Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szczecin - 2 osoby zgineły , mam nadzieję że to nikt z klubu...


Gość Trzeniu

Rekomendowane odpowiedzi

Niezle niezle... widzialem dzis w TV. Zastanawia mnie jaka predkosc byla patrzac na to co zostalo z A4ki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezle niezle... widzialem dzis w TV. Zastanawia mnie jaka predkosc byla patrzac na to co zostalo z A4ki...

pewnie dużo, kiedyś wklejany był link do rs6 też rozpołowionego ale tam nikt nie zginął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezle niezle... widzialem dzis w TV. Zastanawia mnie jaka predkosc byla patrzac na to co zostalo z A4ki...

pewnie dużo, kiedyś wklejany był link do rs6 też rozpołowionego ale tam nikt nie zginął.

Wtedy w rs6 gość miał grubo ponad 200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejezdzalem tamtedy 2 godziny wczesniej, wracajac do domu, mieszkam okolo 400 metrow od tego miejsca. Nie wiem ile jechali ta :audi: ale tam jest przejazd kolejowy, szpital i szkola wiec nie powinni jechac szybciej niz 40-50 km/h, jednak chyba jechali o wiele szybciej. Tej :a4fan: raczej nie znam i nie kojarze aby jezdzil nia ktorys z klubowiczow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niemiło

ale nie rozumiem z tego artykułu ile osob tym samochodem jechało, jakis zginął, potem kierowca uciekł, zatrzymali go, umarł w szpitalu ale to chyba wczesniej :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musiał z Jagiellońskiej grzać ostro z górki i na zakręcie stracić panowanie albo gdzieś tuż przed bramą do szpitala ... swoją drogą to auto musiało być chyba z 2 zrobione ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niemiło

ale nie rozumiem z tego artykułu ile osob tym samochodem jechało, jakis zginął, potem kierowca uciekł, zatrzymali go, umarł w szpitalu ale to chyba wczesniej :mysli:

W wyniku wypadku 30-letni mężczyzna zmarł na miejscu. Drugi 38-letni pasażer zmarł po przewiezieniu do szpitala. Kierowca zbiegł z miejsca wypadku, jednak po krótkim czasie zatrzymano 38-letniego mężczyznę, który najprawdopodobniej był sprawcą tragedii. Był pijany miał 1,4 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

czyli wynika ze chyba jechało trzech panów audika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo smutne wydarzenie.

jednak moze warto wyciagnac wnioski. co bylo przyczyna tego wypadku. nie byl to przypadek. nawet gdyby byl to skladak to by sie tak nie rozlozyl przy 50 km/h

jezdzimy dobrymi autami, jednak praw fizyki sie nie oszuka. nie jestesmy w stanie wszystkiego przewidziec. na drodze nie jestesmy sami.

ofiar moglobybycc o wiele wiecej.

zanim ktos zacznie sie bawic w street racing niech mu sie przypomna te fotografie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był pijany miał 1,4 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

najgorsze w tym jest to ze zgineli pasażerowie a kierowcy nic sie nie stało!

widziałem kiedys BMW które wyglądało podobnie koles na zjezdzie z autostrady wpadł w poślizg i uderzył bokiem w słupek oddzielający pasy przy predkości ok 190km\h. wydaje mi sie ze za wolno to i oni nie jechali, chyba ze samochód to był "szczepan"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstepna szacowana predkosc to 170 km/h http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20080101/AKTUALNOSCI/532065643/0/REGION w miejscu gdzie naprawde nie powinno sie jechac nie szybciej niz 50km/h (szkola, szpital, przejazd kolejowy), poza tym skoro jechal od ul. Jagiellonskiej to mial ograniczenie do 40 km/h. Szkoda slow na taka bezmyslnosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka masakra, auto rozbite tak że aż sie wierzyć nie chce, no ale 170 km/h i 1,4 promila nie mogły dać innego rezultatu.

Nic i nikt nie zastąpi zdrowego rozsądku.

:drunk: nie jedź !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee 170km/h to chyba przesadzone bo wcześniej jest ostry podjazd pod górke no i chyba nie zdążył by na tak krótkim odcinku tyle wyciągnąć, chociaż wszystko możliwe... ale z drugiej strony jeżeli to prawda to brak słów by w biały dzień przy szpitalu, przed przejazdem kolejowym, na takiej wąskiej i niezbyt równej drodze jechać z taką prędkością...

tutaj jest troche fotek:

http://www.mmszczecin.pl/news/11733/Zgin%C4%99li+na+miejscu.html?category=pics

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był pijany miał 1,4 promila alkoholu w wydychanym powietrzu

Dla mnie ten fakt nie podlega dyskusji i kierowca powinien ponieść konsekwencje przewidziane prawem ... choć osobiście miałbym jeszcze chęć takiemu wpier...ić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...