Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wszystko o Pakietach S LINE S4


kaczekmaster

Rekomendowane odpowiedzi

Arek - z całym szacunkiem, ale kopnij swojego mechanika w dupsko, bo to jaką faja a nie znający się na rzeczy człowiek :wallbash: (powtórzę jeszcze raz BEZ URAZY).

Ja dałem 400 pln za malowanie przedniej i tylnej dokałdki S-Line oraz listew bocznych do kompletu :shocked: Ja kupowałem farbę do tego, więc dolicz 150pln. Za montaż wszystkiego oraz dopasowanie dokładki przedniej S-Line do seryjnej nakładki wziął ode mnie 100 pln, ale w przypływie zachwytu nad "nowym" design'em dołożyłem od siebie 100 pln gratis.

Zrobiłem to dlatego, że zabrał się do roboty o 16, a o 18 odbierałem auto - w 2 godziny dociął i spasował przednią dokładkę, ściągnął stare i założył nowe listwy drzwiowe, rozpieprzył pół bagażnika, ściągnął i założył tylną dokładkę S-Line i poskładał mi auto do kupy :kox:

Dodatkowo jeszcze chciał mnie "naciągnąć" na polerkę lakieru, bo z lekka już wypłowiał i dla przykładu zrobił poler przedniego lewego błotnika.

Jak się chce, to można zrobić, tylko trzeba ogarniętego człowieka do takich prac znaleźć.

Twój mechanior przypomina mi ASO, albo gówniane warsztaty, gdzie od miłego kierownika można usłyszeć - "zostawić Pan musi auto na 2 dni, bo będzie ciężko je naprawić" - po czym robią w 2 godziny i kasują za pozostałe.

Oczywiście montaże można zrobić samemu, ale to jak ktoś ma czas i miejsce - robociznę sobie można wtedy odliczyć :decayed: Dla przykładu - jak nie wiedziałem jak, to za pierwszym razem bix'y wyciągałem 2 godziny i ułamałem jeszcze zatrzask, a teraz z wymianą postojówek w obu zajmuje mi to jakieś 10 min i jeszcze sobie mogę "w nosie podłubać" :polew:

Dla ciekawostki dodam, że najdroższy, full mega zajebiaszczo pro lakiernik w Legnicy zawołał 900 pln za malowanie tych samych gratów z farbą :gwizdanie:

Mario - najwięcej roboty jest z pieprzoną nakładką przedniego zderzaka. Nie zajęło Wam to aż tyle czasu bo zdecydowałeś się na ciachanie pod spojler. Ściąganie i zakładanie nakładki a potem spasowanie jej z belką i pozostałymi elementami karoserii to najcięższa robota jaką do tej pory widziałem przy bodykicie (a myślałem że pierwsze miejsce będzie miał tunel ;). Zobacz ile aut wyjeżdża po wymianie rozrządu ze źle złożonym przodem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli z gratisem jaki dałeś zapłaciłeś dokłądnie tyle ile ja ( 400+150+100+100=750 ) a to były tylko dokładki i listwy, a nie cały zderzak na który pewnie idzie min 2xtyle lakieru/podkładu i całej reszty badziewia lakierniczego. Do tego pisałem że zderzak wymagał lekkich poprawek, bo nie był ideałem, więc nie wiem o co to całe halo :mysli:???

Arek - ale ja malowałem przednią i tylna dokładkę + demontaż starych i montaż pomalowanych (+docięcie i spasowanie przedniej) oraz listwy boczne z montażem i wyszło mnie 650 pln, bo gratis to nie wymóg lakiernika :naughty: (zostało mi 250 g farby jeszcze na lotkę, ale spokojnie pomalował by tym nakładkę)

Dosadziłem swoje 5 groszy dlatego, że jak słyszę, że lakiernicy w niektórych miejscach Polski życzą sobie po 300 pln / element typu dokładka, to mi po prostu się nóż otwiera :naughty: każdy kto robi taniej, to albo musi być partacz, albo jakiś oszołom (nie pije oczywiście, że Ty tak napisałeś)

Barciu - ile jest pieprzenia z nakładką to wiem, bo sam ją próbowałem ściągać przy wymianie rozrządu i dałem sobie spokój, a mój mechanior zrobił to w jakieś 20 min :gwizdanie:

