Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wszystko o Pakietach S LINE S4


kaczekmaster

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam przod S line a tyl Ms Design a boki beda s4 :gwizdanie: ogolnie bedzie taki troche mutant :naughty: wszystko po trochu no ale mi sie tak najbardziej podoba.a Ty Desinger masz listwy S4??? wedlug mnie S line za malo "odstaja" i nie robia takiego efektu jak S4.ja tez sie pochwale ale na wiosne bo teraz male kola(15) a gleba jest no i smiesznie to wyglada :thumbdown:

Tak mam S4, S-line to wg mnie lipa, szkoda kasy :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam przod S line a tyl Ms Design a boki beda s4 :gwizdanie: ogolnie bedzie taki troche mutant :naughty: wszystko po trochu no ale mi sie tak najbardziej podoba.a Ty Desinger masz listwy S4??? wedlug mnie S line za malo "odstaja" i nie robia takiego efektu jak S4.ja tez sie pochwale ale na wiosne bo teraz male kola(15) a gleba jest no i smiesznie to wyglada :thumbdown:

Tak mam S4, S-line to wg mnie lipa, szkoda kasy :tongue4:

Pitolisz Areczku :naughty:

Wszystko pasuje do określonego pakietu - S4 są owszem bardziej wyraziste, ale nie na darmo zestawy S-Line i S4 czymś się od siebie różnią. S-Line, to bardziej kosmetyka i dlatego listwy są delikatniejsze - pasujące idealnie do delikatnej linii spoilerków przedniego i tylnego. S4 to masiak charakteryzujący moc pod maską.

Wszystko jest kwestia gustu - ja mam założony S-Line pakiet i jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam przod S line a tyl Ms Design a boki beda s4 :gwizdanie: ogolnie bedzie taki troche mutant :naughty: wszystko po trochu no ale mi sie tak najbardziej podoba.a Ty Desinger masz listwy S4??? wedlug mnie S line za malo "odstaja" i nie robia takiego efektu jak S4.ja tez sie pochwale ale na wiosne bo teraz male kola(15) a gleba jest no i smiesznie to wyglada :thumbdown:

Tak mam S4, S-line to wg mnie lipa, szkoda kasy :tongue4:

Pitolisz Areczku :naughty:

Wszystko pasuje do określonego pakietu - S4 są owszem bardziej wyraziste, ale nie na darmo zestawy S-Line i S4 czymś się od siebie różnią. S-Line, to bardziej kosmetyka i dlatego listwy są delikatniejsze - pasujące idealnie do delikatnej linii spoilerków przedniego i tylnego. S4 to masiak charakteryzujący moc pod maską.

Wszystko jest kwestia gustu - ja mam założony S-Line pakiet i jestem zadowolony.

Dokładnie Mariuszku :) kwestia gustu i ja wyraziłem swój :tongue4: Wiadomo, że każdy będzie chwalił to co ma....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca, bo chciałem założyć właśnie listwy S4 i powiem szczerze, że czasem żałuję, że tego nie zrobiłem :kwasny: Ale za to jest prawie że ori S-Line :naughty::kox:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2010, 19:42_________________________________________________Apropo - listwy S4 są konkretne :good: żeby nie było, że jestem stronniczy :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam s line tylko dlatego, ze s4 nie widze wogole na allegro.

Jak tylko takie trafie od reki kupuje :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam s line tylko dlatego, ze s4 nie widze wogole na allegro.

Jak tylko takie trafie od reki kupuje :wink4:

W ASO dostępne od ręki :tongue4: Mi się nie chciało polować, bo towar zbyt chodliwy i małe prawdopodobieństwo że nikt przed Tobą ich nie kupi. Poza tym nie wiadomo w jakim stanie i czy nie malowane pod kolor, a ja chciałem koniecznie niemalowane i szybko :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam listwy s4 i poluje teraz na zderzak s-line jeden mi poszedl sprzed nosa w kolorze podobno bez rys i uszkodzen

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=888817588

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam listwy s4 i poluje teraz na zderzak s-line jeden mi poszedl sprzed nosa w kolorze podobno bez rys i uszkodzen

