Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wszystko o Pakietach S LINE S4


kaczekmaster

Rekomendowane odpowiedzi

Zalezy jakie te listwy boczne?? Jak S4 to brać i uciekać zeby sprzedający nie zmienił zdania :decayed:

malować i tak byś musiał :decayed: wiec na 1 wyjdzie

no i grilla ze zderzakiem bys nie miał to i tak na plus wyjdziesz :decayed:

chyba go łykne i bez problemowo zapodam tylko zderzak jak wróce do PL a stary oddam na allegro-szu za kilka złotyszy tak zeby szybko sie sprzedał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S lineowskie listwy, plus taki, że odpada malowanie czyli następne 100zł (?) Chyba łyknę obie rzeczy, jakby ktoś widział dokładke S line przód albo tył do sedana to pisać!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak za listwy wew S line to duzo 470 :gwizdanie: ostatnio byly na allegro za 370 i nikt nie kliknal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wewnętrzne S-Line za 329 pln nawet się walały i tez nikt ich nie chciał :wink4:

S lineowskie listwy, plus taki, że odpada malowanie czyli następne 100zł (?) Chyba łyknę obie rzeczy, jakby ktoś widział dokładke S line przód albo tył do sedana to pisać!:)

Dokładek przednich jest sporo - tylnych do sedana jak na lekarstwo niestety, a na 2 wydechy niestety nie uświadczysz :decayed:[br]Dopisany: 02 Luty 2010, 20:48_________________________________________________600pln za pomalowane listwy drzwiowe, tylko p&p, to jest dobra cena. Za 100pln raczej nieliczni chcą się podjąć malowania (kosztu farby w tym nie uwzględniam, więc będzie dodatkowy wydatek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No te wewnętrzne listwy narazie odpuszczam, szukam teraz dokładki s line do przodu no i jak mówicie, że do tyłu na dwa wydechy jest jak na lekarstwo to chyba trzeba będzie odwiedzić aso:/ Rozumiem, że w tym wypadku pasuje P&P?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba próbować. To bedzie taka jak od 1.8t w sedanie nie? Może nóż się trafi na alledrogo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładka s-line ostanio była za 100zł na allegro-szu :)

Kolega wujo ją wynalazł i rzucił na forum z zapytaniem komu potrzeba :)

Długa na allegro nie była 29 wyswietleń i znikła. Za tą cene to sie nie dziwie :blink: ja za swoja dałem 320zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba próbować. To bedzie taka jak od 1.8t w sedanie nie? Może nóż się trafi na alledrogo

1.8T ma inny zderzak z tyłu niż s line no chyba że jest w wersji s line :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba próbować. To bedzie taka jak od 1.8t w sedanie nie? Może nóż się trafi na alledrogo

1.8T ma inny zderzak z tyłu niż s line no chyba że jest w wersji s line :)

:polew: dobre :wink4:

Proponuję obejrzeć autka w dziale Moja A4 - Bart-S, Flyer - dokładka tylna S-Line na 2 wydechy, designer, Truckmaniac - dokładki 1,8T

Tak na szybkiego, co pamiętałem :wink4:[br]Dopisany: 02 Luty 2010, 21:25_________________________________________________Zobaczysz sobie różnice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sa całkiem inne zderzaki młody_drog :)

_________________________________________________

Wracając do listw drzwiowych S4 to jedyna opcja to chyba ASO. Trzeba będzie je kupić i koniec bo następnym autkiem ma byc B7 więc zostaną i tak ze mna więc trzeba będzie zaparzyć melise na uspokojenie tak zeby sie nie wyłożyć na łopatki przy płaceniu za nie w ASO :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa panowie źle zrozumieliście :D chodzi o to, że wersje 1.8t S LINE wychodziły z 2 wydechami czyli z dokladka na 2 wydechy s lineowska ;D no to chyba o to mi chodzi nie? Sorry, zle napisałem :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa panowie źle zrozumieliście :D chodzi o to, że wersje 1.8t S LINE wychodziły z 2 wydechami czyli z dokladka na 2 wydechy s lineowska ;D no to chyba o to mi chodzi nie? Sorry, zle napisałem :blink:

Chodzi o to, że każde 1.8T ma dwa wydechy, a to czy jest S-line czy bieda edyszyn, to nie ma już znaczenia :nose:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa panowie źle zrozumieliście :D chodzi o to, że wersje 1.8t S LINE wychodziły z 2 wydechami czyli z dokladka na 2 wydechy s lineowska ;D no to chyba o to mi chodzi nie? Sorry, zle napisałem :blink:

Chodzi o to, że każde 1.8T ma dwa wydechy, a to czy jest S-line czy bieda edyszyn, to nie ma już znaczenia :nose:

Ale tym samym każde 1.8t S line ma dokładke S LINA na 2 wydechy! Nie prawdaż? hehe koniec ot ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tym samym każde 1.8t S line ma dokładke S LINA na 2 wydechy! Nie prawdaż? hehe koniec ot ;d

Nie każde :tongue4: Wyobraź sobie 1.8T S-Line z pakietem wewnętrznym only :wink4: Ale to już tak czysto hipotetycznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tym samym każde 1.8t S line ma dokładke S LINA na 2 wydechy! Nie prawdaż? hehe koniec ot ;d

Nie każde :tongue4: Wyobraź sobie 1.8T S-Line z pakietem wewnętrznym only :wink4: Ale to już tak czysto hipotetycznie...

czysto hipotetycznie, ale w większości sprawdzające się jak cholera :decayed:

Pokażcie mi na forum jedno 1,8 T z ori S-Line zewnętrznym :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piter-nie zrozumielismy się :> Rezałeś pakiecik, podobnie jak ja, a nadal nie widzę na forum takiego, który by został zakupiony w takim stanie. podobnie jak ty ma Flyer oraz Bart-S, ale nie o to mi chodziło :good:

Furke i tak masz ładniusią :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...