Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wszystko o Pakietach S LINE S4


kaczekmaster

Rekomendowane odpowiedzi

jestem z siebie dumny! haha obudzilem sie na kacu a tu bah! Dobrze, że jest z kratką środkową:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good:

po ile chodza kratki i gril do s-line na allegro ?

Grill górny to jest taki sam, dolny około 250zl ostatnio sprzedawał wrclaguna chyba, boczne to jakoś 75/strona ale w serwisie pytałem i są po 23 euro/sztuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje ze ten zderzak (górna częśc to seria) bo btakuje jednego plastiku który idzie przez całą długość zderzaka od środka. Chyba ktos rezał wcześniej ale mogę sie mylić :mysli:

Tutaj przykład s-line

http://moto.allegro.pl/item874038034_zderzak_przod_przedni_audi_a4_s_line_2001_2004.html

Władca_pierścieni wydaje mi sie czy te kratki są pomalowane pod kolor zderzaka?? :thumbdown:[br]Dopisany: 07 Luty 2010, 12:52_________________________________________________

:good:

po ile chodza kratki i gril do s-line na allegro ?

Gril dolny 455zł

kratki 96zł sztuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisze pawlo gora jest zwykla dol s-line tak ze zbyt dobrze nie ustrzeliles :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest dobrze spasowane to jest jakaś różnica?

nie i połowa , albo i większość tak ma s line zrobione na tym forum , wg mnie b, dobrze trafiłeś , bo duży + za ten środkowy gril

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest dobrze spasowane to jest jakaś różnica?

Nic sie nie dzieje, ze góra jest od zwykłego zderzaka, dużo forumowiczów tak ma i nie narzeka. Problem jest tylko z kratkami bo trzeba je tam konkretnie przymocować jakimiś opaskami bo zatrzaski nie pasują tak jak do ori zderzaka S-line.

Ja miałem rezać to wszystko ale po zastanowieniu stwierdziłem, ze lepiej kupić ori górną część i sie nie paprać tylko klik-klik i po sprawie :>

Cene i tak masz dobra bo za dolny gril w ASO musiałbyś dać 450zł a na allegro ciężko wyłapać. Tak więc rezanko cię omonie poniekąd i gril masz czyli duży plus ogólnie. Teraz tylko kratki i gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że mam grill hehe, na zdjęciu jest to chyba powinien być w zestawie... bo jak nie to :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że mam grill hehe, na zdjęciu jest to chyba powinien być w zestawie... bo jak nie to :wallbash:

No ja zanim bym kupił to bym sie upewnił :) nigdy nie kupuje w ciemno.

Jak nie bedzie grila to zakup jak najbardziej nieudany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak kupilem dokladke S line,na aukcji bylo zdjecie z kratkami pod halogeny.a w auckji nic nie bylo ze bez kratek... a facet mi wyslal bez kratek :wallbash: dzwonilem do niego a on mowi ze kratki juz sprzedal na innej aukcji,to by mogl debil napisac ze cena spoilera bez kratek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogł bym kogoś prosić o zdjęcie/zdjęcia halogenu z s4 b6 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co masz na mysli zadając to pytanie?? :mysli: Ma 2?? Co 2?? :)

Kolega pytał, czy sprzedający ma dwa takie same zderzaki. Na pierwszej aukcji kupił zderzak, który był na zdjęciu w drugiej aukcji :wink4: :wink4: :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa nie załapałem ze ta aukcja która pokazał nadal wisi na allegro, myslałem, ze pokazał tą aukcje z której kupił zderzak :)

Dzieki za sprostowanie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany bedzie tak: opkupicie sie nakladkami bo temat jest goracy na allegro pojawiaja sie 1/2 zderzaki s-... tygodniowo i cena sie trzyma temat ochlonie i znow beda inne ceny :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...