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=888817588

Ja ostatnio kupiłem na Allegro w przyzwoitym stanie za 870 zł z przesyłką - do malowania of course i bez atrapy i kratek ( te kupiłem w ASO ). Od piątku już na aucie :good: Polecam zmianę jak najszybciej, bo mimo że nie tania impreza to jest mega wypas :wink4:

Tym z linka też sie interesowałem ze względu na czarną atrapę, ale spryski go "zdyskfalifikowały". Jak masz spryski to uważam że cena jest dobra :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam spryski i chyba kupie sam spoiler :gwizdanie: plus gril i kratki w aso ale to pewno w maju jak bede w polsce bo mnie poczta za dozo skasuje :confused4:

Sam spojler niestety nie pasuje P&P :disgust: Trzeba rzeźbić :thumbdown: Jak lubisz się bawić to ok bo ja :no: i dlatego kupiłem cały zderzak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem tylko dokładke i pozostaje żeźba ale aż tak dużo z tym roboty nie ma skoro tyle ludzi się na to decyduje :) kratki będą zakupione w ASO ale przez kolege z forum bo ma o wiele tańsze.

Koniec lutego jak wlece na tydzień do PL to będę modził bo teraz jestem w UK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj to już tylko kwestia gustu-moim zdaniem czy pod listwy malowane czy pod czarne wszystkie dodatki ala progi i dokładki zderzaka powinny być pomalowane-bo to nie pasuje i giną na tle nawet na czarnym aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem tylko dokładke i pozostaje żeźba ale aż tak dużo z tym roboty nie ma skoro tyle ludzi się na to decyduje :) kratki będą zakupione w ASO ale przez kolege z forum bo ma o wiele tańsze.

Koniec lutego jak wlece na tydzień do PL to będę modził bo teraz jestem w UK.

Roboty dużo nie ma, ale później jest kombinowanie z wkrętami, żeby Ci się kratki i grill trzymały. Jak robisz rzeźbę, to niestety nie ma do czego się to wszystko trzymać. Pozostają albo wkręty, albo trytytki - co kto woli :>

Ja mam zrobiony z ori nakładki i szczerze powiedziawszy jak "połamię", to kupuję cały ori. koszt naprawdę podobny, a mniejsza kombinacja. Dla nie wtajemniczonych powiem, że na rzeźbnionym wszystko trzyma się bardzo ładnie i mocno - nie ma problemu, że coś może odpaść.

Dla przykładu koszty:

dokładka-250 pln

kratki ASO - ok 650 pln

malowanie + montaż - ok 300 pln

Sumarycznie - +/- ok 1200 pln

Za tą cenę wolałbym obecnie kupić cały ori zderzak S-Line z kratkami i go pomalować. Koszt bardzo podobny, ale nie ma frajdy z tego, że się coś samemu zrobiło :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takich cenach jak sie kupi to na pewno sie nie opłaca rezać :no:

ale jak sie trochę zakręcić :naughty:

dokładka 100

kratki około 320

malowanie 100

montowanie 5zł za wkręty i trytytki + kilka godzin pracy

no i z 100zł przesyłka jeszcze mnie wyszła/wyjdzie

625zł to już sie opłaca :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem Panowie gdzie wy malujecie auta ze piszecie malownie 300,malowanie 100 :gwizdanie: w jakis garazach? :mysli: w szczecinie konkretna lakiernia 500zl za element,kiedys robilem audi b5 po ukladzie za 200zl od elementu i teraz nie ale dziekuje.jak auto warte ok 40 tys zl to wole dac je w dobre miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem Panowie gdzie wy malujecie auta ze piszecie malownie 300,malowanie 100 :gwizdanie: w jakis garazach? :mysli: w szczecinie konkretna lakiernia 500zl za element,kiedys robilem audi b5 po ukladzie za 200zl od elementu i teraz nie ale dziekuje.jak auto warte ok 40 tys zl to wole dac je w dobre miejsce.

