Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wszystko o Pakietach S LINE S4


kaczekmaster

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie progów do sedana takich jak te: http://allegro.pl/audi-a4-8e0-05-08r-listwy-boczne-na-progi-i1328198025.html

mianowicie, czy są one plastikowe czy blaszane, bo zmieniam body na S-line i zastanawiam się czy kupić metalowe (o ile są) czy malować swoje plastiki. Co sądzicie?

1: to nie ma progów s-line są tylko listwy drzwiowe

2: twoje jak i te są z tworzywa, bardziej to guma niż plastik

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie progów do sedana takich jak te: http://allegro.pl/audi-a4-8e0-05-08r-listwy-boczne-na-progi-i1328198025.html

mianowicie, czy są one plastikowe czy blaszane, bo zmieniam body na S-line i zastanawiam się czy kupić metalowe (o ile są) czy malować swoje plastiki. Co sądzicie?

1: to nie ma progów s-line są tylko listwy drzwiowe

2: twoje jak i te są z tworzywa, bardziej to guma niż plastik

:decayed:

Czyli nie warto kupować innych i ich malować tylko zrobić swoje? Chcę mieć pewność czy są blaszane czy nie ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie warto kupować innych i ich malować tylko zrobić swoje? Chcę mieć pewność czy są blaszane czy nie ma?

no jak chcesz mieć 2 pary to możesz dokupić :kox:

ori progów audi był tylko 1 rodzaj. te które masz na aucie..

blaszanych nie ma, tylko pytanie po co ci takie? żeby korodowały i się krzywiły od uderzeń ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie warto kupować innych i ich malować tylko zrobić swoje? Chcę mieć pewność czy są blaszane czy nie ma?

no jak chcesz mieć 2 pary to możesz dokupić :kox:

ori progów audi był tylko 1 rodzaj. te które masz na aucie..

blaszanych nie ma, tylko pytanie po co ci takie? żeby korodowały i się krzywiły od uderzeń ?

Dobra, dzięki wuju, to właśnie chciałem wiedzieć. Lecę do lakiernika. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dzięki wuju, to właśnie chciałem wiedzieć. Lecę do lakiernika.

Jaki jest mw koszt takiego zabiegu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dzięki wuju, to właśnie chciałem wiedzieć. Lecę do lakiernika.

Jaki jest mw koszt takiego zabiegu??

pytaj u lakiernika w swoim mieście, bo każdy sobie liczy to inaczej, ale za oba wychodzi podobnie jak za element

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pytam o progi dookola plus zderzaki i wlasnie nie chce dac sie skroic a mw rozeznanie bym mial :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za wszystko zapłacę tysiaka, ale maluję tez spojler i wszystkie chromy na czarno.

Mam pytanie z innej beczki, bo okazało się, że zderzaki USA mają inne belki - masywniejsze i nie da się zamontować na nich zderzaków.

Stąd moje pytanie czy belka musi być konkretnie pod zderzak S-line czy wystarczy zwykła? Czy np. da się założyć zderzak S-line na belkę od zwykłego, chodzi mi zarówno o przód jak i tył. Chcę mieć pewność bo wszystko już pomalowane, a tu taki zonk. :wallbash: Dziś miałem odbierać auto! :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się dorzucę:

parę tygodni temu rozwaliłem swój przód S4 o śnieg. Podczas montażu nowego wyszła ciekawostka odnośnie zderzaka i belki.

Jakiś czas temu pisałem o różnicy między belkami S4 a normalną/s-line przy okazji pytania o montaż pdc:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=141438.msg1695124#msg1695124

w międzyczasie również kolega Virus01 pytał o tę różnicę.

No więc wyjaśniam skąd było (u mnie) zamieszanie.

Pierwszy zderzak (przód S4 - ten aktualnie uszkodzony) - zakupiłem z powypadkowej S4 sprowadzonej z USA. Zderzak kupiłem w komplecie tj. z belką, instalacją i kratami.

Wszystko idealnie podpasowało.

Drugi zderzak kupiłem goły tzw. skorupkę.

Podczas montażu należało przełożyć belkę z rozwalonego do nowego i tu pojawił się problem:

belka z pierwszego za cholerę nie pasowała to nowej skorupki.

Belka do zderzaka S4 USA:

usas4full.jpg

numer:

usas4no.jpg

Belka do zderzaka S4 EU:

eus4full.jpg

numer:

eus4no.jpg

Tyle z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam kilka pytań odnośnie zderzaków od eSki

1. czy kompletny zderzak przedni z belka podejdzie bez problemów

2. jak powinny iść przewody od spryskiwaczy , w belce czy tez nad / pod belka

3. czy jest możliwość zakupu samej dokładki zderzaka tył , tej czarnej

4. zmienialem teraz błotniki i dopiero po czasie zauważyłem ze otwory mocujące są owalne , czy mogę użyć starych plastikowych klipsów , czy musze kupić nowe ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad.1 Tak :decayed:

Ad. 2 w belce od wewnatrz :decayed:

Ad. 3 Tak :wink4:

Ad.4 Ktore blotniki zmieniles napisz dokladniej i cyknij fotke :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmienialem blotniki przod i gorne otwory sa owalne a dolny okragly,

odnosnie dokladki , chodzi mi o te czarna dokladke tzw dyfuzor do zderzaka tylnego do eSki , czy ten element mozna dokupic oddzielnie , jesli tak to mozna prosic o nr tej czesci?

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o klipsy tu mozna uzyc starych ( jak sa OK ) lub wymienic na nowe . Dokladka nie wystepuje jako osobno zderzak jest jako calosc :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec pozostaje kupic org dokladke od A6 C5 lub A4 B7 i rzezbic , chyba ze ktos wie jakie inne auta mialy dyfuzor na dwa wydechy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

Będę zmieniałe teraz zderzak ze zwykłego na S-Line oraz montował lotkę S-Line i w związku z tym mam kilka pytań. :naughty:

Po pierwsze. Czy jest możliwość przełożenia kratek ze zwykłego zderzaka do S-Line? Chyba nie... :no: :?: NIEWAŻNE! :wink4: :gwizdanie:

Po drugie. Z prawej strony nie ma chłodzenia - mówię o wlocie w kratce. Czy ta kratka jest cała zabudowana czy składa się z dwóch części?

Po trzecie. Ma ktoś rysunek poglądowy klapy (AVANT) od wewnątrz? Czy wszystkie klapy mają takie same otwory - bez względu czy S-Line czy non S-Line? Chcę założyć tą lotkę i nie wiem gdzie dokładnie wiercić otwory? Może ma ktoś taki rysunek gdzie dokładnie wiercić?

Z góry dzięki za odpowiedź.

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...