Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wszystko o Pakietach S LINE S4


kaczekmaster

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję szybką odpowiedź , czy s-line z 2004 roku może być z fotelami w półskórach speed czy tylko sportowe z materiału już były ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy potrzebuje informacji ile mniej wiecej potrzeba pln na zewnetrzny pakies s-line ;) chcialbym wiedziec ile pieniazkow trzeba uzbierac ;) a ze jestem lajkiem w te klocki to pytam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przód zależy czy wszystko na gotowca to pewnie koło 1500, jakieś dokładanie dołu + kratka z a6 to pewnie mniej

tył jest zazwyczaj duzo tańszy chyba koło 500? (ale też pewnie do 1.8 ciezej i moze troche wiecej kosztować przez dokladke na 2 rury)

listwy licz od 500-700

wiec koło 3k musisz liczyć pewnie jako taki maks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladka na tyl zderzak mnie interesuje jedna ;) i jest jej zdj w dziale " moje Audi" w moim temacie heh ;)

Ok dzieki za info ;) mysle ze bardziej mi zalezy na zderzakach tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi akurat ms design się kompletnie nie podoba :P

Zapomniałem jeszcze o lotce na klape. Do sedana masz tansze akurat niż w przypadku avanta. Jeżeli podoba Ci się taki zderzak to powodzenia - sam mam czarne auto i nawet nie myśle o tyle z s-line bo go kompletnie nie widać ;)

Tak samo pewnie lepsze byłyby listwy na drzwi od S4 zamiast s-line... Ale to już koszta rosną :/

Plany są w głowie ale czy środki pozwolą kiedyś to się okaże :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie, ma ktoś może pakiet Caractere na swoim aucie? jak z trwałością jezeli tak? Pakiety od takich producentów sa porównywalne do ori części jeżeli chodzi o jakość?

Nowy jest bardzo drogi, porównując tą kasę do obecnej wartości rynkowej b6-ek. Ma może ktoś ostatecznie namiary na używany?

Pozdrawiam


Zdałem sobię sprawę że napisałem nie na temat do końca. Przepraszam z góry i proszę moderatorów o usunięcie mojego posta. Założę nowy temat związany z tym pakietem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy zderzaki z B6 S-line z parktronikiem pasują p&p do zwykłej B6 bez pakietu S-line zewnętrznego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy zderzaki z B6 S-line z parktronikiem pasują p&p do zwykłej B6 bez pakietu S-line zewnętrznego?

no przecież że pasują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany kochane, kratka halogenu do zderzaka s-line wystepuje w dwóch wariantach dziurkowana i zaslepiona. Pytanie czy wybór kratki ma znaczenie względem typu silnika ? Benzyna czy diesel, turbo lub quattro ? Czy wybór kratki to tylko kwestia gustu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie ma, np silnik BEX 1.8t ma dwa intercoolery z przodu i w takim układzie warto szukać nie zaślepionych (nie wiem czy któreś silniki jeszcze mają po dwa)

Reszta silników to kwestia gustu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie ma, np silnik BEX 1.8t ma dwa intercoolery z przodu i w takim układzie warto szukać nie zaślepionych (nie wiem czy któreś silniki jeszcze mają po dwa)

Reszta silników to kwestia gustu :)

Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałem się dowiedzieć czy moja b6 w sedanie ma jakiś pakiet s-line ,jest to rok 2001, siedzenia z el lędźwiami i podgrzewane, 3-ramienna kierownica, gałka kierownica oraz ręczny skóra, lampka ambiente, domykanie szyb, oświetlenie pod siedzeniami ,czerwone lampki drzwi, zawieszenie 1BE ,dokładki kolor. Ciekawi mnie to czy może to być jakikolwiek sline

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany kochane, kratka halogenu do zderzaka s-line wystepuje w dwóch wariantach dziurkowana i zaslepiona. Pytanie czy wybór kratki ma znaczenie względem typu silnika ? Benzyna czy diesel, turbo lub quattro ? Czy wybór kratki to tylko kwestia gustu ?

Zaslepione idą do Quattro a dziurkowane do FWD ))) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany kochane, kratka halogenu do zderzaka s-line wystepuje w dwóch wariantach dziurkowana i zaslepiona. Pytanie czy wybór kratki ma znaczenie względem typu silnika ? Benzyna czy diesel, turbo lub quattro ? Czy wybór kratki to tylko kwestia gustu ?

Zaslepione idą do Quattro a dziurkowane do FWD ))) :wink:

Frans jak się nie znasz to się nie udzielaj :P

Kolego wszystko zależy od tego ile masz intercoolerow :wink:

Jak dobrze kojarzę to bex ma dwa :eusathink: więc musisz mieć obie kratki dziurawe bo za halo są kierownicę powietrza do coolera :wink:

Edytowane przez ucho.77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany kochane, kratka halogenu do zderzaka s-line wystepuje w dwóch wariantach dziurkowana i zaslepiona. Pytanie czy wybór kratki ma znaczenie względem typu silnika ? Benzyna czy diesel, turbo lub quattro ? Czy wybór kratki to tylko kwestia gustu ?

Zaslepione idą do Quattro a dziurkowane do FWD ))) :wink:

Frans jak się nie znasz to się nie udzielaj :P

Kolego wszystko zależy od tego ile masz intercoolerow :wink:

Jak dobrze kojarzę to bex ma dwa :eusathink: więc musisz mieć obie kratki dziurawe bo za halo są kierownicę powietrza do coolera :wink:

W srode dzwoniłem do Aso odnośnie kratek zderzaka tak się za wiele nie dowiedziałem :grin: a co do kratek halogenów tak mi trotyl powiedział przez telefon :facepalm:

Sory za wprowadzenie w bład

pzdr

Edytowane przez franciszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...