Dokładnie. Ja za malowanie zderzaka całego z demontażem starego i montażem nowego zapłaciłem u mojego mechanika 550 zł ( w proporcjach 350 malowanie i 200 montaż/demontaż ) + do tego 200 zł materiały, ale mam zrobiony naprawdę cacy. A używany zderzak kupiony na Allegro nie był idealny :confused4:

Swoją drogą to demontaż zderzaka i montaż nowego to jakaś masakra :shocked: Byłem przy całej operacji - bite 2,5 godziny naprawdę ciężkiej roboty... Myślałem że to 30 min i po sprawie. Także biorąc pod uwagę malowanie wiedzący o co chodzi mechanik ( taki jak mój :notworthy: ) powie jeszcze ze min 150-200 zł za demontaż/montaż i to będzie naprawdę tanio, bo mi za tyle to nie chciałoby się za to zabierać jak zobaczyłem ile przy tym roboty....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem Panowie gdzie wy malujecie auta ze piszecie malownie 300,malowanie 100 :gwizdanie: w jakis garazach? :mysli: w szczecinie konkretna lakiernia 500zl za element,kiedys robilem audi b5 po ukladzie za 200zl od elementu i teraz nie ale dziekuje.jak auto warte ok 40 tys zl to wole dac je w dobre miejsce.

Dokładnie. Ja za malowanie zderzaka całego z demontażem starego i montażem nowego zapłaciłem u mojego mechanika 550 zł ( w proporcjach 350 malowanie i 200 montaż/demontaż ) + do tego 200 zł materiały, ale mam zrobiony naprawdę cacy. A używany zderzak kupiony na Allegro nie był idealny :confused4:

Swoją drogą to demontaż zderzaka i montaż nowego to jakaś masakra :shocked: Byłem przy całej operacji - bite 2,5 godziny naprawdę ciężkiej roboty... Myślałem że to 30 min i po sprawie. Także biorąc pod uwagę malowanie wiedzący o co chodzi mechanik ( taki jak mój :notworthy: ) powie jeszcze ze min 150-200 zł za demontaż/montaż i to będzie naprawdę tanio, bo mi za tyle to nie chciałoby się za to zabierać jak zobaczyłem ile przy tym roboty....

Arek - z całym szacunkiem, ale kopnij swojego mechanika w dupsko, bo to jaką faja a nie znający się na rzeczy człowiek :wallbash: (powtórzę jeszcze raz BEZ URAZY).

Ja dałem 400 pln za malowanie przedniej i tylnej dokałdki S-Line oraz listew bocznych do kompletu :shocked: Ja kupowałem farbę do tego, więc dolicz 150pln. Za montaż wszystkiego oraz dopasowanie dokładki przedniej S-Line do seryjnej nakładki wziął ode mnie 100 pln, ale w przypływie zachwytu nad "nowym" design'em dołożyłem od siebie 100 pln gratis.

Zrobiłem to dlatego, że zabrał się do roboty o 16, a o 18 odbierałem auto - w 2 godziny dociął i spasował przednią dokładkę, ściągnął stare i założył nowe listwy drzwiowe, rozpieprzył pół bagażnika, ściągnął i założył tylną dokładkę S-Line i poskładał mi auto do kupy :kox:

Dodatkowo jeszcze chciał mnie "naciągnąć" na polerkę lakieru, bo z lekka już wypłowiał i dla przykładu zrobił poler przedniego lewego błotnika.

Jak się chce, to można zrobić, tylko trzeba ogarniętego człowieka do takich prac znaleźć.

Twój mechanior przypomina mi ASO, albo gówniane warsztaty, gdzie od miłego kierownika można usłyszeć - "zostawić Pan musi auto na 2 dni, bo będzie ciężko je naprawić" - po czym robią w 2 godziny i kasują za pozostałe.

Oczywiście montaże można zrobić samemu, ale to jak ktoś ma czas i miejsce - robociznę sobie można wtedy odliczyć :decayed: Dla przykładu - jak nie wiedziałem jak, to za pierwszym razem bix'y wyciągałem 2 godziny i ułamałem jeszcze zatrzask, a teraz z wymianą postojówek w obu zajmuje mi to jakieś 10 min i jeszcze sobie mogę "w nosie podłubać" :polew:

Dla ciekawostki dodam, że najdroższy, full mega zajebiaszczo pro lakiernik w Legnicy zawołał 900 pln za malowanie tych samych gratów z farbą :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem Panowie gdzie wy malujecie auta ze piszecie malownie 300,malowanie 100 :gwizdanie: w jakis garazach? :mysli: w szczecinie konkretna lakiernia 500zl za element,kiedys robilem audi b5 po ukladzie za 200zl od elementu i teraz nie ale dziekuje.jak auto warte ok 40 tys zl to wole dac je w dobre miejsce.