Wprawa i praktyka czyni mistrza :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak za darmo :gwizdanie: kto ja kupil?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ho spóźniłem się !:D Powiedzcie mi panowie jak to jest z tylną dokładką do seryjnego zderzaka? Chcę kupić sline'owską na 2 dyfuzory. Dużo jest roboty to do kupy złożyć? Czy dokładka od sedana pasuje do avanta? A przednia dokładka dużo czasu zajmuje? Zmontowałbym sam (jak nie ma dużo roboty).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wuju co ty spisz na allegro? :decayed:

Jeszcze raz dzieki za info na PW :good:

Troszke wygląda jakby była powyginana ale za te pieniadze to jak za darmo. 39 wyświetleń i już jej nie ma :)

jak za darmo :gwizdanie: kto ja kupil?

Jakiś jerzo czy to nie nasz zielony ykk?? :decayed: czy to tylko zbieg okoliczności??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez tak myslalem czy to nie ykk :gwizdanie: wuju sam powinienes ja kupic a pozniej wystawic za 250 i tez by Ci poszla a 150zl na ulicy nie lezy...ale na allegro jak widac tak :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, trzeba było kręcic interesa :naughty: napewno byliby chetni za 200 albo 250zł.

Ciekawe czy jest cała bo tak jakoś dziwnie wygieta jest no chyba, ze to tylko takie foto :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wuju co ty spisz na allegro? :decayed:

Jeszcze raz dzieki za info na PW :good:

Troszke wygląda jakby była powyginana ale za te pieniadze to jak za darmo. 39 wyświetleń i już jej nie ma :)

jak za darmo :gwizdanie: kto ja kupil?

Jakiś jerzo czy to nie nasz zielony ykk?? :decayed: czy to tylko zbieg okoliczności??

jak ja trafiłem miała 1 wyświetlenie :decayed:

miałem ja brać ale stwierdziłem ze dam innym szanse :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nieźle, wygląda na to, ze byłeś pierwszy :kox: szkoda ze kratek nie ma na alle...

ale to nic kupi się nowe od wąskiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nieźle, wygląda na to, ze byłeś pierwszy :kox: szkoda ze kratek nie ma na alle...

ale to nic kupi się nowe od wąskiego :)

boczne były kilka razy

i raz byłem 1 szy :kox:

środka jeszcze nie widziałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalkuluje sie kupic ten zderzak?? http://moto.allegro.pl/item874038034_zderzak_przod_przedni_audi_a4_s_line_2001_2004.html

Co wy na to panowie?? bez rezania, tylko klik-klik i po sprawie :) a ten co teraz mam sprzedam za 100zł chetni napewno będą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalkuluje sie kupic ten zderzak?? http://moto.allegro.pl/item874038034_zderzak_przod_przedni_audi_a4_s_line_2001_2004.html

Co wy na to panowie?? bez rezania, tylko klik-klik i po sprawie :) a ten co teraz mam sprzedam za 100zł chetni napewno będą.

nawet i dobra opcja tylko jeszcze malowanie dochodzi :gwizdanie:

jak by był pod spryski juz by go nie było :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swój zwykły bede miał bez dolnej dokładki :) oddałbym nawet za 80zł bo po co ma mi w garażu leżeć. Czyli biore go, tylko teraz załuje, ze nie zabrałem odrazu kompletnego za 1100zł z kratkami bo teraz po zakupie tego wyjdzie mnie wszystko chyba troche drożej :kwasny:

Ale za to bez rezania a na czasie mi zalezy bo w PL bedę tylko tydzień. Teraz brachol zawiózłby go do malowania tak ze ja przyjechałbym na gotowca, tylko wymianka przy okazji wymiany rozrządu.[br]Dopisany: 02 Luty 2010, 16:46_________________________________________________Dzwoniłem do kolesia i za 300zł wyśle kurierem. Koszty przesyłki on pokrywa. co mówicie??

zderzak - 300zł

dokładka - 320zł

kratki i gril jakieś 550zł

malowanie - 150-200zł

czyli troszkę sie nazbierało, około 1300zł ta zabawa wyjdzie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listwy boczne za 600zl w kolorze to w miare cena? Malowanie odpada. I jeszcze listwy wewn progowe s line za 470? Dobre ceny w miare?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...