Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wszystko o Pakietach S LINE S4


kaczekmaster

Rekomendowane odpowiedzi

Za tą cenę(1200zł) kupiłem kompletny przód S4 (kratki ,środkowy grill, górny grill, halogeny , belka , spryski :) czyli za 600zł będzie ciężko skompletować cały przód :cool1: a tył cena norma 600zł czy to taka okazja to wątpię :hi:

to znajdź przedni i tylni zderzak w tej cenie :gwizdanie:

Mówisz i masz :gwizdanie:

http://moto.allegro.pl/item796613637_audi_s4_8e_01_04_zderzak_przod.html

http://moto.allegro.pl/item791264616_audi_a4_s4_kombi_avant_8e9_zderzak_tyl_tylny.html

Ten tylni troszkę dotarty ale cena dobra. Była aukcja za 550zł ale widzę ze się skończyła.

komplet za tysiaka w stanie tragicznym :gwizdanie: no a przecież jest ich na pęczki i za 1200 to nie jest dobra cena :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przedni widze w stanie idealnym :naughty: fakt tył jest zdezelowany ale był ostatnio za 550zł :rolleyes: też idealny :) więc okazje są :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przedni widze w stanie idealnym :naughty: fakt tył jest zdezelowany ale był ostatnio za 550zł :rolleyes: też idealny :) więc okazje są :hi:

no ale prócz tego co pokazałes ( stan dramat tylniego ) to gdzie te okazje ?

Okazją jest samo to ze ktoś chce sprzedac zderzaki z S4 za rozsądne pieniadze ( czyli 1,2 tys ) :gwizdanie: ale widze ze nie zakumałes OCB :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przedni widze w stanie idealnym :naughty: fakt tył jest zdezelowany ale był ostatnio za 550zł :rolleyes: też idealny :) więc okazje są :hi:

no ale prócz tego co pokazałes ( stan dramat tylniego ) to gdzie te okazje ?

Okazją jest samo to ze ktoś chce sprzedac zderzaki z S4 za rozsądne pieniadze ( czyli 1,2 tys ) :gwizdanie: ale widze ze nie zakumałes OCB :wink4:

To chyba Ty masz problem za kumaniem OCB :decayed: jak pisze że był ostatnio tył idealny za 550zł i przód nadal jest za 600zł więc wychodzi Twoja rosądna cena 1200zł :rolleyes: nawet 1150 zł :naughty:

I był nawet za 400zł http://www.allegro.pl/item767501184_zderzak_audi_a4_8e_s4.html :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba Ty masz problem za kumaniem OCB :decayed: jak pisze że był ostatnio tył idealny za 550zł i przód nadal jest za 600zł więc wychodzi Twoja rosądna cena 1200zł :rolleyes: nawet 1150 zł :naughty:

Przeczytaj sobie jeszcze raz to co napisałes i calą rozmowę bo chyba Ci sie coś pomyliło...............

A problem dobrze wiemy że masz Ty :cool1: i hamuj bajere następnym razem :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny. Pogryźcie sie na PW, a tutaj proszę merytorycznie o pakietach S4 - S Line :hi:

tutaj to trzeb zarobić porządek bo zrobił się totalny burdelik i nie wiadomo już ocb :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny. Pogryźcie sie na PW, a tutaj proszę merytorycznie o pakietach S4 - S Line :hi:

tutaj to trzeb zarobić porządek bo zrobił się totalny burdelik i nie wiadomo już ocb :decayed:

Ciekawe, gdzie są "zieloni" :gwizdanie:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny. Pogryźcie sie na PW, a tutaj proszę merytorycznie o pakietach S4 - S Line :hi:

tutaj to trzeb zarobić porządek bo zrobił się totalny burdelik i nie wiadomo już ocb :decayed:

dokładnie - bo bez sensu żebym zupełnie ZAMYKAŁ :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba Ty masz problem za kumaniem OCB :decayed: jak pisze że był ostatnio tył idealny za 550zł i przód nadal jest za 600zł więc wychodzi Twoja rosądna cena 1200zł :rolleyes: nawet 1150 zł :naughty:

Przeczytaj sobie jeszcze raz to co napisałes i calą rozmowę bo chyba Ci sie coś pomyliło...............

A problem dobrze wiemy że masz Ty :cool1: i hamuj bajere następnym razem :evil:

Nie robię bajery tylko przedstawiam fakty z aukcji :naughty: (misiu :decayed: )

sorry za OT.

