Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wszystko o Pakietach S LINE S4


kaczekmaster

Rekomendowane odpowiedzi

I jeszcze dwa czujniki się skapnęły :) Może chcesz sprzedać? :)

tak bede sprzedawal - zostawiam sobie chyba tylko dokladke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde dwa czujniki parkowania tez by mi sie przydaly bo mam dwa i dwie dziury :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm jezeli nie masz Avanta w tym samym kolorze i nie odebrales osobiscie to cena prawie jak w ASO. Ja ostatnio zalatwilem sobie w niemieckim ASO nowy dol i dostalem jeszcze 25 Euro upustu. Dla kazdego kto mieszka blisko granicy albo i w niemczech prosze bon o wartosci 25 Euro dla serwisu oraz czesci od 100 Euro. http://www.vorsprunghalten.de/gutschein.php pozdrawiam :hi:

No to żeś upolował ! Gratulacje :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena nie jest znowu mega bo halogeny można przełożyć ze swojego zderzaka :)

no jasne - chodzilo mi o to ze tak czy inaczej komplet halogenow mozesz sprzedac

Hmm jezeli nie masz Avanta w tym samym kolorze i nie odebrales osobiscie to cena prawie jak w ASO. Ja ostatnio zalatwilem sobie w niemieckim ASO nowy dol i dostalem jeszcze 25 Euro upustu. Dla kazdego kto mieszka blisko granicy albo i w niemczech prosze bon o wartosci 25 Euro dla serwisu oraz czesci od 100 Euro. http://www.vorsprunghalten.de/gutschein.php pozdrawiam :hi:

zdradz ile zaplaciles za dokladke bo moze nie potrzebnie tyle osob spi na allegro :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś ktoś pokazywał ten zderzak na forum.

Jak dla mnie to drogo bo kratki są pomalowane :thumbdown: trzeba by je malować na czarno a malowane to już nie to samo co ori plastik.

Ja za zderzak dałem 340zł a za dokładke 320zł czyli razem 660zł

Najdroższy w tym wszystkim jest gril którego tu niestety nie ma.

Reasumując lepiej kupić graty oddzielnie za te 660 czy też 700zł plus kratki w ASO za 95zł sztuka co daje nam 890zł a nie 1000zł plus przesyłka za ten z pomalowanymi kratkami.

No chyba, że za te pieniadze byłby z grilem to juz inna bajka :)

Mi kratki i gril kupił klubowicz Wąski za co jestem mu bardzo wdzieczny :notworthy: bo dzieki niemu zaoszczedziłem 150zł na tych plastikach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdradz ile zaplaciles za dokladke bo moze nie potrzebnie tyle osob spi na allegro :wink4:

dokladka kosztuje dokladnie 163 Euro, wydrukujesz i oddajesz przy zakupie ten "swistek promocyjny" i odciagaja ci 25 Euro. Czyli suma sumarum 138 Euro ~ 560 zl. Polecam kazdemu kto mieszka blisko niemieckiej granicy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdradz ile zaplaciles za dokladke bo moze nie potrzebnie tyle osob spi na allegro :wink4:

dokladka kosztuje dokladnie 163 Euro, wydrukujesz i oddajesz przy zakupie ten "swistek promocyjny" i odciagaja ci 25 Euro. Czyli suma sumarum 138 Euro ~ 560 zl. Polecam kazdemu kto mieszka blisko niemieckiej granicy :)

to jak by dokupowal jeszcze pare pier**l gril kratki to nastepne 25euro w kieszeni :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to na moje to to tanio nie jest bo ja nową, funkiel nówkw nie smiganą miałem za 320zł :rolleyes: od naszego klubowicza, nie wiem gdzie skąd ja zapierdo*** ale mi to pasowało :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i upolowałem dokładkę a raczej kolega wroclaguna :notworthy:http://moto.allegro.pl/item987776646_spoiler_zderzaka_audi_a4_s4_8e0.html

montowaliście te dokładki do zwykłych zderzaków dozo rezania ma ktos jakies fotki ??

a i jak odstal sie komus gril i kratki do dajcie znac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i upolowałem dokładkę a raczej kolega wrclaguna :notworthy:http://moto.allegro.pl/item987776646_spoiler_zderzaka_audi_a4_s4_8e0.html

montowaliście te dokładki do zwykłych zderzaków dozo rezania ma ktos jakies fotki ??

a i jak odstal sie komus gril i kratki do dajcie znac :)

wrclaguna :wink4:

a kratki i atrapa pisz do Waskiego bo na Allegro ciezko znalezc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100zł to jak za darmo, widać, że kolesie ode mnie z miasta nie znaja sie na rzeczy bo gdyby wiedzieli, że to s-line i można sprzedac za 300zł to na 100% by tego nie puścili za 100zł :naughty: ale właśnie na takie okazje i pomyłki trzeba polować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

montowaliście te dokładki do zwykłych zderzaków dozo rezania ma ktos jakies fotki ??

tak tydzień temu :tongue4: masz na 2 stronie tego wątku post malika i tam jest link z audizine jak to dociąć :cool1:

tak wiem o tym poscie i audizine tylko chcialem wiedziec jak wam poszlo. sam montowales to wuju?

ja juz mialem na dniach kliknac na ten za 300zl a tu sie trafilo :kox:

dobrze ze nie wszyscy znaja sie na cenach ale z drugiej strony to oni to maja za grosze

sam pracowalem kolo 2lat na szrocie w niemcowni byly to lata 90 sami za" marke" sprzedawalem reklamowke czesci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100zł to jak za darmo, widać, że kolesie ode mnie z miasta nie znaja sie na rzeczy bo gdyby wiedzieli, że to s-line i można sprzedac za 300zł to na 100% by tego nie puścili za 100zł :naughty: ale właśnie na takie okazje i pomyłki trzeba polować :)

tylko dla osób spoza leszna jeszcze 100 zł przesyłki w tej aukcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę miał na sprzedaż kompletny zderzak s line bez grilli i bez sprysków. 550zł + przesyłka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wiem o tym poscie i audizine tylko chcialem wiedziec jak wam poszlo. sam montowales to wuju?

tak sam, patrzyłem na zdjęcia i dociąłem tak samo.. przymocowanie też podobne :cool1:

bierzesz szlifierkę 30 minut i dokładka jest na miejscu :tongue4:

tylko ze starą dokładką trzeba się trochę naszarpać :disgust:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 10:20_________________________________________________a co do dokładki to swoją kupiłem od tego samego użytkownika i za tą samą cenę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoja dokladke tylu uszkodzilem, a znalazlem takie cos

dokladka.jpg

co to za dokladka, do B6 czy juz B7?

jak myslicie bedzie mi pasowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...