayed: Oczywiście program miał być lajtowy bo będę tym autem jak to moja żona mówi jeździł 15 lat :wink4:

Opublikowano

hehe... te 15 lat to rozumiem informacja dla Małżonki?? tak żeby ją uspokoić po tym jak budżet przy zakupie został przekroczony?? :kox::decayed:

Opublikowano

:kox: :kox:

bo jak np wirusowalem 3,0 to spalanie znacząco spadło:)

też właśnie chce jechać z moim 170 km by fajnie wyglądało;p

wrzuć wykresik pooglądamy:)

Opublikowano

tak spalanie spada... różnice sa znacze przy wysokich prędkościach szczególnie... sprawdzałem ostatnio u siebie i spalanie spadło z np około 7,2l/100 do 6,3 l/100km przy 140 km/h

Opublikowano
  • Autor

Tak szczerze powiedziawszy to nie interesuje mnie spalanie ile spali tyle trzeba wlać czy to 7,8 czy 10,0 czy 6,1 :decayed: a co do żony to za 5 lat trzeba będzie łagodnie dać do zrozumienia że to juz czas :decayed: ps: wykres wrzucę jak zrobię zdjęcie

  • 1 rok później...
Opublikowano

Przydałoby się odświeżyć i pochwalić się jakie zmiany nastąpiły i może zdjęcia wnętrza?

  • 1 rok później...
Opublikowano

Coś ucichło w temacie :)

  • 2 lata później...
Opublikowano
  • Autor

Odgrzeje kotleta bo mega dawno nie pisałem.

Trochę się zmieniło od ostatniego wpisu :decayed:

Wpadł fimc + cały dolot z nierdzewki, turbo brd na hamowni u Aligatora wypluło 200KM i 400Nm

Felgi 17 z oponami 215/50/17

Talerzyki z b5 żeby przód stał równo z tyłem

Wpadł też prezent na święta czyli obszyta kierownica gałka ręczny i mieszek

I na końcu małe sprostowanie mam pełen zewnętrzny sline wewnątrz pakiet sport kubełki itd

No i dvd w zagłówku wpadło dla młodego .

A teraz kilka zdjęć

cab46c737d537ed3.jpg

52f0c41f443c81b2.jpg

4f504d5f8b8183df.jpg

34ed7fa1cb4820fc.jpg

26defb82f1cdf262.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.