(nie mam żadnego problemu )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie mam propozycję ponieważ wiele osób reza u siebie pakiet s-line często szukają o tym informacji. Jak łatwo zauważyć większość topiców o tym jest zaśmiecona OT ma niewspółmiernie wiele stron w stosunku do treści. Może by zrobić jakiś jeden czysty przyklejony temat, gdzie zawierały by się podstawowe dane; co gdzie pasuje jakie są numery ET'ki listew dokładek itp. zawrzeć tam montaż (są tutoriale) było by to niezmiernie pomocne. Można podzielić na B6 i B7. Czy ktoś myśli podobnie? może ktoś jest chętny kto się tym zajmował (rezał u siebie)?

sorry za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie mam propozycję ponieważ wiele osób reza u siebie pakiet s-line często szukają o tym informacji. Jak łatwo zauważyć większość topiców o tym jest zaśmiecona OT ma niewspółmiernie wiele stron w stosunku do treści. Może by zrobić jakiś jeden czysty przyklejony temat, gdzie zawierały by się podstawowe dane; co gdzie pasuje jakie są numery ET'ki listew dokładek itp. zawrzeć tam montaż (są tutoriale) było by to niezmiernie pomocne. Można podzielić na B6 i B7. Czy ktoś myśli podobnie? może ktoś jest chętny kto się tym zajmował (rezał u siebie)?

sorry za OT

dla mnie bomba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie mam propozycję ponieważ wiele osób reza u siebie pakiet s-line często szukają o tym informacji. Jak łatwo zauważyć większość topiców o tym jest zaśmiecona OT ma niewspółmiernie wiele stron w stosunku do treści. Może by zrobić jakiś jeden czysty przyklejony temat, gdzie zawierały by się podstawowe dane; co gdzie pasuje jakie są numery ET'ki listew dokładek itp. zawrzeć tam montaż (są tutoriale) było by to niezmiernie pomocne. Można podzielić na B6 i B7. Czy ktoś myśli podobnie? może ktoś jest chętny kto się tym zajmował (rezał u siebie)?

sorry za OT

dla mnie bomba :)

tez jestem za tym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to może zaczniemy?

podawajmy tu podstawowe dane nr et a później zbierzemy to do jednego wątku

chyba, że zaczniemy nowy wątek?

na początek może podam kilka numerów ET do B7

części zderzaka

8E0 807 105 F nakładka zderzaka s-line ze spryskami, bez pdc

8E0 807 681 F 01C kratka wlotu powietrza strona lewa

8E0 807 682 F 01C kratka wlotu powietrza strona prawa

8E0 853 651 M 1QP grill szary

8E0 853 651 M VMZ grill czarny

8E0-955-101-E sprysk lewy

8E0-955-102-F sprysk prawy

8E0 807 110 B dokłdka przód

8E0-807-682-C-01C kratka boczna(prawa)

8E0-807-681-C-01C kratka boczna(lewa)

8E9 807 521 G dokładka tył

Listwy boczne:

8E0 853 969 D (lewy tył)

8E0 853 970 D (prawy tył)

8E0 853 960 C (prawy przód)

8E0 853 959 C (lewy przód)

Spojler klapy:

8E9 827 933 C

Grill:

8E0 807 647 B 3SR

listwa s-line zderzaka tylnego (

8E0 807 521 B

8E0 807 521 H podwujny diesel

8E0 807 521 M

tutorial jak zdjąć zderzak http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=234131 (znaleziony w którymś wątku malika)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówicie i macie :gwizdanie: ( juz jakiś czas temu mialem sie tym zajac ale brakowało czasu ) jesli macie jakies spostrzezenia to piszcie do mnie pw

http://www.a4-klub.pl/smf/stylizacja_i_tuning_optyczny/all_b7_pakiet_zewnetrzny_sline-t102217.0.html;msg1174939

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówicie i macie :gwizdanie: ( juz jakiś czas temu mialem sie tym zajac ale brakowało czasu ) jesli macie jakies spostrzezenia to piszcie do mnie pw

http://www.a4-klub.pl/smf/stylizacja_i_tuning_optyczny/all_b7_pakiet_zewnetrzny_sline-t102217.0.html;msg1174939

Cuber super! :good:

teraz można by tam dopisać co i jak zmieniać jakieś tutoriale, co pasuję P&P itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówicie i macie :gwizdanie: ( juz jakiś czas temu mialem sie tym zajac ale brakowało czasu ) jesli macie jakies spostrzezenia to piszcie do mnie pw

http://www.a4-klub.pl/smf/stylizacja_i_tuning_optyczny/all_b7_pakiet_zewnetrzny_sline-t102217.0.html;msg1174939

Cuber super! :good:

teraz można by tam dopisać co i jak zmieniać jakieś tutoriale, co pasuję P&P itd

+ jakiś tutorial z rzeczy do rezania - np montaż przedniej dokładki S-Line do górnej serii. Nie oparty na audizine, ale fizyczny, jak już ktoś zrobił - rozwiązania, mocowania itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...