Dokładnie. Ja za malowanie zderzaka całego z demontażem starego i montażem nowego zapłaciłem u mojego mechanika 550 zł ( w proporcjach 350 malowanie i 200 montaż/demontaż ) + do tego 200 zł materiały, ale mam zrobiony naprawdę cacy. A używany zderzak kupiony na Allegro nie był idealny :confused4:

Swoją drogą to demontaż zderzaka i montaż nowego to jakaś masakra :shocked: Byłem przy całej operacji - bite 2,5 godziny naprawdę ciężkiej roboty... Myślałem że to 30 min i po sprawie. Także biorąc pod uwagę malowanie wiedzący o co chodzi mechanik ( taki jak mój :notworthy: ) powie jeszcze ze min 150-200 zł za demontaż/montaż i to będzie naprawdę tanio, bo mi za tyle to nie chciałoby się za to zabierać jak zobaczyłem ile przy tym roboty....

Arek - z całym szacunkiem, ale kopnij swojego mechanika w dupsko, bo to jaką faja a nie znający się na rzeczy człowiek :wallbash: (powtórzę jeszcze raz BEZ URAZY).

Ja dałem 400 pln za malowanie przedniej i tylnej dokałdki S-Line oraz listew bocznych do kompletu :shocked: Ja kupowałem farbę do tego, więc dolicz 150pln. Za montaż wszystkiego oraz dopasowanie dokładki przedniej S-Line do seryjnej nakładki wziął ode mnie 100 pln, ale w przypływie zachwytu nad "nowym" design'em dołożyłem od siebie 100 pln gratis.

Zrobiłem to dlatego, że zabrał się do roboty o 16, a o 18 odbierałem auto - w 2 godziny dociął i spasował przednią dokładkę, ściągnął stare i założył nowe listwy drzwiowe, rozpieprzył pół bagażnika, ściągnął i założył tylną dokładkę S-Line i poskładał mi auto do kupy :kox:

Dodatkowo jeszcze chciał mnie "naciągnąć" na polerkę lakieru, bo z lekka już wypłowiał i dla przykładu zrobił poler przedniego lewego błotnika.

Jak się chce, to można zrobić, tylko trzeba ogarniętego człowieka do takich prac znaleźć.

Twój mechanior przypomina mi ASO, albo gówniane warsztaty, gdzie od miłego kierownika można usłyszeć - "zostawić Pan musi auto na 2 dni, bo będzie ciężko je naprawić" - po czym robią w 2 godziny i kasują za pozostałe.

Oczywiście montaże można zrobić samemu, ale to jak ktoś ma czas i miejsce - robociznę sobie można wtedy odliczyć :decayed: Dla przykładu - jak nie wiedziałem jak, to za pierwszym razem bix'y wyciągałem 2 godziny i ułamałem jeszcze zatrzask, a teraz z wymianą postojówek w obu zajmuje mi to jakieś 10 min i jeszcze sobie mogę "w nosie podłubać" :polew:

Dla ciekawostki dodam, że najdroższy, full mega zajebiaszczo pro lakiernik w Legnicy zawołał 900 pln za malowanie tych samych gratów z farbą :gwizdanie:

Czyli z gratisem jaki dałeś zapłaciłeś dokłądnie tyle ile ja ( 400+150+100+100=750 ) a to były tylko dokładki i listwy, a nie cały zderzak na który pewnie idzie min 2xtyle lakieru/podkładu i całej reszty badziewia lakierniczego. Do tego pisałem że zderzak wymagał lekkich poprawek, bo nie był ideałem, więc nie wiem o co to całe halo :mysli:???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takich cenach jak sie kupi to na pewno sie nie opłaca rezać :no:

ale jak sie trochę zakręcić :naughty:

dokładka 100

kratki około 320

malowanie 100

montowanie 5zł za wkręty i trytytki + kilka godzin pracy

no i z 100zł przesyłka jeszcze mnie wyszła/wyjdzie

625zł to już sie opłaca :kox:

wuju gdzie wyrwales dokladke w takiej cenie ? :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...